Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διαβάζοντας αυτό ζήλεψα τρελά. Θα δούμε ποτέ στην Ελλάδα μπάντες που συνθετικά και εμπορικά είναι στη καλύτερη φάση τους(ειδικά οι Alter Bridge) ή θα έρχονται πάντα Scorpions και James?

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,015 μηνύματα.
Διαβάζοντας αυτό ζήλεψα τρελά. Θα δούμε ποτέ στην Ελλάδα μπάντες που συνθετικά και εμπορικά είναι στη καλύτερη φάση τους(ειδικά οι Alter Bridge) ή θα έρχονται πάντα Scorpions και James?

Και αυτοί που έρχονται, πολλοι μας πέφτουν :hehe: Εγω για να δω τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες ξερω οτι πρεπει να πεταχτώ στη διπλανή Ιταλία ή ακομα και Τουρκία, γιατι εμας μας έχουν γραμμένους :P

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,591 μηνύματα.
Και αυτοί που έρχονται, πολλοι μας πέφτουν :hehe: Εγω για να δω τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες ξερω οτι πρεπει να πεταχτώ στη διπλανή Ιταλία ή ακομα και Τουρκία, γιατι εμας μας έχουν γραμμένους :P

Με εκνευρίζει απίστευτα, έχω χάσει συναυλίες και συναυλίες για τον λόγο αυτό. I mean c'mon dude, είσαι στην Ιταλία, πέρνα μια και απο Ελλάδα.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aπό την άλλη αυξάνεται φουλ η ανυπομονησία και η πώρωση.Προχτές στους Testament κάνει ο frontman ''I see 1 guy(για τον τύπο υπεύθυνο για την ασφάλεια) trying to hold everybody back''. Bέβαια ρε φίλε αφού είχατε να έρθετε 8 χρόνια,τι περίμενες? :P Εννοείται πως θα το διαλύαμε το Gagarin..

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

justarandomgirl

New member

Η justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Απ' τον Ιανουάριο μούγκααα;;; :eek:

e-sofia

New member

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Τι γίνεται εδώ

Johnny15

Well-known member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,038 μηνύματα.
Κυριολεκτικά.

justarandomgirl

New member

Η justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Η σιωπή τα λέει όλα;;; :lol:

Ερις

New member

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.
Η σιωπή είναι η πιο τέλεια εκφραση της περιφρόνησης.

harry akritas

Well-known member

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

roumana

Well-known member

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.
Καλημερα.
Τι κανετε?
:)
Εχετε ορεξη για κουβεντουλα?

roumana

Well-known member

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.
καλα...
μαλλον πρεπει να κανω αποκρυψη την ηλικια μου. κανενας δεν τολμα να απαντησει ουτε στο καλημερα. τι κουβεντα να κανουμε.
:P

roumana

Well-known member

Καποτε καναμε πολυ, μα παρα πολυ χαβαλε σε αυτο το στεκι, παιδια...

καποτε...
πριν δεκα χρονια, ας πουμε...

:P

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...