Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Είχα φάει σκάλωμα και δε μπορούσα να το βρω πραγματικά πολύ καιρό!
Είσαι αστέρι! :clapup:

edit: ακόμη δεν μου απάντησες στο προηγούμενο edit :whistle:

Επισης μου αρεσουν και κατι soundtracks απο harry potter και lord of the rings.

Μα σου απαντησα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επισης μου αρεσουν και κατι soundtracks απο harry potter και lord of the rings.

Μα σου απαντησα :redface:

α, δε σκέφτηκα να πάω πίσω!:P
XX εννοείται!
Keep shelly in athens έχω ακούσει πολύ λίγο οπότε δεν εκφέρω άποψη...
Muse? :inlove:

Ναι! Και τα δυο είναι πολύ καλά!
και το soundtrack του Last Night ήταν καλό, αν το έχεις δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
α, δε σκέφτηκα να πάω πίσω!:P
XX εννοείται!
Keep shelly in athens έχω ακούσει πολύ λίγο οπότε δεν εκφέρω άποψη...
Muse? :inlove:

Ναι! Και τα δυο είναι πολύ καλά!
και το soundtrack του Last Night ήταν καλό, αν το έχεις δει!

Δε περιμενα να τους ξερεις βασικα ουτε τους the xx ουτε τους αλλους
Undisclosed desires,time is running out :redface: (εβγαλαν και νεο αλμπουμ τωρα που το λες)
Δε το εχω δει αλλα μιας και παιζει η Keira εχω ενα κινητρο τωρα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δε περιμενα να τους ξερεις βασικα ουτε τους the xx ουτε τους αλλους
Undisclosed desires,time is running out :redface: (εβγαλαν και νεο αλμπουμ τωρα που το λες)
Δε το εχω δει αλλα μιας και παιζει η Keira εχω ενα κινητρο τωρα :hehe:

Είναι ενδιαφέρουσα ταινία, δεν είναι το κλασικό γλυκανάλατο (που όλοι αγαπάμε :P )
Χμ... για φιγούρα τους είπες πουλάκι μου; :laugh:
Έβγαλαν και είναι πολύ πολύ πολύ καλύτερο από την χαζομάρα του 2013 που προσποιούμαστε ότι δε συνέβη ποτέ :whistle: και το cd έχει και εκπληκτικό artwork!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
To mercy μου αρεσε πολυ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Είναι ενδιαφέρουσα ταινία, δεν είναι το κλασικό γλυκανάλατο (που όλοι αγαπάμε :P )
Χμ... για φιγούρα τους είπες πουλάκι μου; :laugh:
Έβγαλαν και είναι πολύ πολύ πολύ καλύτερο από την χαζομάρα του 2013 που προσποιούμαστε ότι δε συνέβη ποτέ :whistle: και το cd έχει και εκπληκτικό artwork!:redface:

Όχι ρε απλα οπoτε αναφερω τετοια γκρουπακια δε τα ξερει κανεις :P
Όντως εκαναν φοβερο comeback!!. Μιας και βλεπω αδυναμια στους muse, εδώ μπορεις να βρεις πολλους similar artists!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όχι ρε απλα οπoτε αναφερω τετοια γκρουπακια δε τα ξερει κανεις :P
Όντως εκαναν φοβερο comeback!!. Μιας και βλεπω αδυναμια στους muse, εδώ μπορεις να βρεις πολλους similar artists!
έχω φάει άπειρες ώρες να χαζεύω στο last! :redface:
έρχονται οι editors Θεσσαλονίκη το Δεκέμβρη!:redface:

To mercy μου αρεσε πολυ :clapup:

έτσι, να μαζευόμαστε! :music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
έχω φάει άπειρες ώρες να χαζεύω στο last! :redface:
έρχονται οι editors Θεσσαλονίκη το Δεκέμβρη!:redface:



έτσι, να μαζευόμαστε! :music:

H βραδιά των εκπλήξεων :P Ειναι απλά απίθανο!
Ναι ναι,με ενημερωσε το last. Θα παω στους The soft moon που θα'ρθουν Αθηνα. Ηθελα να παω στους Austra αλλα δεν ειχα λεφτα!

Μethexys :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
H βραδιά των εκπλήξεων :P Ειναι απλά απίθανο!
Ναι ναι,με ενημερωσε το last. Θα παω στους The soft moon που θα'ρθουν Αθηνα. Ηθελα να παω στους Austra αλλα δεν ειχα λεφτα!

Μethexys :kissing:

Καλοί ήταν; Έχω ένα πρόβλημα με τα live... Αν δεν είναι καλοί, ξενερώνω!:/: Πήγε ένας φίλος μου Black Keys και μου είπε τα χειρότερα!
Δε μπορώ στο δίσκο να μου ακούγεσαι φωνάρα και live να είσαι σαν τη Θώδη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Μιας και μαζευτηκανε πολλοι εδω σας παραθετω και γω καποια αγαπημενα τραγουδια



Eileen ωστε οι black keys δεν ηταν καλοι ε;Ευτυχως που δεν πηγα δηλαδη....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Καλοί ήταν; Έχω ένα πρόβλημα με τα live... Αν δεν είναι καλοί, ξενερώνω!:/: Πήγε ένας φίλος μου Black Keys και μου είπε τα χειρότερα!
Δε μπορώ στο δίσκο να μου ακούγεσαι φωνάρα και live να είσαι σαν τη Θώδη!:P

Απ'οτι έμαθα ήταν πολύ καλοί!! Black keys πήγε ένας φίλος μου και μου είπε χαρακτηριστικά " κρίμα στα λεφτά που εδωσα" :P

Kleop σταθερα la femme εσυ ;)

Καλημεραα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Σε παρακαλω La Femme και ξερο ψωμι...Ειναι αναλογα με τα κολληματα μου δηλαδη.Τον χειμωνα θα ειμαι κολλημενη με αλλα τραγουδια.
Παρτε να ακουσετε και αυτο:https://www.youtube.com/watch?v=h0ffIJ7ZO4U
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γεια σας και από εμένα! :D
Μιας και μαζευτηκανε πολλοι εδω σας παραθετω και γω καποια αγαπημενα τραγουδια



Eileen ωστε οι black keys δεν ηταν καλοι ε;Ευτυχως που δεν πηγα δηλαδη....:P
Άσε, ευτυχώς και εγώ που δεν πήγα - θα κατέβαινα από Θεσσαλονίκη μόνο για την πάρτυ τους!:P

Εντάξει, αυτό με τα κολλήματα ισχύει τόσο πολύ! Θυμάμαι μία εποχή δεν σταματούσα να ακούω depeche mode! Μετά κάτι έπαθα με τους Rammstein! :redface:
kleop, :music: είχα πολύ καιρό να το ακούσω! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Από depeche mode μου αρεσει πολυ το wrong (+ το clip του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
εμένα μου άρεσε και το Heaven που είναι απο τον τελευταίο δίσκο!


click (δεν είναι τραγούδι, αλλά είναι καλό!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Φεύγω για μια δυο μέρες και επιστρέφω και γίνεται χαμός. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
προταση του last :whistle:

we are unstoppableee
Alma welcome back:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Φεύγω για μια δυο μέρες και επιστρέφω και γίνεται χαμός. :look:
Εγώ που τους άφησα ένα βράδυ μόνο και είδα τόσα ποστ μετά τι να πω;;:P
Άλμα καλώς ήρθες!!
Και για μπω κι εγώ στο μουσικό κλίμα της κουβέντας προτείνω muse !!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
προταση του last :whistle:

we are unstoppableee
Alma welcome back:bigarmhug

Δεν την ήξερα την δεσποινίδα, έχει πολύ ωραία φωνή!:)

Για ... καλημέρα ( :redface: ) σας αφιερώνω ένα αγαπημένο μου, παλιό αλλά καλό! :P



Morcheeba :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top