Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Eίπα να κανω ιδιαιτερο χαιρετισμο :hehe:
Kαλα,χαλαρα με μουσικη!



δεν αντεξα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Same here... Είμαι ανάμεσα σε μεγάλο δίλημμα.. σειρά/βιβλίο/ή και τα δυο και κοιμάμαι αργά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Eγώ το 2ο θα εκανα If I were in your shoes :P
Ποια σειρα και ποιο βιβλιο; Εγω βλέπω house of cards/teen wolf αυτη τη περιοδο και απο βιβλιο, μολις σημερα τελειωσα το αρωμα του ονειρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Έχω να δω αρκετά επεισόδια τουSuits και έχω φάει και ένα μικρό κόλλημα με το Dr. Who τελευταία οπότε επιλογές υπάρχουν. Αυτό το καιρό διαβάζω το "To kill a Mockingbird" το οποίο είναι πολύ ωραίο και μετανιώνω που το ανέβαλα συνέχεια! :P
Τομ Ρόμπινς! ^^ Μετά έχω το Half asleep in frog pyjamas στη λίστα μου, που είναι του ίδιου!
Σου άρεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Ενδιαφερον φαινεται το suits! Δε λεω,αρκετα καλος ο ρομπινς,αλλά πραγματικά πως μπορει να βαλει ενας ανθρωπος τοσο σεξ μεσα σε 400 σελιδες :P
To'χω διαβασει το "to kill a mockingbird",στα αγγλικα βασικα.( μιας και μου το θυμησες, πρεπει να δω και την ταινια καποια στιγμη) Κάθε 4-5 σελιδες με τα quote που εδινε η συγγραφεας,αφηνα το βιβλιο στην ακρη και σκεφτόμουν λιιγο παραπερα. To αποτελεσμα; Το διαβαζα επι 4 μηνες or something .Που 4 μηνες εκανα στη ζωη μου να διαβασω 3 βιβλια: αυτο, το 2ο απο τον αρχοντα των δακτυλιδιων και το under the dome του stephen king :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Έχω να δω αρκετά επεισόδια τουSuits και έχω φάει και ένα μικρό κόλλημα με το Dr. Who τελευταία οπότε επιλογές υπάρχουν. Αυτό το καιρό διαβάζω το "To kill a Mockingbird" το οποίο είναι πολύ ωραίο και μετανιώνω που το ανέβαλα συνέχεια! :P
Τομ Ρόμπινς! ^^ Μετά έχω το Half asleep in frog pyjamas στη λίστα μου, που είναι του ίδιου!
Σου άρεσε;
Που είσαι εσύ στο suits;;
Αν θες σου λέω εγώ τη συνέχεια !!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλά, ότι γίνεται το ξέρουμε, μετά το σούσουρο με τις 50 αποχρώσεις του γκρι :P
Χμ.. θα διαβάσω και εγώ το δικό μου για να δούμε αν το κάνει συνεχώς ή απλά πέτυχες την περίπτωση!:P
Όσο για το βιβλίο με το mockingbird και εγώ στα Αγγλικά το διαβάζω και λογικά σήμερα τελειώνει. Καταλαβαίνω τι λες, κάθε σελίδα έχει και από κάτι που πρέπει να "κρατήσεις". Αφού μπήκα σε πειρασμό να σημειώσω πάνω στο βιβλίο που δε το κάνω ποτέ!:redface:
Που είσαι εσύ στο suits;;
Αν θες σου λέω εγώ τη συνέχεια !!:whistle:
Είμαι στο 5x04 αλλά δε θέλω να μου πεις:redface:.... εκτός αν πεθαίνει κάποιος ή κάνει ο Χάρβει μεγάλη χαζομάρα που θα αλλάξει την καλή μου γνώμη για αυτόν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Είμαι στο 5x04 αλλά δε θέλω να μου πεις:redface:.... εκτός αν πεθαίνει κάποιος ή κάνει ο Χάρβει μεγάλη χαζομάρα που θα αλλάξει την καλή μου γνώμη για αυτόν!:P
Μόλις μπήκα στην πέμπτη σεζόν!!:D
Προς το παρόν δεν έκανε κάτι ο Χάρβεϊ !!Απο ότι είδα στην πέμπτη σεζον ολίγον τρελαινεται όμως!:P
Εσύ που είσαι δεν κατάλαβα 5η σεζόν στο4ο ή 4η σεζόν στο 5ο; Πάντα τα μπερδευω όταν μου τα γράφουν έτσι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μόλις μπήκα στην πέμπτη σεζόν!!:D
Προς το παρόν δεν έκανε κάτι ο Χάρβεϊ !!Απο ότι είδα στην πέμπτη σεζον ολίγον τρελαινεται όμως!:P
Εσύ που είσαι δεν κατάλαβα 5η σεζόν στο4ο ή 4η σεζόν στο 5ο; Πάντα τα μπερδευω όταν μου τα γράφουν έτσι!:P

Είμαι στην 5η season στο 4ο επεισόδιο!:redface:
Θα σου αρέσει η 5η είναι καλή (μέχρι στιγμής)... απλά μου φαίνεται πώς θα πρέπει να το τελειώσουν αυτή την season γιατί κάπως έχει παρατραβήξει... Ειδικά η 3η δε μου άρεσε... :/: Εκτός αν γίνει κάτι πάααρα πολύ συνταρακτικό θα πρέπει να είναι η τελευταία!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.

Τι γινεστε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όλα καλά! Τώρα που δεν παίζει ο αδερφός μου στο πισί βρήκα ευκαιρία και κατεβάζω ταινίες σαν να μην υπάρχει αύριο! :laugh:
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Είμαι στην 5η season στο 4ο επεισόδιο!:redface:
Θα σου αρέσει η 5η είναι καλή (μέχρι στιγμής)... απλά μου φαίνεται πώς θα πρέπει να το τελειώσουν αυτή την season γιατί κάπως έχει παρατραβήξει... Ειδικά η 3η δε μου άρεσε... :/: Εκτός αν γίνει κάτι πάααρα πολύ συνταρακτικό θα πρέπει να είναι η τελευταία!:redface:

Εμένα μου άρεσε 3η !!
Όντως πρέπει να τελειώνει κάπως γιατί συνέχεια μπερδεύουν παλιές ιστορίες ,βλέπεις τους ίδιους και τους ίδιους και μια υπόθεση μπορεί να κρατήσει και μισή σεζόν !!:Ρ Στην 5η όντως ψιλοτρελαινεται ο Χάρβεϊ ε; Ωραία σειρά είναι πάντως !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε 3η !!
Όντως πρέπει να τελειώνει κάπως γιατί συνέχεια μπερδεύουν παλιές ιστορίες ,βλέπεις τους ίδιους και τους ίδιους και μια υπόθεση μπορεί να κρατήσει και μισή σεζόν !!:Ρ Στην 5η όντως ψιλοτρελαινεται ο Χάρβεϊ ε; Ωραία σειρά είναι πάντως !!:D

Δε θέλω να σου πω κάτι παραπάνω, αλλά ναι, έχει τα θέματά του... που από παλιά τα είχε δηλαδή, απλά τώρα εκδηλώνονται!:P
Τελειώνει το καλοκαίρι και πρώτα φορά μελαγχολώ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
η 2η σεζόν του true detective λέει τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
η 2η σεζόν του true detective λέει τπτ;

παρ'όλο που είμαι λιγάκι τηλεκανάλης (:P) αυτό δεν έχω προλάβει να το δω... όμως μου λένε ότι είναι πιο ... εκνευριστική σε σχέση με την 1η... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Όλα καλά! Τώρα που δεν παίζει ο αδερφός μου στο πισί βρήκα ευκαιρία και κατεβάζω ταινίες σαν να μην υπάρχει αύριο! :laugh:
Εσύ;

Μόλις γύρισα απο παραλια και για ακομα μια φορα συνειδητοποιω το ποσο μαυρισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ωραίο είναι το μαύρισμα, μωρέ! Εγώ δεν έχω μαυρίσει πολύ και θα ήθελα λίγο ακόμη! Είναι sexy :smoke: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Δε θέλω να σου πω κάτι παραπάνω, αλλά ναι, έχει τα θέματά του... που από παλιά τα είχε δηλαδή, απλά τώρα εκδηλώνονται!:P
Τελειώνει το καλοκαίρι και πρώτα φορά μελαγχολώ! :redface:
Θα πονέσει πολύ ε;; Ωχ !:P

Μόλις γύρισα απο παραλια και για ακομα μια φορα συνειδητοποιω το ποσο δεν μαυρισα :P
:Pκαθε καλοκαίρι τα ίδια όσα μπάνια και να κάνω..
Συμφωνώ Eileen i like μαύρισμα!!8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
παρ'όλο που είμαι λιγάκι τηλεκανάλης (:P) αυτό δεν έχω προλάβει να το δω... όμως μου λένε ότι είναι πιο ... εκνευριστική σε σχέση με την 1η... :hmm:

μιλάς με γρίφους :(

Πιο εκνευριστική, δλδ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλημέρα!!

Δεν ξέρω αν κάποιος κατέβασε την εφαρμογή periscope που είχα προτείνει αλλά εχτες που το εψαξα λίγο έχει ωραια βίντεο αρκεί να ψαξείς καλά!! Πχ εχτες βλέπαμε ζωντανά το Παρίσι από την ταράτσα μιας πολυκατοικίας και το ηλιοβασίλεμα σε μια παραλία της Φλόριντας!!:D
Screenshot_2015-08-22-23-17-16.png

Screenshot_2015-08-22-23-26-11.png

sunrise%20in%20florida%2021_8_2015.png
Υγ Μπορείς να πατάς καρδουλες αν σου αρέσει και να γραφείς ότι θες από κάτω όταν είναι live το βίντεο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top