Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.
Άνευ λόγου όμως; Άσε τα περί κανόνων στην άκρη για την ώρα και πάμε στην ψηφοφορία. Στον πρώτο γύρο ο ΔΑ τον έσωσε, δεν είναι κάτι που σε υποψιαζει αυτό; Μια τόσο σημαντική ικανότητα της μιας φοράς να καει έτσι; Άντε κι ο ΔΑ κατάλαβε λάθος σήμα και λανθασμένα θεωρεί τον Φώτη μαφιόζο. Από κάπου πρέπει να πιάστηκε ο ΔΑ για να τον σώσει. Πρέπει να κοιτάξουμε όλες τις αλληλεπιδράσεις που είχε ο Φώτης για να δούμε ποιος είναι ο ΔΑ.

Reminder: O ΔΑ (αν έχει καταλάβει τι πρέπει να κάνει σύμφωνα με το ρόλο του δηλαδή) ειναι πιθανό στην δημοσκόπηση να μην ψήφισε τον Γιάννη για να μην καρφωθεί. Κρατήστε το. Πρέπει να κοιτάξουμε τα παλιά μηνύματα για συμπεράσματα.

Αυτά από εμένα. :)
Κοιτα η πρωτη σκεψη που ήρθε στο μυαλό μου ήτανε memetchi. Οι δυο τους ουτως η αλλως εχουνε τεραστιο beef και εκτος παλέρμο, και σε μια φαση στη θερμη συνομηλια που ειχαν εδω μεσα ειχανε φέρει στοιχεία απο εκτός τυπου "δε με πας" και τέτοια. Δε θα πήγαινε το μυαλο σε καποιον οτι αυτος που τσακωνεται συνεχεια τον βοήθησε...
 

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,222 μηνύματα.
Μετά από βραδινή έξοδο για μπύρες και ποδοσφαιρακι πάμε πάλι στα δικά μας.

Λοιπόν, ο ΔΑ πολύ πιθανό να ψήφισε με το σκεπτικό "ποιος με φαίνεται περισσότερο αθώος για να μην βγάλω κανέναν μαφιόζο στον τάκο". Με φαίνεται τρομερά δύσκολο από τώρα να απέκτησε μια ολοκληρωμένη εικόνα για το ποιοι είναι οι μαφιόζοι και να τους έσωσε. Ίσως απλά και να έπαιξε με την ιδιότητα του.

Ο Φώτης αν και όλα τα βλέμματα έπεσαν απάνω του μετά τα τεκταινόμενα της τελευταίας στιγμής (+ την επουράνια παρέμβαση του ΔΑ που τον έσωσε) έχω ακόμα αμφιβολίες για το αν είναι όντως ύποπτος ή όχι. Περισσότερο με ανέλπιστη προσπάθεια να σωθεί φάνηκε (έριξε ο,τι όπλο είχε) χωρίς να ξεκαθαρίζεται αν είναι ύποπτος ή όχι.

Όσο για τον Πουαρό, δεν περίμενα ποτέ πως την τελευταία στιγμή θα έβγαινε στον τάκο. Δεν κρύβω πως όντως υποπτευόμουν την συμπεριφορά του για αυτό και τον ψήφισα αλλά ΔΕΝ μπορώ να είμαι σίγουρος για το αν κάναμε καλά ή όχι.

Υ.Γ. Πάτησα τρελά γέλια με την ψήφο της Πουπουλινας στο άκυρο σε εμενα. Μέχρι και εδώ δεν θέλει να με βλέπει. Είδε αποχώρηση είδε το όνομα μου οπότε Γιάννης it is.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,879 μηνύματα.
Καλημερα παλερμιοτες ,

Αναμενουμε και την δολοφονια σημερα , ελπιζω μην με φατε γιατι την ωρα που γινεται η δολοφονια θα κινδυνευουν γριες :popeanim:

Λοιπον ακομη δεν εχω καταφερει να βρω απολυτη ερμηνεια στην κινηση του ΔΑ . Τα 2 επικρατεστερα σεναρια στο μυαλο μου ειναι
1) Να θεωρησε ο ΔΑ οτι ο φωτης ειναι μαφια , που μπορει πραγματι να ειναι ή και εν τελει να μην ειναι και να εκανε λάθος . Σε αυτη την περιπτωση πρεπει να ελεγξουμε με ποιον ειχε αναπτυξει φιλικες σχεσεις ο φωτης . Επισης κατι που μου περασε το μυαλο : Ο κυριος λογος που ψηφιστηκε ο φωτης ηταν επειδη δεν ειχε διαβασει ορθα τους κανονες , γεγονος πραγματι φαινομενικα παραδοξο για τον φωτη . Αυτο μπορει να ερμηνευτηκε απο τον ΔΑ ως σινιάλο για να γνωστοποιήσει την ταυτότητα του . :hmm:

2) Τοσο ο γιαννης όσο και ο ποιροτ θεωρω οτι ηταν λιγο αδιαφορα μελη , με τον γιαννη ωστοσο να εχει λιγο πιο ενεργο συμμετοχη για αυτο και σωθηκε . Θεωρω οτι για τον ΔΑ ηταν δεδομενο , απο την στιγμη που ο γιαννης ειχε 1 ψηφο στην ψηφοφορια ενω ο ποιροτ ηταν απο τους κυριους υποψηφιους , οτι θα αποχωρουσε ο ποιροτ απο δημοσκοπηση . Ο ποιροτ ειναι μελος με δυναμικο λογο , ισως το γεγονος οτι δεν τον εδειξε τοσο να σημαινει οτι ειναι πολιτης με σημαντικο ρολο και να περιμενε να ενεργοποιηθουν οι ιδιοτητες του . Να το υποψιαστηκε ο ΔΑ και να θελησε να τον πεταξει εξω .

Συνολικα απεναντι στον γιαννη μενω ουδετερος , θεωρω τυχαια βρεθηκε στην θεση εκεινη . Για ποιροτ και τον φωτη ειναι αναλογα με την οπτικη , μπορει να ειναι και οι 2 πολιτες ή καποιος να ειναι μαφιοζος .
Θεωρω βιαστικη την κινηση του ΔΑ , η 1η ψηφοφορια αντι να λυσει προβληματισμους ,και να δωσει μια κατευθυνση στο παιχνιδι , εγειρει περισσότερους . :dash1:
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.
Καλημέρα στο όμορφο Palermo,

Ελπίζω σήμερα να είναι πιο ήρεμα τα πράγματα. Αναμένουμε να δούμε το αποτέλεσμα της πρώτης δολοφονίας σήμερα.
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.
Καλημερα σε όλους.

Δε βλεπε να εχει ψηφίσει κανείς ακόμη, τόσο σίγουροι είστε ότι θα επιζήσετε της δολοφονίας για να μπορεσετε να ψηφίσετε μετά την δολοφονία; :hmm:
Για την ώρα ρίχνω ψήφο στον Hased_Babis, μπας και κινητοποιηθεί λίγο και γράψει καμιά πρόταση της προκοπής περα από τρολλιες. Στην συνεχεια της ημερας, θα αλλάξω με βάση τα όσα γίνουν.
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Καλημέρα στους κατοίκους του Παλέρμο!
Δεν έχω ιδέα ποιον να ψηφίσω, πάω να ξαναδιαβάσω τα προηγούμενα μηνύματα.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Καλημέρα Παλέρμο! :morning1:

Ψηφοφορία για Τρίτη 27/8
  1. American Economist
  2. BeatrixKiddo
  3. Chem2000
  4. giannhs2001
  5. Hased Babis
  6. Joji
  7. juanium
  8. Kate1914
  9. Memetchi
  10. Micro
  11. nearos
  12. Pak
  13. Queenara
  14. rafaela11
  15. Reader
  16. ultraviolence --> Hased Babis
  17. Ουριήλ

Ψήφοι
1 Hased Babis


Η χώρα των φαντασμάτων
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει, ο Hased Babis παίζει ή τα παράτησε;; Ρωτάω καθώς δεν τον έχω δει να γράφει κάτι πέρα από χθες το μεσημέρι που ήθελε να φύγει.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει, ο Hased Babis παίζει ή τα παράτησε;; Ρωτάω καθώς δεν τον έχω δει να γράφει κάτι πέρα από χθες το μεσημέρι που ήθελε να φύγει.
Εφόσον χθες ψήφισε, απουσία δεν πήρε. Άρα προς το παρόν τυπικά τουλάχιστον φαίνεται πως συμμετέχει ακόμη.

Όμως βρίσκω λάθος το ότι δεν μπαίνει, απλώς πετάει πέντε λέξεις και φεύγει (και μας ζητάει και περίληψη, που δεν είναι καν υποχρέωσή μας). Έτσι παιδιά παιχνίδι δε γίνεται.

Οπότε εγώ αν δεν μπει έως λίγο πριν την ώρα της δολοφονίας θα τον ψηφίσω μάλλον. Δεν τον υποψιάζομαι τόσο, κυρίως βρίσκω λάθος να μη συμμετέχει καθόλου.


Αν έχω και άλλες ενδείξεις για άλλους παίκτες έως τις 12:30 θα το σκεφτώ.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει, ο Hased Babis παίζει ή τα παράτησε;; Ρωτάω καθώς δεν τον έχω δει να γράφει κάτι πέρα από χθες το μεσημέρι που ήθελε να φύγει.
Όπως είπαμε και εχθές, απαγορεύεται η οικειοθελής αποχώρηση από το παιχνίδι. Οι οικειοθελείς αποχωρήσεις καταστρέφουν το παιχνίδι για όλους τους υπόλοιπους γιατί επηρεάζουν παράτυπα τις ισορροπίες στο παιχνίδι.
Από τους κανόνες:
  • Κανένας παίκτης, ή ομάδα παικτών δεν έχει το δικαίωμα οικειωθελούς αποχώρησης από το παιχνίδι. Είναι ευθύνη του καθενός, εφόσον δήλωσε συμμετοχή να παραμείνει στο παιχνίδι μέχρι το τέλος του ή μέχρι να αποχωρήσει οριστικά.
@Hased Babis

Για αυτό, όποιος από εσάς νιώθει ότι κάπου λίγο έχει μπερδευτεί με τους κανόνες, ή αν δεν είναι σίγουρος για οποιοδήποτε στοιχείο στην ροή του παιχνιδιού, η ΣΕ είναι εδώ για να βοηθήσει! Μην μας φοβάστε, μας αρέσουν τα πιμί :read:
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.
Εφόσον χθες ψήφισε, απουσία δεν πήρε. Άρα προς το παρόν τυπικά τουλάχιστον φαίνεται πως συμμετέχει ακόμη.

Όμως βρίσκω λάθος το ότι δεν μπαίνει, απλώς πετάει πέντε λέξεις και φεύγει (και μας ζητάει και περίληψη, που δεν είναι καν υποχρέωσή μας). Έτσι παιδιά παιχνίδι δε γίνεται.

Οπότε εγώ αν δεν μπει έως λίγο πριν την ώρα της δολοφονίας θα τον ψηφίσω μάλλον. Δεν τον υποψιάζομαι τόσο, κυρίως βρίσκω λάθος να μη συμμετέχει καθόλου.


Αν έχω και άλλες ενδείξεις για άλλους παίκτες έως τις 12:30 θα το σκεφτώ.

Και εγώ λογικά το ίδιο θα κάνω καθώς είναι κρίμα να συμμετέχει κάποιος από την στιγμή που δεν συμμετέχει ενεργά, βέβαια μπορεί να είναι στρατηγική ώστε να μην προδίδει στοιχεία για την ταυτότητα του όμως και πάλι.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Καλημέρα Παλέρμο!

Μερικές σκέψεις:

Αρχικά για τον @American Economist. Έχω αρχίσει και τον βλέπω -low-key- ως αθώο. Εννοώ, άνετα θα μπορούσε ο ΔΑ να έχει δει την κατηγορία που έτρωγε ο Φώτης καθ’όλη την διάρκεια του παιχνιδιού (για διάφορους λόγους) και να είπε «Ας τον σώσω για αυτόν τον γύρο, να ενισχυθούν οι υποψίες προς το πρόσωπό του και να τον φάνε στον επόμενο γύρο». Και γιατί να μην επιλέξει τον @Poirot όμως; Μάλλον διότι στηρίχθηκε στην έντονη, εξ’αρχής, αντιδραστικότητα του Φώτη. Ο Πουαρό διατήρησε low-profile, μιλώντας αποκλειστικά με τεκμήρια. Ο ΔΑ θεωρεί τον Πουαρό αθώο. Γι’αυτό και τον θέλει εκτός. Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι για τους υπόλοιπους παίκτες, ο Πουαρό έφτασε στον «τελικό» της ημέρας με τις περισσότερες ψήφους, θεωρήθηκε, δηλαδή, ένοχος. Ενώ ο @giannhs2001 δεν κίνησε τόσο τις υποψίες. Επέλεξε να βγάλει τον Φώτη, και αν βάλει στη θέση του έναν παίκτη που ΗΞΕΡΕ ότι δεν θα ψηφιστεί περισσότερο από τον Poirot. Ίσως να μην είναι σίγουρος για την ομάδα του Γιάννη, αλλά δεν νομίζω να διακινδύνευε να βάλει κάποιον που θεωρεί πως ανήκει στους μαφιόζους. Ίσως είπε «Δεν έχω και κάτι να χάσω, όποιος από τους δυο και να φύγει». Ψήφισα τον Γιάννη στην τελική ψηφοφορία, όχι τόσο γιατί τον θεώρησα ένοχο, αλλά διότι δεν ήθελα να φύγει ο Πουαρό, ο οποίος είχε το προβάδισμα σε ψήφους.

Τώρα υπάρχει και το ενδεχόμενο ο Φώτης όντως να είναι μαφιόζος.
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.
Λογικά θα καταντήσω να γίνω ενοχλητικός αλλά υπάρχουν 5 μελη που δε μας εχουν πει πολλα/κάτι ουσιαστικό, κατ'εμε:
ραφαελα, ουριηλ,Chem2000,κουινάρα και φυσικά ο Μπαμπης τον οποίο και προσωρινά εχω ψηφίσει. Θελω από εσας σχολιασμό των όσων εγιναν χθες, οταν βρειτε τον χρόνο. Γιατί όπως βλεπω, 2 απο εσας πηρατε θεση χθες στην δημοσκόπηση αλλά δεν είχατε αναφερει κάτι εκτος αν μου ξεφυγε κάποιο ποστ μεσα στα τόσα.
Οπότε, ρωτώ:

1)Ραφαελα γιατί ψήφισες να φύγει ο Γιάννης; Απ'όσο είδα, απλά συμφώνησες με κάποια ποσοστά του Ουριηλ κι σε ενα αλλο ποστ είχες συμφωνήσει με κάποια λεγόμενα του Γιάννη. Ωστόσο, Ο Ουριηλ εδινε ενα 70% στον Πουαρώ κι ενα 60% στον Γιάννη. Οπότε, γιατί πήγες προς Γιάννη εφόσον συμφωνούσες με τα ποσοστά κι άρα θα "επρεπε" να πας προς Πουαρώ; Τον Γιάννη, ο ΔΑ (κακός ρόλος) πήγε να τον βγάλει εκτος παιχνιδιού, αρα αθώος. Άρα γιατί ψήφος προς κάποιον που είναι κατα πάσα πιθανότητα αθώος;
Το περάσατε στο ντούκου αυτό, η δημοσκόπηση δίνει πολλες πληροφορίες.

2) Ουριηλ γιατί ψήφισες τον Πουαρώ;

3)Chem2000 αν δε μπεις λίγο πιο δυναμικά σήμερα θα αρχίσεις να με υποψιάζεις αρκετά.

4)Μπάμπη στα είπα νωρίτερα εσενα.

5) Κουινάρα τα ίδια ισχύουν κι για σενα.

Θελα να ακούσω τα επιχειρήματα σας.
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Προς το παρόν ψηφίζω rafaela11, αν και κατά πάσα πιθανότητα θα αλλάξω την ψήφο μου αργότερα, αν δεν φύγω στη δολοφονία.
Τα μηνύματά της ήταν λίγα και προσεγμένα, δηλαδή δεν έδινε πολλές πληροφορίες, άρα θα μπορούσε να είναι μια καλή στρατηγική. Συγγνώμη Ραφαέλα.

Επίσης, δεν ξέρω αν το είδατε, ο Πουαρό άλλαξε εικόνα προφίλ και έβαλε ένα φαντασματάκι
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240827-112252.jpg
    Screenshot_20240827-112252.jpg
    214.8 KB · Εμφανίσεις: 18

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Δεν θέλω να ψηφίσω ανενεργά μέλη. Φοβάμαι μην πάρω στον λαιμό μου αθώο.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.
Δεν θέλω να ψηφίσω ανενεργά μέλη. Φοβάμαι μην πάρω στον λαιμό μου αθώο.
Με συγχωρεις Joji μου, αλλά από το να υπάρχει μεσα κάποιος που δεν εχει να προσφερει κάτι και να μιλαμε οι ιδιοι και οι ιδιοι.. Αν ειναι ετσι, να το βουλωσουμε κι εμεις για να μη μας παρουν τα βόλια. Χαζοί είμαστε εμείς που καίμε φαια ουσία για να πούμε τη γνώμη μας; Δε ζητάω να καούν στο γκεϊμ, απλά να κάνουν σχολιασμούς.
Καταλαβαίνω ωστόσο πώς το λες και το συναισθάνομαι. Ας βγουν λίγο προς τα εξω, τίποτα άλλο. Δε μου αρεσουν τα χαμηλά προφίλ καθώς αν μενεις low, κάτι κρύβεις συνήθως. Καθαρός ουρανός αστραπες δεν φοβάται λεει ο λαός.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Με συγχωρεις Joji μου, αλλά από το να υπάρχει μεσα κάποιος που δεν εχει να προσφερει κάτι και να μιλαμε οι ιδιοι και οι ιδιοι.. Αν ειναι ετσι, να το βουλωσουμε κι εμεις για να μη μας παρουν τα βόλια. Χαζοί είμαστε εμείς που καίμε φαια ουσία για να πούμε τη γνώμη μας; Δε ζητάω να καούν στο γκεϊμ, απλά να κάνουν σχολιασμούς.
Καταλαβαίνω ωστόσο πώς το λες και το συναισθάνομαι. Ας βγουν λίγο προς τα εξω, τίποτα άλλο. Δε μου αρεσουν τα χαμηλά προφίλ καθώς αν μενεις low, κάτι κρύβεις συνήθως. Καθαρός ουρανός αστραπες δεν φοβάται λεει ο λαός.
Όχι εντάξει, το καταλαβαίνω αυτό που λες. Απλά δεν είναι απαραίτητο ότι κρύβουν κάτι.
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.
Όχι εντάξει, το καταλαβαίνω αυτό που λες. Απλά δεν είναι απαραίτητο ότι κρύβουν κάτι.
Σίγουρα, μπορει να είναι απασχολημενοι/ξενερωμενοι. Αλλά εστω τα βασικα ρε παιδιά, για να καταλαβουμε κι εμεις οι υπόλοιποι την θεση σας. Τελος πάντων, δε μου αρεσει να παραπονιεμαι. :/
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 27/8
  1. American Economist
  2. BeatrixKiddo
  3. Chem2000
  4. giannhs2001
  5. Hased Babis
  6. Joji
  7. juanium
  8. Kate1914
  9. Memetchi
  10. Micro
  11. nearos
  12. Pak
  13. Queenara
  14. rafaela11
  15. Reader --> rafaela11
  16. ultraviolence --> Hased Babis
  17. Ουριήλ

Ψήφοι
1 Hased Babis
1 rafaela11


Η χώρα των φαντασμάτων
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top