Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κι εγω αυτο νομιζω...ποτε θα δουμε ποιον αποφασισαν να σκοτωσουν οι δολοφονοι;:worry: μονο θα ψηφιζουμε ποιος θα πεθανει;τι παιχνιδι ειναι αυτο ετσι;:worry:

αν θυμάμαι καλά [ποιος διαβάζει τώρα ένα φόρτωμα σελίδες... τι πολυλογία σας έχει πιάσει βρε παιδί μου όλους σας :P] 13.00 δεν έλεγαν οι κανόνες ότι θα μας φάνε μπαμπέσικα??? :P:P:worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Στο αντίστοιχο παιχνίδι (έτσι όπως το είχα παίξει εγώ) υπήρχε και ένας ρουφιάνος, ο οποίος ήξερε ποιοι είναι οι δολοφόνοι αλλά τα μέλη δεν ήξερεαν ποιος είναι ο ρουφιάνος. Έτσι ο ρουφιάνος προσπαθούσε να δείξει έμμεσα στα μέλη ποιός/ποιοί είναι οι δολοφόνοι ;)
:clapup:ναι ρε γαμώτο και έλεγα τι λείπει,νομίζω έτσι θα ήταν λίγο καλύτερο το παιχνίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΕΓΩ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ:mad::P

Πάντος έπρεπε να μπένουν όλοι να λένε μια λέξη για να τους βρούμε, εμείς δεν θα μηρίζουμε τα νύχια μας:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Η προκύρηξη είναι στις 13:00 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το ένα σας βρωμάει το άλλο σας ξινίζει..παίχτε ρε και αφήστε τα σχόλια:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά μην κάνεις την πάπια εσύ γιατί ο λάκκος σου έχει ήδη σκαφτεί μέχρι τη μέση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εμεις εδω πανω Σαλονικη μας εχετε... εντελως απεγκλωβισμενους :P και μας κατηγορειτε και για δολοφονους αδικα των αδικων. :D

Σκεφτομαι πολυ πιθανα το ενδεχομενο της αυτοκτονιας με το σιδερικο που πηρα για να υπερασπιστω τον εαυτο μου. :P

Υ.Γ. (Για οσους νομιζουν οτι κανοντας πλακα μπλοφαρω): Ειναι αρχη του παιχνιδιου και με παρα πολλες συμμετοχες. Κανονικα το παιχνιδι παιζεται αποκαλυπτωντας αν αυτος που φευγει απο τις ψηφους των συμμετοχόντων ειναι πολιτης ή δολοφονος. Τωρα ειναι αρχη και δεν μπορει να βρεθει ακρη. Κατα συνεπεια μονο λαλακιες μπορεις να λες για τον καθενα και τιποτα αλλο. Εκτος κι αν ειναι κανενας μαντης και δεν το ξερω. Να παω να μου πει τη μοιρα μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
ΕΝΤΥ παραδέξου το και άσε τα σάπια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλά μην κάνεις την πάπια εσύ γιατί ο λάκκος σου έχει ήδη σκαφτεί μέχρι τη μέση :P
θα παίξω επίθεση και τότε δε θα φτάνει ούτε το 1ο νεκροταφείο για τα θύματα, προειδοποιώ:P:P:P

ομολογώ πάντως ότι αυτή η δεύτερη ψήφος είναι πιο δύσκολη...ουφούύύύ....είμαι μεταξύ μάνιας και ξουρουζού..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... Μανια... που με κατηγόρησε γιατί απλά είμαι το εύκολο θύμα! βρε μπας και ειναι ο killer και μας δουλεύει ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
dooo? που το κρυβεις το μαχαιρι:hmm:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ομολογώ πάντως ότι αυτή η δεύτερη ψήφος είναι πιο δύσκολη...ουφούύύύ....είμαι μεταξύ μάνιας και ξουρουζού..
εγώ μεταξύ αυτών των δύο και εσού:P
αλλά επιφυλάσσομαι να ψηφίσω μετά την προκήρυξη

ψ: πόσοι είναι οι δολοφόνοι είπαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
από χτες είχα υποψία για XRZ αλλά σήμερα δε βλέπω κίνηση
μήπως φοβήθηκε από την κατάληξη που είχε το evouli;μμμμμ..... ύποπτο

μα να μιλάς... σε τρώνε ... να μη μιλάς...πάλι σε τρώνε... ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ κανείς δεν με καταλαβαίνει εμένα..

ψ. επίσης έχουμε και ένα deadline για παραδοτέο να τελειώσουμε κάποιοι κάποιοι---θέλετε να μείνω χωρίς λεφτά για τον επόμενο χρόνο και να με κυνηγάει η ΓΓΕΤ??? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα για Πέμπτη:
  1. Μolka: mania
  2. mania: Founes
  3. adespoto: ENTY
  4. faithplus1: ENTY
  5. Εδάδ: Corpse
  6. Corpse: suspiria
  7. misslittledevil: dooo
  8. Founes: mania
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΓΓΕΤ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο αντίστοιχο παιχνίδι (έτσι όπως το είχα παίξει εγώ) υπήρχε και ένας ρουφιάνος, ο οποίος ήξερε ποιοι είναι οι δολοφόνοι αλλά τα μέλη δεν ήξερεαν ποιος είναι ο ρουφιάνος. Έτσι ο ρουφιάνος προσπαθούσε να δείξει έμμεσα στα μέλη ποιός/ποιοί είναι οι δολοφόνοι ;)

Ρουφιάνο δεν έχουμε, για το θέμα της αποκάλυψης σας είπα πως για κάποια μέλη θα σας αποκαλύψουμε ιδιότητα.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πάντως έχουν δίκιο τα παιδιά. Αν ξέραμε τι ήταν αυτός που βγάλαμε θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον. Αν το μάθουμε στο τέλος μετά από 150 σελίδες παιχνιδιού δεν θα θυμόμαστε καν αν τον είχαμε ψηφίσει ή τι είχε παιχτεί τέλος πάντων... Δεν γίνεται αναθεώρηση στους κανόνες του παιχνιδιού; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μετά από διάβασμα των προηγούμενων σελίδων και βλέποντας τις αναλύσεις και τις επιχειρηματολογίες της για τους συμπαίκτες, νομίζω ότι η suspiria προσπαθούσε να θολώσει τα ύδατα και την ψηφίζω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χμμμ... οκ, βαζω ψηφοφορία.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top