Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Καλως ορίσατε στη δέκατη τρίτη (ελπίζω όχι και γουρσούζικη :worry: ) έκδοση της πολυαγαπημένης κουβεντούλας. :)
Χαβαλεδιάστε ασύστολα :P :clapup:

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
Για μενα το νουμερο 13 μονο γρουσουζικο δεν ειναι ντιαρ!:devil:

Παιδακια βουρρρρρ!:P

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
Αχ τι ωραία καινούργια κουβεντούλα!!!! Γιούπιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

cibyllian

New member

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

Resident Evil

Well-known member

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
[dropping dead!]

ε όχι!!! έκλεισε επιτέλους η παλιά κουβεντούλα?!?!

:devil: (copyright@Neraida)

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
Καλημέρααααα mania μου!!! :clapup:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,597 μηνύματα.
Ακόμα κοιτάω το αποτέλεσμα και αποκαρδιώνομαι.:( Μα στο όριο;:(

ΥΓ: Τι θα γίνει Λια; δαπ και στέκι θα αλλάζουν ταυτόχρονα τις κουβεντούλες τους;:P (H συνδιαχειρίστρια δε με άφησε καν χτες να έχω τη χαρά να το κάνω!:mad: Μου είπε τουλάχιστον να είμαι λιγότερο πρόστυχος διότι κατα βάθος είμαι γλυκός :redface: Άτιμες, πως σε τουμπάρουν για ένα lock!:P)

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

giamen

New member

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Χαιρετω σας!!!!!Πρωτη φορα γραφω στην πρωτη σελιδα...(Λογικο αφου ειμαι νεο μελος..)!!:)

Μολις εφτιαξα ενα κεϊκ πορτοκαλιου ...μμμμμμ...μουρλια!!!!!!!!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,597 μηνύματα.

giamen

New member

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ελα να σου δωσω.χιχιχι!!:P
Λοιπον, εγω παω να φαω το κεκακι μου και να διαβασω λιγακι...
Θα σας πω αργοτερα αν πετυχε.........:worry:
Αν κρινω ομως απτην εικονα και τη μυρωδια, οπως προειπα μουρλια :P :redface:

Phoebe

New member

fandago

New member

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα. Πρώτη σελίδα στην Κουβεντούλα! Yeah! :D:P

Bill

New member

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.
Σπέρες.

Γεια σου Φοιμπς :D
Νουμερο 13 κουβεντούλας;Γι αυτο μου καηκε η λαμπα.:P
(σοβαρα μου καηκε.)

cibyllian

New member

Bill

New member

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.

cibyllian

New member

Κορόιδευε.:PΑκομα δεν εχω πάει να πάρω.
(λαμπα του αυτοκινητου ε,οχι του σπιτιου.Κι η γκαντεμια ειναι οτι εχω 4 λαμπες των 12W και αυτη που καηκε ειναι 5W)
Στα μικρά φώτα δηλαδή;:hmm:

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...