Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η πρώτη κρίση ηλικίας έρχεται όταν 13/14χρονο σε λέει ''κύριο''.
Mε βλέπω να ξεσκονίζω το skate,να φοράω το καπέλο ανάποδα και να πηγαίνω να σκάω graffiti.

Ή οτιδήποτε κάνουν οι νέοι σήμερα :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η πρώτη κρίση ηλικίας έρχεται όταν 13/14χρονο σε λέει ''κύριο''.
Mε βλέπω να ξεσκονίζω το skate,να φοράω το καπέλο ανάποδα και να πηγαίνω να σκάω graffiti.

Ή οτιδήποτε κάνουν οι νέοι σήμερα :loltooth:

Μην ανησυχείς:P . Πριν 3-4 βδομάδες ήταν ένα παιδάκι έξω ( 1η γυμνασίου) και του λέω: καλησπέρα και μου λέει: καλησπέρα σας
εγώ να είμαι σε φάση: :worry::confused:

Δεύτερο σοκ μια βδομάδα πριν κλείσουν τα σχολεία. Ήρθε μια καινούρια καθαρίστρια. Είχα πάει να υπογράψει μια καθηγήτρια το απουσιολόγιο στο γραφείο των καθηγητών και βγαίνοντας πέρα από το απουσιολόγιο κρατούσα και τα βιβλια μου από το μάθημα που είχα πριν. Ανέβαινα τις σκάλες και με κοιτάει η καθαρίστρια, μου χαμογελάει της λεώ: καλημέρα μου λέει: καλημέρα σας, καλημέρα σας. Χτύπησε ήδη για μέσα;:P


Τρίτο σοκ, ένα περιορισμός σε έναν διαγωνισμό που έλεγε: '' οι υποψήφιοι δεν πρέπει να προέρχονται από την τάξη των τελειόφοιτων'' και σκέφτηκα ότι ποτέ μέχρι τώρα δεν σκεφτόμουν τους περιορισμούς στην ηλικία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλησπέρα! Όποια κοπέλα θέλει παρέα για σήμερα από θεσσαλονίκη ας μου στείλει μηνυμα ή ας γραψει εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αυτό θα πει φίλες με ημερομηνία λήξης. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Εμπόριο οργάνων μου μυρίζει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μαιρα ειπα για σημερα οχι μονο για σημερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρυζογαλο σου φαινεται πολυ παραξενο καποιος λογω καποιων περιστασεων/γεγονοτων να βρεθει ξαφνικα σε καποια φαση της ζωης του χωρις παρεα και να μην εχει την δυνατοτητα να γνωρισει αμεσα καινουργια ατομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ρυζογαλο σου φαινεται πολυ παραξενο καποιος λογω καποιων περιστασεων/γεγονοτων να βρεθει ξαφνικα σε καποια φαση της ζωης του χωρις παρεα και να μην εχει την δυνατοτητα να γνωρισει αμεσα καινουργια ατομα;

Γενικά πολλά πράγματα μου φαίνονται παράξενα. Ας πούμε μου φαίνεται παράξενο, πώς γίνεται κάποιος να απαντάει σοβαρά σε ένα ξεκάθαρα χιουμοριστικό ποστ παραδείγματος χάριν. Επίσης μου φαίνεται παράξενο και το αρχικό σου post. Αν κατάλαβα καλά, θέλεις να κάνεις παρέα σε κάποια που νιώθει μόνη της για διάφορους δικούς σου λόγους.

Στην αρχή νόμιζα ότι εσύ ήθελες παρέα. Ότι βρέθηκες Θεσσαλονίκη για μία μέρα και ήθελες να βγεις. Αλλά το τελευταίο σου ποστ έδειξε ότι απλά θέλεις μάλλον να βοηθήσεις. Επίσης δικαιολόγησε και το "Καλησπέρα! Όποια κοπέλα θέλει παρέα για σήμερα από θεσσαλονίκη ας μου στείλει μηνυμα ή ας γραψει εδω".

Το παράξενο της υπόθεσης είναι, αν και εφόσον θέλεις να βοηθήσεις κάποιον, γιατί αυτός πρέπει να είναι κοπέλα? Φοβάσαι αν είναι αγόρι μην σου την πέσει και σε ερωτευτεί? Ή μήπως έχεις αγόρι και φοβάσαι μη γίνει καμιά παρεξήγηση. Ίσως να σκεφτεί κανείς "υπάρχουν άπειρα αγόρια και κορίτσια που είναι μόνα τους, ποιο το πρόβλημα αν μείωνε τον αριθμό από τη μια πλευρά? Φτάνει ότι μειώνεται". Εγώ θα διαφωνήσω. Αν θέλεις να βοηθήσεις(επειδή νοιάζεσαι για τον άλλο και όχι τόσο για δικά σου προσωπικά οφέλη), τότε δε θα έπρεπε να κάνεις διακρίσεις, καθώς και μόνο η στεναχώρια των άλλων θα σου ξεκινούσε τις μηχανές.

Άραγε, η κίνησή σου( η οποία φαίνεται σίγουρα καλή) είναι εμπνευσμένη από κάτι που βίωσες ή είδες ή άκουσες πρόσφατα και θα τελειώσει σε λίγες μέρες ή υπάρχει κάτι άλλο πιο πίσω? Σαν τι? Ξέρω γω μωρέέ, α! Ίσως εμπόριο οργάνων??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλά μην πέσετε να την φάτε την κοπέλα και σεις κατευθείαν :hehe:
Πάντως ισχύει, ότι για την περίπτωση που δεν τρολλάρεις, είναι λίγο όσο να πεις ξεκάρφωτο και τέρμα to the point ποστ :P

Δηλαδή άμα εγώ σου απαντήσω ότι θέλω να βγω μαζί σου σήμερα, έχοντας ανταλλάξει μόνο ξέρω γω, 2-3 ποστ και άντε 1-2 πμ, θα είσαι 100% οκ με αυτό; Δεν είμαι καθόλου κατά των διαδικτυακών γνωριμιών, ίσα-ίσα έχω γράψει την γνώμη μου και σε άλλο θέμα που την στηρίζω με τα χίλια, αλλά αυτό μοιάζει λίγο με αγγελία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ωραια λοιπον για να ξεκαθαρισω λιγο την κατασταση να σας πω την ιστορια μου με δυο λογια. εκανα πολυ παρεα με τρια παιδια που γνωριζομαστε απο τα φοιτητικα μας χρονια. εβαζα το χερι μου στην φωτια οτι υπαρχει φιλια μεταξυ αντρα και γυναικας, αφου ειχα και το προσωπικο μου παραδειγμα υποτιθεται! επεσα απο τα συννεφα ομως οταν εμαθα τοσα χρονια μετα οτι απο 2 απο τους τρεις υπαρχει ερωτικο ενδιαφερον! ναι 2 στα 3. :vava: Τελοσπαντων δεν χρειαζεται να μπω σε πολλες λεπτομερειες για το συγκεκριμενο θεμα, μετα τις αποκαλυψεις η κατασταση αρχισε να γινεται πολυ αβολη και αποφασισαμε οτι το καλυτερο θα ηταν να σταματησουμε εντελως να κανουμε παρεα. με πονεσε πολυ αυτο. Παραλληλα ειχα και μια κολλητη φιλη που καναμε παρα πολυ παρεα η οποια βρηκε δουλεια στο αντικειμενο της στην αθηνα, εχει και τον αδερφο της εκει οποτε αποφασισε να φυγει για εκει. Αυτοι με καλυπταν με το παραπανω. Καπως ετσι τις τελευταιες δυο εβδομαδες εχω μεινει σχεδον μονη μου. το μονο ουσιαστικο που εχω ειναι μια σχεση απο αποσταση. Εχω διαφορους γνωστους που θα παμε μια στο τοσο για καφε η για ποτο. Καλα εννοειται οτι ξαφνικα τους θυμηθηκα ολους ενω πριν δεν "τους χρειαζομουν" και δεν μ αρεσει καθολου που το κανω αυτο. αλλα ετσι κι αλλιως δεν φτανουν να καλυψουν το κενο. καταλαβαινω οτι δεν γινεται απο κει που τα λεγαμε μια φορα το μηνα, ξαφνικα να βγαινουμε καθε μερα επειδη το θυμηθηκα εγω, εχουν κ αυτοι τις ζωες τους. Εχω τελειωσει εδω και δυο χρονια της σπουδες μου και δουλευω απο το σπιτι. μου την εχει βαρεσει που ειναι παρασκευη και σημερα συγκεκριμενα δεν εχω καποιον για να βγω. και δεν θελω να χωθω σε γνωστους παρα πολυ. Θα προτιμουσα αν καποιοι βρισκονται σε παρομοια φαση με μενα να γνωρισω καινουργιο κοσμο. δεν ξερω πως θα το χαρακτηρισει ο καθενας γιατι ειναι προσωπικη του αποψη. (ή πως θα το χαρακτηριζα εγω παλιοτερα). αλλα μου φαινεται πολυ οκ. τωρα το να τυχει καποιος να ειναι σε παρομοια φαση, να ειναι στην ιδια πολη και να δει και το μηνυμα δεν ξερω τι πιθανοτητες εχει αλλα για να δουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το νεφρό πότε το θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Α μάλιστα... Και δηλαδή από εδώ και πέρα και μέχρι να πεθάνεις δε θα δημιουργείς φιλίες με το αντίθετο φύλο, μόνο και μόνο επειδή υπάρχει η πιθανότητα να σε ερωτευτούν? Nice plan ;)

Τέσπα, εσύ ξέρεις καλύτερα. Ίσως μια κοπέλα να σου προσφέρει αυτά που θέλεις, μέχρι να αποδειχθεί ότι ήταν και αυτή ερωτευμένη μαζί σου...--->


Good Luck!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Υπαρχουν και αλλα σαιτ που αν θες μπορεις να βρεις παρεα,γιατι επελεξες απο εδω δεν εχω ιδεα.Ακουγεται λιγο απελπιστικο αυτο που λες,οτι δεν θελεις να βγεις με γνωστους σου και θες να γνωρισεις φιλους.Αν το επιθυμεις τοσο βγες στην ομορφη παραλια θεσσαλονικης και χαιρετα αγνωστους,πιο φυσιολογικο θα μου φανει και πιο αυθορμητο παρα να το κανονισεις ιντερνετικα.Μακαρι να τρολαρεις δηλαδη και να μην σου απανταμε αδικα τα μελη.
Οσο για την φιλια αγοριου κοριτσιου παντα θα υπαρχει και αυτη η υποψια να ερωτευτει ο ενας τον αλλον ή η μια πλευρα μονο,αλλα γιατι να σου κακοφανει τοσο πολυ;Υπαρχουν και εξαιρεσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Υπαρχουν και αλλα σαιτ που αν θες μπορεις να βρεις παρεα,γιατι επελεξες απο εδω δεν εχω ιδεα.Ακουγεται λιγο απελπιστικο αυτο που λες,οτι δεν θελεις να βγεις με γνωστους σου και θες να γνωρισεις φιλους.Αν το επιθυμεις τοσο βγες στην ομορφη παραλια θεσσαλονικης και χαιρετα αγνωστους,πιο φυσιολογικο θα μου φανει και πιο αυθορμητο παρα να το κανονισεις ιντερνετικα.


Αυτό που λες, το να χαιρετάει αγνώστους κλπ είναι για γέλια. Δεν αποτελεί καν συμβουλή, καθώς ελάχιστοι μπορούν να το κάνουν.

Επίσης υπάρχουν σάιτς που είναι αποκλειστικά για αυτούς που ψάχνουν παρέα για να βγουν χωρίς το ερωτικό στοιχείο μέσα? Α κοίτα να δεις...

Επίσης είναι λογικό να θέλει να γνωρίσει καινούργια άτομα. Δεν είναι απελπιστικό όπως λες που δε θέλει να βγει με γνωστούς της. Σου εξήγησε την κατάσταση με αυτούς, που σπάνια βλεπόντουσαν κλπ. Αυτοί δύσκολα θα εξελιχθούν σε κάτι ανώτερο, ενώ αν έβρισκε από την αρχή ένα άγνωστο άτομο, θα μπορούσε να επενδύσει σε αυτό, θα είχε αναμφισβήτητα καλύτερες προοπτικές.

Επίσης τόσα και τόσα γίνονται ιντερνετικά( σκέψου μόνο τα τόσα παραδείγματα στο ischool-esteki) που δεν είναι καν τέτοιο είδους φόρουμ, το ότι ζητάει να βρει παρέα σου φάνηκε παράξενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ωραια λοιπον για να ξεκαθαρισω λιγο την κατασταση να σας πω την ιστορια μου με δυο λογια. εκανα πολυ παρεα με τρια παιδια που γνωριζομαστε απο τα φοιτητικα μας χρονια. εβαζα το χερι μου στην φωτια οτι υπαρχει φιλια μεταξυ αντρα και γυναικας, αφου ειχα και το προσωπικο μου παραδειγμα υποτιθεται! επεσα απο τα συννεφα ομως οταν εμαθα τοσα χρονια μετα οτι απο 2 απο τους τρεις υπαρχει ερωτικο ενδιαφερον! ναι 2 στα 3. :vava: Τελοσπαντων δεν χρειαζεται να μπω σε πολλες λεπτομερειες για το συγκεκριμενο θεμα, μετα τις αποκαλυψεις η κατασταση αρχισε να γινεται πολυ αβολη και αποφασισαμε οτι το καλυτερο θα ηταν να σταματησουμε εντελως να κανουμε παρεα. με πονεσε πολυ αυτο. Παραλληλα ειχα και μια κολλητη φιλη που καναμε παρα πολυ παρεα η οποια βρηκε δουλεια στο αντικειμενο της στην αθηνα, εχει και τον αδερφο της εκει οποτε αποφασισε να φυγει για εκει. Αυτοι με καλυπταν με το παραπανω. Καπως ετσι τις τελευταιες δυο εβδομαδες εχω μεινει σχεδον μονη μου. το μονο ουσιαστικο που εχω ειναι μια σχεση απο αποσταση. Εχω διαφορους γνωστους που θα παμε μια στο τοσο για καφε η για ποτο. Καλα εννοειται οτι ξαφνικα τους θυμηθηκα ολους ενω πριν δεν "τους χρειαζομουν" και δεν μ αρεσει καθολου που το κανω αυτο. αλλα ετσι κι αλλιως δεν φτανουν να καλυψουν το κενο. καταλαβαινω οτι δεν γινεται απο κει που τα λεγαμε μια φορα το μηνα, ξαφνικα να βγαινουμε καθε μερα επειδη το θυμηθηκα εγω, εχουν κ αυτοι τις ζωες τους. Εχω τελειωσει εδω και δυο χρονια της σπουδες μου και δουλευω απο το σπιτι. μου την εχει βαρεσει που ειναι παρασκευη και σημερα συγκεκριμενα δεν εχω καποιον για να βγω. και δεν θελω να χωθω σε γνωστους παρα πολυ. Θα προτιμουσα αν καποιοι βρισκονται σε παρομοια φαση με μενα να γνωρισω καινουργιο κοσμο. δεν ξερω πως θα το χαρακτηρισει ο καθενας γιατι ειναι προσωπικη του αποψη. (ή πως θα το χαρακτηριζα εγω παλιοτερα). αλλα μου φαινεται πολυ οκ. τωρα το να τυχει καποιος να ειναι σε παρομοια φαση, να ειναι στην ιδια πολη και να δει και το μηνυμα δεν ξερω τι πιθανοτητες εχει αλλα για να δουμε!

Δεκτόν και με όλη την καλή διάθεση να πιστέψω ότι δεν τρολλάρεις και δεν θα μας πάρεις τα νεφρά αν σου πούμε ναι :P .

Δεν νομίζω όμως να πετύχεις αυτό που θέλεις κάνοντας ξαφνικά εγγραφή σε ένα φόρουμ που δεν έχεις ξαναμπεί και ψάχνοντας παρέα. Μπες σε 10-15 θέματα, κάνε ποστ, πιάσε κουβέντα με ανθρώπους που συγκλίνουν οι απόψεις σας, στείλε πμ, μπες στο τσατ, γνωριστείτε, ρώτα αν θες να βγείτε. Το ξέρω ότι θα πάρει καιρό, αλλά η εμπιστοσύνη χτίζεται και σίγουρα αυτό δεν το καταφέρνεις με μια αγγελία τύπου dating site (και ας μην σε ενδιαφέρει το dating). Τουλάχιστον τόσα χρόνια που είμαι εδώ μέσα δεν έχω δει να κινείται κάτι τέτοιο σαν τρόπος διαδικτυακής φιλίας, και αν έγινε πρέπει να ήταν Η περίπτωση.

Πέρασα και γω μια πιο λάιτ εκδοχή της αποξένωσης που περιγράφεις πριν κάποιους μήνες. Η λύση δεν είναι να ψάχνεις αγνώστους που δεν έχετε ξαναμιλήσει ποτέ -από ένα φόρουμ, από τον δρόμο, από οπουδήποτε. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Αυτό που λες, το να χαιρετάει αγνώστους κλπ είναι για γέλια. Δεν αποτελεί καν συμβουλή, καθώς ελάχιστοι μπορούν να το κάνουν.

Επίσης υπάρχουν σάιτς που είναι αποκλειστικά για αυτούς που ψάχνουν παρέα για να βγουν χωρίς το ερωτικό στοιχείο μέσα? Α κοίτα να δεις...

Επίσης είναι λογικό να θέλει να γνωρίσει καινούργια άτομα. Δεν είναι απελπιστικό όπως λες που δε θέλει να βγει με γνωστούς της. Σου εξήγησε την κατάσταση με αυτούς, που σπάνια βλεπόντουσαν κλπ. Αυτοί δύσκολα θα εξελιχθούν σε κάτι ανώτερο, ενώ αν έβρισκε από την αρχή ένα άγνωστο άτομο, θα μπορούσε να επενδύσει σε αυτό, θα είχε αναμφισβήτητα καλύτερες προοπτικές.

Επίσης τόσα και τόσα γίνονται ιντερνετικά( σκέψου μόνο τα τόσα παραδείγματα στο ischool-esteki) που δεν είναι καν τέτοιο είδους φόρουμ, το ότι ζητάει να βρει παρέα σου φάνηκε παράξενο?
Ενταξει προφανως και δεν ηταν συμβουλη αυτο αλλα που λεει ο λογος εμενα μου φαινεται πιο νορμαλ.Μην ξεχναμε οτι οι περισσοτερες συναντησεις γινονται τυχαια,ή σε κοινο περιβαλλον(πχ σχολη,εργασια).
Ναι υπαρχουν τετοια σαιτ δεν αστειευομουν.Ωραια να βρει ενα αγνωστο ατομο και συμφωνω οτι ατομα που δεν σε εξελισουν δεν σε κανουν καλυτερο.Μπορει να ξεκινησει ενα χομπι ή γυμναστικη και να γνωρισει ατομα.Δεν λεω οτι ειναι ευκολο θεληση να υπαρχει και ολα γινονται.Κοιτα σε φορουμ ειμαστε οντως πολλα μπορουν να συμβουν,το θεμα ειναι οτι το ζητησε με τετοιον τροπο που ανοιξε ολοκληρο θεμα.Εσενα σου φανηκε φυσιολογικο;
edit:Ερινυς νομιζω με καλυψες σε αυτο το κομματι.Τα μελη που ειμαστε τοσα χρονια εδω νομιζω εχουμε γνωρισει καποιους συμφορουμιτες και πιστεψε με δεν εγινε αμεσως αλλα σιγα σιγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Oύτε εγώ έχω να βγω σήμερα αλλά μένω Αθήνα,θες να κατέβεις?? :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Κατσε και δες Γιουρο, καθε βραδυ μπαλα. Δεν βγαινεις και δεν χαλας και λεφτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top