Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,250 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Εγώ ακούω φανατικά διάφορα είδη ηλεκτρονικής. :redface:
Αυτό είναι vocal trance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Εγώ ακούω φανατικά διάφορα είδη ηλεκτρονικής. :redface:
Αυτό είναι vocal trance:
Armada!!:inlove:
Ακούω κι εγώ ηλεκτρονική μουσική πχ armada τελευταία βρήκα majestic και the sound you need έχουν ωραια τραγούδια κυρίως είναι όμως χωρίς στίχους αν ενδιαφερεσαι!:)
Πέρσυ πχ ακούγονταν πολύ το changes από το sounds you need !:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.


Γεια σας :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σας καλησπερίζω και εγώ με ένα αγαπημένο κομμάτι απο Madrugada.:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν την ήξερα την δεσποινίδα, έχει πολύ ωραία φωνή!:)

Για ... καλημέρα ( :redface: ) σας αφιερώνω ένα αγαπημένο μου, παλιό αλλά καλό! :P



Morcheeba :inlove:
H δεσποινιδα ειναι μιση ελληνιδα
Ωω ακους και μορτσίμπα; Εμενα μου αρεσει και αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Πολύ χαλαρά πρέπει να στανιάρω ας βαλω κανα ραπαδικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Καλημερα σας!Παρτε ενα τραγουδακι για να παει καλα η μερα.:P
https://www.youtube.com/watch?v=AGWBmZnZdkw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
αν κι εδώ βρέχει και μπουμπουνίζει... καλημέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γεια σας, γεια σας!
Γιατί τόση νέκρα εδώ βρε παιδιά, μια χαρά ήταν η κουβεντούλα! :redface: ελπίζω να πήγατε διακοπές όλοι σας και να περνάτε όμορφα!

H δεσποινιδα ειναι μιση ελληνιδα
Ωω ακους και μορτσίμπα; Εμενα μου αρεσει και αυτο
Morcheeba δεν έχω ακούσει όσο θα ήθελα, η αλήθεια είναι... Αυτό που παρέθεσες δε το ήξερα αλλά είναι πολύ πολύ ωραίο! :flowers:

Τον κύριο τον γνωρίζετε?:whistle:

kleop, Nightwish τώρα με την Floor αγαπάμε! Η γυναίκα έχει πραγματικά υπέροχη φωνή! Girl crush μεγάλο!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Eileen ναι!!Έχει συνεργαστεί με Flume! Άκου και Flume κάνει ωραία μουσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Eileen ναι!!Έχει συνεργαστεί με Flume! Άκου και Flume κάνει ωραία μουσική!

Άκουσα λίγο Flume αν και δεν τον ήξερα, αλλά δε μου κάθισε πολύ καλά... δεν είχα βέβαια και τα κέφια μου οπότε θα του ξαναδώσω μία ευκαιρία! :P
Καλά είστε; :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Γεια σας, γεια σας!
Γιατί τόση νέκρα εδώ βρε παιδιά, μια χαρά ήταν η κουβεντούλα! :redface: ελπίζω να πήγατε διακοπές όλοι σας και να περνάτε όμορφα!


Morcheeba δεν έχω ακούσει όσο θα ήθελα, η αλήθεια είναι... Αυτό που παρέθεσες δε το ήξερα αλλά είναι πολύ πολύ ωραίο! :flowers:

Τον κύριο τον γνωρίζετε?:whistle:

kleop, Nightwish τώρα με την Floor αγαπάμε! Η γυναίκα έχει πραγματικά υπέροχη φωνή! Girl crush μεγάλο!:redface:
Δεν τον ηξερα τον κυριο.Ωραια τραγουδαει,απαλα για τα γουστα μου.
Ναι εχει πολυ καλη φωνη.Επισης και η κοπελα απο τους cranberries.Αρκετα χαρακτηριστικη φωνη.
https://www.youtube.com/watch?v=ky4CdN0x58A
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν τον ηξερα τον κυριο.Ωραια τραγουδαει,απαλα για τα γουστα μου.
Ναι εχει πολυ καλη φωνη.Επισης και η κοπελα απο τους cranberries.Αρκετα χαρακτηριστικη φωνη.
https://www.youtube.com/watch?v=ky4CdN0x58A
Dolores! :inlove:
Μεγάλο crush οι cranberries! Και τώρα νομίζω πως η Dolores έχει ξεκινήσει να ηχογραφεί και με νέο συγκρότημα, δε θυμάμαι όμως πώς το λένε ή αν έχει βγει κάποιο album! :P

Μου αρέσουν οι μουσικές καλημέρες! :music:
Σήμερα κιόλας άκουσα κάτι που μπορεί να σου αρέσει!
να ναι καλά ο pepper που ακούμε και κάτι διαφορετικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλησπέρα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Τι ωραίες αυτές οι φούσκες!! Παλιά έπαιζα συνέχεια με εκείνο που κάνει τέτοιες φούσκες!!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αυτές είναι και inception! Η φούσκα μέσα στη φούσκα! :P

Καλησπέρα!:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αυτό πάει στη συζήτηση με τα gifs! :P
Πώς είσαι; :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top