Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,660 μηνύματα.
Καλημέρα σας!
Ευχαριστούμε Ηλία για τη λίστα. :hi:

Ψηφοφορία για Πέμπτη 29/8
  1. American Economist
  2. BeatrixKiddo --> Ουριήλ
  3. Chem2000
  4. giannhs2001
  5. Hased Babis
  6. Joji
  7. juanium
  8. Memetchi --> ultraviolence
  9. Micro
  10. nearos
  11. Pak
  12. Reader
  13. ultraviolence
  14. Ουριήλ --> ultraviolence (x2)


Ψήφοι
3 ultraviolence
1 Ουριήλ

Η χώρα των φαντασμάτων
Kate1914 - Ψηφοφορία

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]
rafaela11 - Ψηφοφορία [Πληροφοριοδότης]
Queenara - Απουσίες [Ιατρός]


Απουσίες
Queenara #1, #2

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από giannhs2001
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία απο Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Kate1934
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Ουριήλ
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,665 μηνύματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Δεν παίζω με προδότες
Πως τολμάς, ήθελα να κάνω κι άλλα book review αλλά τώρα τίποτα. Άκου εκεί εγώ προδότης :kill:
Προσέξτε ότι πρώτη μέρα στα ποσοστά ο Ουριήλ είχε τον Memetchi με - (αν θυμάμαι καλά) και από χθες το βράδυ (λόγω της τυμβωρυχιας στην ραφ!) ερχεται και τον υποστηρίζει!
Τυχαίο;
Επειδή δεν μιλούςε καν, τι πάει να πει αυτό. Με πρόλαβε και ο άτιμος και είχα ετοιμάσει ολόκληρο σκηνικό με τους δυο μας…. Alas άλλη μέρα θα γράψω λογοτεχνικό κείμενο :(
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 625 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα αλλάξω γνώμη μετά τη δολοφονία, πάντως προς το παρόν ψηφίζω κι εγώ ultraviolence. Πρέπει να κινηθούμε με γνώμονα τα στοιχεία της Ραφαέλας. Αν δεν είναι ο ultra, θα είναι ο memetchi.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα αλλάξω γνώμη μετά τη δολοφονία, πάντως προς το παρόν ψηφίζω κι εγώ ultraviolence. Πρέπει να κινηθούμε με γνώμονα τα στοιχεία της Ραφαέλας. Αν δεν είναι ο ultra, θα είναι ο memetchi.
Αν και δεν βοηθάς το έργο μου για σήμερα χωρίς παρεξήγηση, να είσαι καλά reader. Παρότι που μάλλον είσαι μπερδεμένη αυτή την στιγμή το εκτιμώ :hehe:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,323 μηνύματα.
Η μήπως τους συμβούλεψες εσυ για να πάνε όλα με βάση το σχέδιο σου; @giannhs2001 συμφωνείς;
Δεν είμαι σίγουρος ούτε για σένα ούτε για Ούλτρα. Ο ουλτρα παίζει πάρα πολύ καλά για να τον καταλάβω. Είναι αυτό που είπα στην αρχή. Είτε θα μας οδηγήσει στη νίκη είτε θα μας τελειώσει με την μαεστρία του. Φοβάμαι όμως πως αν βιαστούμε και τον θέσουμε εκτός και αποδειχθεί πολίτης θα έχουμε βγάλει τα ματάκια μας.

Για περισσότερα θα περιμένω και την σημερινή δολοφονία να δούμε τι γίνεται. Ακόμα είναι νωρίς. Πάντως αν η μαφία χθες σκόπιμα δεν δολοφόνησε κανέναν σίγουρα πέτυχε αυτό που ήθελε, να προκληθεί σύγχυση.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Πάντως αν η μαφία χθες σκόπιμα δεν δολοφόνησε κανέναν σίγουρα πέτυχε αυτό που ήθελε, να προκληθεί σύγχυση.
Καμία σχέση, οι τυχεροί διάλεξαν τον αλεξίσφαιρο γιλέκο που μάλλον είναι η Πακ ή ο Τσούαν ή ο Χασεντ
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 625 μηνύματα.
Αν και δεν βοηθάς το έργο μου για σήμερα χωρίς παρεξήγηση, να είσαι καλά reader. Παρότι που μάλλον είσαι μπερδεμένη αυτή την στιγμή το εκτιμώ :hehe:
Ποιο είναι αυτό το έργο σου, θα σκάσω άμα δεν το μάθω
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 625 μηνύματα.
Καμία σχέση, οι τυχεροί διάλεξαν τον αλεξίσφαιρο γιλέκο που μάλλον είναι η Πακ ή ο Τσούαν ή ο Χασεντ
Μου βγήκαν τα μάτια μέχρι να καταλάβω ότι εννοούσες τον Hased

Τιμωρία και έγκλημα :shifty:
Αν είναι έτσι ταιριάζει και με την υπογραφή μου, από τον αντεστραμμένο τίτλο του βιβλίου είναι ο διάλογος.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,665 μηνύματα.
Καμία σχέση, οι τυχεροί διάλεξαν τον αλεξίσφαιρο γιλέκο που μάλλον είναι η Πακ ή ο Τσούαν ή ο Χασεντ
Ρε έρχεται και λέει ποιος είναι ο αλεξίσφαιρος ΛΟΟΟΟΛ. Πόσες φορές θα πούμε ότι δε λέμε ρόλους;;;; Μπας και είσαι καμία πόρνη που δίνει σήμα στη μαφία με ποιον θα κοιμηθεί;;;;
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Αν είναι έτσι ταιριάζει και με την υπογραφή μου, από τον αντεστραμμένο τίτλο του βιβλίου είναι ο διάλογος.
Καταπληκτικό βιβλίο αγαπητή συμπολίτισσα μου. Σας προτείνω να επισκεφθείτε το βιβλιοπωλείο της πόλης μας και να διαβάσετε το πόλεμος και Ειρήνη, είμαι σίγουρος θα σας αρέσει.

Πάω να διαβάσω, θα μπω σε καμία ώρα.

@ultraviolence βάλε το κοστούμι σου, το έχω βάλει στόχο σήμερα να «χορέψουμε» μέχρι τέλους :hello:
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Ρε έρχεται και λέει ποιος είναι ο αλεξίσφαιρος ΛΟΟΟΟΛ. Πόσες φορές θα πούμε ότι δε λέμε ρόλους;;;; Μπας και είσαι καμία πόρνη που δίνει σήμα στη μαφία με ποιον θα κοιμηθεί;;;;
χτυπάς την απειρία μου. Εμένα αποκλείεται να με χτυπήσετε γιατί τα ποσοστά μου θα σας φάνε μετά. Τους πολίτες λίγο πολύ τους έχω καταλάβει με αυτά που γράφουμε.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΚΡΕΒΑΤΟΕΞΕΡΕΥΝΗΤΗ! Έχω κάνει όρκο αγνότητας :redface:


Αλλα πέρα από την πλάκα σου δίνω μια ώρα να προετοιμαστείς. Μετά θα ξεκινήσει το σκάκι μας
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 625 μηνύματα.
χτυπάς την απειρία μου. Εμένα αποκλείεται να με χτυπήσετε γιατί τα ποσοστά μου θα σας φάνε μετά. Τους πολίτες λίγο πολύ τους έχω καταλάβει με αυτά που γράφουμε.
Χωρίς παρεξήγηση Ουριήλ, αλλά τα ποσοστά σου και οι εικασίες σου δεν είναι εντελώς σωστά.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Χωρίς παρεξήγηση Ουριήλ, αλλά τα ποσοστά σου και οι εικασίες σου δεν είναι εντελώς σωστά.
Έχουν κάποια λάθη αληθεύει όπως με τον Mem που τελικά αποφάσισε να μιλήσει μετά από μέρες και να πει κάτι σωστό. Αλλά τα υπόλοιπα είναι σωστά
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,280 μηνύματα.
Θα είχε ενδιαφέρον να πάει Ουλτρα με Ουριηλ ή Ουλτρα με Μεμε. Ψηφίζω για αρχή Ουριηλ και βλέπω μέχρι το βράδυ.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.
Ρε παιδιά με δουλεύετε που ψηφίζετε τον Ultra;

Ψήφος στον Memetchi

γιατί τον ανέφερε η Ραφαέλα πριν φύγει
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top