Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλησπερίζω κι εγώ με τραγουδάκι! Αυτή τη βδομάδα θυμήθηκα τα Διάφανα Κρίνα και είμαι σε σχετικό mood.. Αχ ρε Ζουζούνι φωτιά που μας έβαλεεες! :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχεις μυωπία,αρχίζει να βρέχει πολύ και βρίσκεις τον εαυτό σου να περπατά στα τυφλά? Ιδού η λύση

:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Γειαα σας :redface:
Έχεις μυωπία,αρχίζει να βρέχει πολύ και βρίσκεις τον εαυτό σου να περπατά στα τυφλά? Ιδού η λύση

:vroum:

Μην το κοροιδεύετε καθολου, ξερετε τι εκνευριστικο ειναι να πρεπει να καθαριζεις τα γυαλια σου απο το νερο? :hehe: :P
Μιας και πηγε εκει το θεμα, εδώ έβρεξε τοσο πολυ το απογευμα που καποιοι δρομοι ειχαν σχεδον πλημμυρισει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γειαα σας :redface:


Μην το κοροιδεύετε καθολου, ξερετε τι εκνευριστικο ειναι να πρεπει να καθαριζεις τα γυαλια σου απο το νερο? :hehe: :P
Μιας και πηγε εκει το θεμα, εδώ έβρεξε τοσο πολυ το απογευμα που καποιοι δρομοι ειχαν σχεδον πλημμυρισει :confused:

Έχει την πλάκα του πάντως. Έψαξα για την εικόνα αφού ένας εξυπνάκιας φίλος είπε ''Υαλοκαθαριστήρες δεν έχεις?''. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Γειαα σας :redface:


Μην το κοροιδεύετε καθολου, ξερετε τι εκνευριστικο ειναι να πρεπει να καθαριζεις τα γυαλια σου απο το νερο? :hehe: :P
Μιας και πηγε εκει το θεμα, εδώ έβρεξε τοσο πολυ το απογευμα που καποιοι δρομοι ειχαν σχεδον πλημμυρισει :confused:
Oντως εβρεξε παρα πολυ!Τοσο που δεν μπορουσες να περασεις απεναντι τον δρομο.Φορουσα και μια υφασματινη ζακετα και εγινα παπι.Απο σημερα μπουφαν γιατι αρχισε να κανει και κρυο.(Επιτελους).:P
Οσο για αυτα τα γυαλια,πιστευω αν τα φορουσα θα ζαλιζομουν απο το περα δωθε των υαλοκαθαριστηρων,αλλα την δουλεια του θα την εκαναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Γειαα σας :redface:


Μην το κοροιδεύετε καθολου, ξερετε τι εκνευριστικο ειναι να πρεπει να καθαριζεις τα γυαλια σου απο το νερο? :hehe: :P
Μιας και πηγε εκει το θεμα, εδώ έβρεξε τοσο πολυ το απογευμα που καποιοι δρομοι ειχαν σχεδον πλημμυρισει :confused:

Story of my life,ευτυχώς που δε τα φοράω πλεον.
Εδώ χθες έβρεχε τόσο πολύ και φυσούσε ο ανεμος γαρμπής και σήμερα μια άπνοια,ένας ήλιος,ξενέρωσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Story of my life,ευτυχώς που δε τα φοράω πλεον.
Εδώ χθες έβρεχε τόσο πολύ και φυσούσε ο ανεμος γαρμπής και σήμερα μια άπνοια,ένας ήλιος,ξενέρωσα :P
Ξενερωσα λεει.:hehe::hehe:Ο ηλιος ειναι χαρα θεου βρε,τι πιο ωραιο.Εγω χαρηκα που επιτελους αρχισε και κανει κρυο.Ηταν τοσο περιεργος ο καιρος μεχρι τωρα που δεν ηξερες τι να φορεσεις.Κοντομανικο ή φουτερ;Παει περασε και αυτο ευτυχως.Αντε να φορεσουμε κασκολ και πουλοβερ.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Story of my life,ευτυχώς που δε τα φοράω πλεον.
Εδώ χθες έβρεχε τόσο πολύ και φυσούσε ο ανεμος γαρμπής και σήμερα μια άπνοια,ένας ήλιος,ξενέρωσα :P
Και εγώ μόνο οταν διαβαζω και μπροστα στον υπολογιστη τα φοραω,ευτυχωως
ΠΕΣ ΤΑ :P Εδω ειχε λιγη συννεφια αλλα κρυο δεν ενιωσα :hehe:

Ξενερωσα λεει.:hehe::hehe:Ο ηλιος ειναι χαρα θεου βρε,τι πιο ωραιο.Εγω χαρηκα που επιτελους αρχισε και κανει κρυο.Ηταν τοσο περιεργος ο καιρος μεχρι τωρα που δεν ηξερες τι να φορεσεις.Κοντομανικο ή φουτερ;Παει περασε και αυτο ευτυχως.Αντε να φορεσουμε κασκολ και πουλοβερ.:clapup:
Παντως μια ζακέτα φορουσα και μετα απο λιγο περπατημα ζεσταθηκα :hehe: Δεν νομιζω να φορεσουμε συντομα κασκολ και πουλοβερ,δυστυχως!
Δεν ξερω για εσας,εγω ειμαι πτωμα σημερα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Ξενερωσα λεει.:hehe::hehe:Ο ηλιος ειναι χαρα θεου βρε,τι πιο ωραιο.
pluviophilia ρε τι ήλιος :P

Και εγώ μόνο οταν διαβαζω και μπροστα στον υπολογιστη τα φοραω,ευτυχωως
ΠΕΣ ΤΑ :P Εδω ειχε λιγη συννεφια αλλα κρυο δεν ενιωσα :hehe:

Έτσι σε νιώθω!
Btw, πόσο με εκφράζει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
pluviophilia ρε τι ήλιος :P



Έτσι σε νιώθω!
Btw, πόσο με εκφράζει :hehe:

Nαιιι :D
Εγω θα βαλω καμια χαλαρη playlist του Spotify και θα πεσω για υπνο. Σας καληνυχτιζω,νωρις νωρις :redface: με τραγουδακι φυσικα
https://www.youtube.com/watch?v=j9FfYWp_d5w
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Nαιιι :D
Εγω θα βαλω καμια χαλαρη playlist του Spotify και θα πεσω για υπνο. Σας καληνυχτιζω,νωρις νωρις :redface: με τραγουδακι φυσικα
https://www.youtube.com/watch?v=j9FfYWp_d5w

Αυτά τα τραγούδι από το mrsuicidesheep είναι υπέροχα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.

Καλημέρα & καλό μήνα σε όλους!!
Επιτέλους Δεκέμβριος!!:D
Στολίσατε εσείς κάτι για τις γιορτές ή τίποτα ακόμα;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Καλό μήνα! Αμε,στολισαμε,ενα δεντράκι και εχω βάλει φωτάκια στο δωμάτιο και αλλου,στο γραφείο. Μου αρεσουν τοσο πολυ αυτα τα φωτακια, ο,τι πρεπει για χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.Επιτελους πλησιάζουν οι γιορτές :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλό μήνα! Αμε,στολισαμε,ενα δεντράκι και εχω βάλει φωτάκια στο δωμάτιο και αλλου,στο γραφείο. Μου αρεσουν τοσο πολυ αυτα τα φωτακια, ο,τι πρεπει για χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.Επιτελους πλησιάζουν οι γιορτές :happy:

Φωτακια φαναρακια ή φωτακια λαμπακια που ανοβοσβηνουν εννοεις;:P
Καλες γιορτες να εχουμε λοιπον!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.

Καλή χρονιά εύχομαι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Υπάρχει κανένας γνωστός;

Κόζμε;

Ο μπόρατ είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Αύριο η πρώτη μέρα του Μάρτη....αλλά θα περιμένουμε ως 20 Μαρτίου για την Εαρινή Ισημερία!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου ακούγεται πολύ πιεστικό το "είσαι στην ηλικία που πρέπει να δοκιμάσεις τα πάντα";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top