Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,296 μηνύματα.
Δε μου αρεσει το γεγονος οτι ο ουριηλ τα βαζει με τον ουλτρα με το χιλιοειπωμενο "δε σε δολοφονησαν αρα εισαι μαφιοζος"
Ουτε τον μεμετσι ουτε τον φωτη τον δολοφονησανε κσι ειναι στη λιστα της ραφαελας.
Στα ποσοστα #3 εβαλες τον ουλτρα 80%, ενω μικρο και γιαννη 90 και 85 αντιστοιχα.
Γιατι?

Ψηφιζω Ουριηλ για αυτον τον λογο
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Ρε παιδιά με δουλεύετε που ψηφίζετε τον Ultra;

Ψήφος στον Memetchi

γιατί τον ανέφερε η Ραφαέλα πριν φύγει
Και Επισης στους υπολογισμούς μου δεν θα συμφωνούσε ο Μεμ είναι παύλα
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Δε μου αρεσει το γεγονος οτι ο ουριηλ τα βαζει με τον ουλτρα με το χιλιοειπωμενο "δε σε δολοφονησαν αρα εισαι μαφιοζος"
Ουτε τον μεμετσι ουτε τον φωτη τον δολοφονησανε κσι ειναι στη λιστα της ραφαελας.
Στα ποσοστα #3 εβαλες τον ουλτρα 80%, ενω μικρο και γιαννη 90 και 85 αντιστοιχα.
Γιατι?

Ψηφιζω Ουριηλ για αυτον τον λογο
Ανεφερα 3ης λόγους που είναι ο Ουλτρα και βασίστηκες σε αυτόν μόνο
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,665 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.
Και Επισης στους υπολογισμούς μου δεν θα συμφωνούσε ο Μεμ είναι παύλα
Άλλα τόσα ονόματα είχες γράψει.

Παιδιά καταλάβετε ότι ΔΕΝ μπορεί να είναι ο Ultra. Καλά θα μου πεις όλα παίζουν αλλά κυριολεκτικά πετάχτηκε πρώτος πρώτος να σώσει τον κώλο μου όταν πέθανα. Δεν θα τον συνέφερε να σώσει επαληθευμένο πολίτη.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,665 μηνύματα.
Κατά πάσα πιθανότητα ο Ουριήλ είναι η πόρνη που πάει να βγεί αυτή σέντρα για να βγαλει λάδι τον Meme. Γιατί πήγε κι έδωσε στην ψύχρα τους πιθανούς αλεξίσφαιρους. Τώρα αν είναι μαφιόζος και κάνει τέτοιο σάλτο, τι να πω; Όλα είναι πιθανά.

Παιδιά καταλάβετε ότι ΔΕΝ μπορεί να είναι ο Ultra. Καλά θα μου πεις όλα παίζουν αλλά κυριολεκτικά πετάχτηκε πρώτος πρώτος να σώσει τον κώλο μου όταν πέθανα. Δεν θα τον συνέφερε να σώσει επαληθευμένο πολίτη.
Ευχαριστώ 🙏🏻 Κυριολεκτικά παρακάλεσα για νεκροφάνεια πάνω σου.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Άλλα τόσα ονόματα είχες γράψει.

Παιδιά καταλάβετε ότι ΔΕΝ μπορεί να είναι ο Ultra. Καλά θα μου πεις όλα παίζουν αλλά κυριολεκτικά πετάχτηκε πρώτος πρώτος να σώσει τον κώλο μου όταν πέθανα. Δεν θα τον συνέφερε να σώσει επαληθευμένο πολίτη.
Κοίταξε. Ο αρχιμαφιόζος πρέπει να είναι αρκετά έξυπνος.

Ποιος λέει ότι ο Ουλτρα δεν είπε στον Μεμ να τον αναφέρει για να μείνει στο παιχνιδι μέχρι το τέλος;

Παιδιά ο αρχιμαφιόζος που μετά τον Πουαρό ψηφίστηκε ο Ουλτρα καθοδηγεί τους μαφιόζους και τους λέει πως και ποτέ θα απαντήσουν.

Αν δείτε τα προηγούμενα μηνύματα του Ουλτρα θα δείτε ότι κάτι δεν πάει καλά. Τα ποσοστά μου ποτέ δεν κάνουν λάθος. Εγώ μπορεί γιατί μπορεί αλλά το ξαναλέω.

Τα ποσοστά μου σχεδόν ποτέ δεν κάνουν λάθος. Και γιατί να κάνω την πρώτη κίνηση μου σήμερα; Σκεφτείτε το
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,660 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Πέμπτη 29/8
  1. American Economist
  2. BeatrixKiddo --> Ουριήλ
  3. Chem2000
  4. giannhs2001
  5. Hased Babis
  6. Joji --> Memetchi
  7. juanium
  8. Memetchi --> ultraviolence
  9. Micro
  10. nearos --> Ουριήλ
  11. Pak --> Ουριήλ
  12. Reader --> ultraviolence
  13. ultraviolence --> Memetchi
  14. Ουριήλ --> ultraviolence (x2)


Ψήφοι
4 ultraviolence
3 Ουριήλ
2 Memetchi


Η χώρα των φαντασμάτων
Kate1914 - Ψηφοφορία

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]
rafaela11 - Ψηφοφορία [Πληροφοριοδότης]
Queenara - Απουσίες [Ιατρός]


Απουσίες
Queenara #1, #2

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από giannhs2001
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία απο Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Kate1934
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Ουριήλ
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,665 μηνύματα.
Για να μη θυμηθώ την βραδινή του στιχομυθία και τη σημερινή με το σκάκι, τα σακάκια κι όλα αυτά. Σαν να μου θυμίζουν τα παλαβά που έλεγε η Κειτ για να πάρει τα μάτια πάνω της. Τι, όχι; ;)

Παιδιά ο αρχιμαφιόζος που μετά τον Πουαρό ψηφίστηκε ο Ουλτρα καθοδηγεί τους μαφιόζους και τους λέει πως και ποτέ θα απαντήσουν.
Είσαι στο κινητό μου και ξέρεις αν κατευθύνω κάποιον; Και που ξέρεις ότι ψηφίστηκα εγώ ως Αρχιμαφιοζος, ααααν είμαι μαφιόζος; Πολλή σαλτσουλα βάζεις Ουριήλ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.
Προς το παρόν οι top 3 υποψίες μου είναι:

1. Memetchi
2. Reader
3. Ουριήλ
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 625 μηνύματα.
Αυτό που βλέπω εγώ είναι ότι αρκετοί δεν έχουν ψηφίσει και πλησιάζει η δολοφονία. Μπείτε και ψηφίστε, αν δολοφονηθείτε τουλάχιστον να έχετε ψηφίσει πρώτα.
Τα ποσοστά μου σχεδόν ποτέ δεν κάνουν λάθος.
Αν και σε γενικές γραμμές συμφωνώ με τα ποσοστά σου, σε εμένα πάντως έχεις κάνει λάθος δύο φορές.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Παρεπιπτόντως και οι 3 έχουν ψηφίσει τον Ultra
Ποιος λέει ότι τον Μεμ δεν τον καθοδηγεί ο Ουλτρα; Είπαν να μην περιμένουν μέχρι να πάει 12:30 που ήθελα και αποφάσισαν να δράσουν νωρίτερα

Όλες αυτές τις ημέρες ποτέ δεν μιλούσα με σιγουριά για κάποιον γιατί νομίζεις ότι σήμερα ξαφνικά είπα να πεταχτώ;
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 625 μηνύματα.
Παρεπιπτόντως και οι 3 έχουν ψηφίσει τον Ultra
Κοίτα, εγώ δεν εξαιρώ και τον memetchi. Για να τον ανέφερε η Ραφαέλα κάτι είχε καταλάβει. Απλώς ο ultra είναι πιο πάνω στις υποψίες μου επειδή η Ραφαέλα και τον ανέφερε και τον ψήφισε.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,665 μηνύματα.
Όλες αυτές τις ημέρες ποτέ δεν μιλούσα με σιγουριά για κάποιον γιατί νομίζεις ότι σήμερα ξαφνικά είπα να πεταχτώ;
Μια χαρά μιλούσες με σιγουριά για εμένα μετά την πρώτη δολοφονία..
Και τώρα σε συμφέρει ακόμη παραπάνω
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Μια χαρά μιλούσες με σιγουριά για εμένα μετά την πρώτη δολοφονία..
Και τώρα σε συμφέρει ακόμη παραπάνω
Δεν ήμουν τόσο σίγουρος ποτέ δεν ήμουν αλλιώς στα ποσοστά μου θα ήσουν 100%. Λοιπόν σήμερα έχεις ξεπεράσει κι αυτό το ποσοστό
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.
Απλώς ο ultra είναι πιο πάνω στις υποψίες μου επειδή η Ραφαέλα και τον ανέφερε και τον ψήφισε.
ΟΚ αυτό το ακούω. Απλά δεν ξέρω ρε παιδιά. Μάλλον είμαι επηρεασμένη με την λύσσα του να γυρίσω στο παιχνίδι.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,665 μηνύματα.
ΟΚ αυτό το ακούω. Απλά δεν ξέρω ρε παιδιά. Μάλλον είμαι επηρεασμένη με την λύσσα του να γυρίσω στο παιχνίδι.
Ήσουν η πρώτη 100% αθώα παίκτρια Joji μου. Και at the time, από τους λίγους που έγραφαν to the point. Σε ήθελα ξανά πίσω.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.
Είναι άλλοθι Τζοτζι μου. Είναι άλλοθι για να έχει κάρτες να παίξει μετά για να βγάλει κάθε υποψία
Καλά και που ξέρω ότι εσύ δεν πας να με τουμπάρεις τώρα; Κοίτα, δεν σε ψηφίζω γιατι μπορεί να είσαι στην ίδια φάση με εμένα. Αλλά ειλικρινά ΔΕΝ Το βλέπω αυτό που λες.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top