Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,793 μηνύματα.
Θα τη κατεβάσω πρέπει να βλεπω live τη Σουηδία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Θα τη κατεβάσω πρέπει να βλεπω live τη Σουηδία!

Θα φύγεις κι εσύ στα ξένα ε;;:P
Σουηδία από ότι είδα έχει δύο βίντεο αλλά μπορείς να βρεις στα ζωντανά βίντεο κάποιους από εκεί.
Αν το κατεβάσεις να πατήσεις το κουμπακι πάνω δεξιά όταν θα είσαι στον παγκόσμιο χάρτη για να σου βγουν τα live βίντεο!!Υπάρχουν πολλά ψάξε το λίγο γιατί τα ζωντανα βίντεο αλλάζουν συνέχεια μπορεί να βρεις αυτό που θες!!
Screenshot_2015-08-23-16-44-45.png
Screenshot_2015-08-23-16-44-33.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Διακοπές πήγε η κουβεντούλα; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Εδώ είναι χωρίς θέμα ...κι αφού μου άρεσε αυτή η gif εικόνα είπα να την ποστάρω...
Σορρυ αν χαλάω τη ροή κάποιας συζητησης; ...χωρίς θέμα:P:P:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.


Εδώ είναι χωρίς θέμα ...κι αφού μου άρεσε αυτή η gif εικόνα είπα να την ποστάρω...
Σορρυ αν χαλάω τη ροή κάποιας συζητησης; ...χωρίς θέμα:P:P:P


Τι ωραίο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Διακοπές πήγε η κουβεντούλα; :hehe:

Τέτοια εποχή μάλλον έχει εξεταστική ή ξεκίνησε το σχολείο!!:P
Πάνω που "ζωντάνεψε" λίγο γύρισε πάλι στην παλιά της σιωπή!!:P
:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το χωρίς θέμα η αλήθεια είναι φοριέται πολύ τελευταία! :laugh:

Ααααχ, εξεταστική! :/:
Πρέπει να ξεκινήσω γυμναστήριο. Υπάρχει όμως ένα πρόβλημα. Δε θέλω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Γιατί να πας γυμναστήριο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί να πας γυμναστήριο ;

Γιατί είναι καλό να αθλούμαστε και από μικρή έκανα γυμναστική, τώρα τελευταία το έχει χέσει και πλαδάρεψα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Γιατί είναι καλό να αθλούμαστε και από μικρή έκανα γυμναστική, τώρα τελευταία το έχει χέσει και πλαδάρεψα! :P
Αχα,τι άθλημα έκανες και γιατί το σταμάτησες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τέτοια εποχή μάλλον έχει εξεταστική ή ξεκίνησε το σχολείο!!:P
Πάνω που "ζωντάνεψε" λίγο γύρισε πάλι στην παλιά της σιωπή!!:P
:hello:

Σχολείο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλησπέρα!!:)
Έχει πάει κανείς ως εθελοντής στην "Βραδιά του Ερευνητή"?? Έχω κληρωθεί να πάω και το ψιλομετανιωσα που έκανα την αίτηση.. Αξίζει για πείτε όσοι έχετε πάει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδια ειμαι 18 χρονων κ γενικα μου αρεσει η μπαλα.Δεν ειμαι κανενας παιχταρας αλλα δεν μπορεις να πεις οτι δεν την βρισκω κιολας.Αν κ στην περιοχη μ υπαρχουν αρκετες τοπικες ομαδες δεν εχω βγαλει δελτιο ακομα .Εχω παει σε αρκετες προπονησεις αλλα μετα απο λιγο καιρο τα παρατουσα λογω μαθηματων.πιστευετε οτι αν παω τωρα σε μια ομαδα και να τους πω οτι θελω να βγαλω δελτιο θα με περασουν για τρελο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To κακό με έναν πρωτότυπο τίτλο εργασίας είναι ότι ανεβάζει τις προσδοκίες της καθηγήτριας για το αποτέλεσμα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Γεια σας,μα που χαθηκατε ολοι;Ξερω ξερω αλλοι εχετε σχολειο αλλοι σχολη και υποχρεωσεις τα συνηθισμενα...
Για να μην ξεχνιομαστε παρτε και ενα τραγουδακι.:P

(Δεν θα αρεσει σε ολους ειμαι σιγουρη).:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:hello:

Πως είστε;;;

^^ Κλεόπ: Ευχαριστούμε για το τραγούδι!! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
:hello:

Πως είστε;;;

^^ Κλεόπ: Ευχαριστούμε για το τραγούδι!! :flowers:
Kαλα μωρε,δεν εχουμε μαθημα σημερα και ειπα να κατσω μεσα.Για πες μου σου αρεσε;
Ή προτιμας τους Scorpions που ειναι και Γερμανοι;

:music::music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ακούω τα πάντα εκτός από σκυλάδικα :hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Hello!!:D
Καιρό έχω να γράψω εδώ! Τι κάνετε όλοι σας ; Όλα καλά ;
Εσύ deutsch να φανταστώ δεν ακούς Πάολα ούτε Παντελίδη ε; Έχουμε τώρα δύο χρόνια όπου κι αν πάμε όλο αυτούς τους δύο ακούμε, τι σε λεωφορεία ,τι σε ταξί ,τι σε ράδιο κτλ Μένουμε κοντά σε μια καφετέρια και περσυ το καλοκαίρι έμαθα όλα του Παντελίδη από τις πολλές φορές που τα έβαζαν!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top