Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,924 μηνύματα.
Εγώ ένιωσα μια ιδιαίτερη σύνδεση με τον Ultra μέσω αυτού του παιχνιδιού. Εδώ κρατιόμουν να μη σου στείλω πμ να σε ευχαριστήσω κάθε δεύτερη μέρα. Αν ποτέ χρειαστείς παιδί για τα θελήματα, ξέρεις που θα έρθεις.
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Εγώ ένιωσα μια ιδιαίτερη σύνδεση με τον Ultra μέσω αυτού του παιχνιδιού. Εδώ κρατιόμουν να μη σου στείλω πμ να σε ευχαριστήσω κάθε δεύτερη μέρα. Αν ποτέ χρειαστείς παιδί για τα θελήματα, ξέρεις που θα έρθεις.
Εγώ πάλι κρατιόμουν να μην του στείλω πμ να τον βρίσω για όσα έκανε σε μας τους πολίτες.

Μεγαλύτερη σύνδεση ένιωσα με την Ραφαέλα, ειδικά όταν είδα πως δεν μου κράτησε κακία για τη βλακεία μου.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,924 μηνύματα.

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,610 μηνύματα.
Παλέρμο: Connecting people
Ίσως το σημαντικότερο σε όλο το παιχνίδι. Το είπα και χθες άλλωστε, τρως πρώτα τις φρίκες σου αλλά στο τέλος χτίζονται γέφυρες, έρχεσαι πιο κοντά με κάποιον. Σαν εκείνα τα άτομα που γνωρίζεις τυχαία στις διακοπές σου και τις κάνουν πιο όμορφες, δεν ξέρω αν σας έχει τύχει. :)

Είναι μια ευκαιρία για κάποιον σαν εμένα πχ που δεν συμμετέχω τόσο ενεργά στα θρεντς, για να έρθω πιο κοντά με τα υπόλοιπα μέλη.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,808 μηνύματα.
Εγώ πάλι κρατιόμουν να μην του στείλω πμ να τον βρίσω για όσα έκανε σε μας τους πολίτες.

Μεγαλύτερη σύνδεση ένιωσα με την Ραφαέλα, ειδικά όταν είδα πως δεν μου κράτησε κακία για τη βλακεία μου.
Τι κακια καλε; ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και γενικά, είναι ένα παιχνίδι ρε παιδιά, εγώ σας συμπαθώ όλους, ειδικά και τον @ultraviolence , κι ας ήθελε να με εξοντώσει, και μου έσπασε τα νεύρα 🤣🤣
Τον εκτιμώ και τον συμπαθώ πολύ. :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Εγώ πάντως θέλω να ρωτήσω τη ΣΕ( @Eileen, @Libertus), πώς αντέχατε να μας βλέπετε να κάνουμε βλακείες και να μην μπορείτε να επέμβετε;

24 ώρες ήμουν εκτός και κόντεψα να τρελαθώ.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα για την απονομή των βραβείων σας! Περάστε παρακαλώ!

Βραβείο Yu-Gi-Oh!
στον Hased Babis, που πίστεψε στην καρδιά των καρτών, ή ακριβέστερα, η συγκάτοικός του πίστεψε σε αυτές!

Βραβείο Χτύπα κι άλλο, θα το αντέξω!
στην Joji, που όχι μόνο δολοφονήθηκε 2 φορές, αλλά συνέχιζαν να την κατηγορούν!

Βραβείο Fast Track
στον Poirot, που τον έβγαλαν από το παιχνίδι με συνοπτικές διαδικασίες!

Βραβείο Γνωστού Ποινικολόγου
στον giannhs2001, λόγω της ιδιαίτερης πελατείας του αλλά και επειδή κατηγορήθηκε ως ισαποστασάκιας...

Βραβείο Χειρότερης πόρνης ever
στον American Economist.

Βραβείο Πέγκυ Καρρά, γνωστή ηθοποιός
στη BeatrixKiddo, για τη δραματική της ερμηνεία για τους πολίτες!

Βραβείο Ταπεινό Χαμομηλάκι
στον juanium, που είχε πολύτιμο ρόλο αλλά με τη διακριτικότητά του δεν τον κατάλαβε η μαφία...

Βραβείο Σιωπηλού μαφιόζου
στην Chem2000.

Βραβείο I TOLD YOU SO!
δικαιωματικά, στον Memetchi!

Βραβείο Στατιστικολόγου
στον Ουριήλ. Όλοι περίμεναν τα ποσοστά του!

Βραβείο Ευσυνείδητου Μαφιόζου
στον Micro, που μέχρι και την εξεταστική παραλίγο να θυσιάσει για το καλό της μαφίας!

Βραβείο Αυτοθυσίας
στη rafaela11, που δεν την πείραξε να βγει εκτός παιχνιδιού, αρκεί να δώσει το μαφιόζο που γνώριζε!

Βραβείο Καλύτερων πμ
φυσικά, στο nearo!

Βραβείο Διάνα!
στην Pak! Ήξερε πού να στοχεύσει και στις ψηφοφορίες και με το όπλο της...

Βραβείο Παίξε Παλέρμο είπαν, θα είναι ωραία είπαν
στην Kate1914, που το όνειρο της συμμετοχής εξελίχθηκε σε εφιάλτη!

Βραβείο Καλύτερου Πολίτη
στη Reader!

Βραβείο Καλύτερου Μαφιόζου
στον ultraviolence!

Βραβείο Γήρνα πίσο ή έστω τειλεφόνα!
στη Himela!

Βραβείο Παρατηρητοφφ
στον i_lie_us!

:hi:
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΑΝ!!!

Να σας παίξω λίγο Αντιγόνη;;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,250 μηνύματα.
Εγώ πάντως θέλω να ρωτήσω τη ΣΕ( @Eileen, @Libertus), πώς αντέχατε να μας βλέπετε να κάνουμε βλακείες και να μην μπορείτε να επέμβετε;

24 ώρες ήμουν εκτός και κόντεψα να τρελαθώ.
Ιιι εμένα έπρεπε να δεις με την Κεμ που ισχυριζόταν ότι είναι μάγισσα (εγώ ακόμα αυτό βλέπω και ας μην συμφωνεί κάποιος αλλος) 😂
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,610 μηνύματα.
Ιιι εμένα έπρεπε να δεις με την Κεμ που ισχυριζόταν ότι είναι μάγισσα (εγώ ακόμα αυτό βλέπω και ας μην συμφωνεί κάποιος αλλος) 😂
Δεν ισχύει αυτό, ειλικρινά στο λέω. Έτυχε και χρησιμοποίησε αυτά τα λόγια.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,250 μηνύματα.

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Βραβείο Fast Track
στον Poirot, που τον έβγαλαν από το παιχνίδι με συνοπτικές διαδικασίες!
Δεν χρειάστηκε να ανοίξω το σπόιλερ για να μάθω το νικητή...

1725370794223.png
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32,397 μηνύματα.
Υποθέτω πως το θέμα σύντομα θα κλειδωθεί, οπότε θα κρατήσω τις παραδόσεις...

Να μας έχει ο Θεός γερούς πάντα ν' ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε βρε!

Καλή συνέχεια σε όλους!

:bye:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,250 μηνύματα.
Να το ξανακάνουμε οπωσδήποτε, είχε πλάκα 💕
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,924 μηνύματα.
ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ! Εμένα μου άρεσε όπως ''δεθήκαμε'' όλοι. Χιχιχι.
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Εννοείται πρέπει να ξαναπαίξουμε!
Πέρασα υπέροχα μαζί σας, ελπίζω να ισχύει το ίδιο και για εσάς!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,250 μηνύματα.
@ultraviolence Άδειαζα στο μπάνιο το τσαντάκι με τα καλλυντικά και το skin care μου και μα το Θεό δεν κάνω πλάκα μου έπεσε κάτω η ενυδατική προσώπου 😂
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,610 μηνύματα.
@ultraviolence Άδειαζα στο μπάνιο το τσαντάκι με τα καλλυντικά και το skin care μου και μα το Θεό δεν κάνω πλάκα μου έπεσε κάτω η ενυδατική προσώπου 😂
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν το πιστεύω!! Να προσέχεις λοιπόν Πακ μου, ποιους κάνεις εχθρούς σου! 😂😂
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,610 μηνύματα.
Τίποτα δεν ήταν πλέον ίδιο σε τούτη την πόλη. Πέρασε η μπογιά της μαφίας, έχασε την αίγλη της. Οι πολίτες έκαναν δυνατό comeback, χάρις την πολύτιμη βοήθεια του Hased Babis, που κουβαλησε στις πλατουλες του ολόκληρο το game.
Όμως, τούτη η μαφία δεν μασάει. Έχασε τη μάχη, όχι όμως τον πόλεμο.

Παλέρμο, 04/09.
Η μαφία συγκεντρώνεται στην γιαφκα. Καταστρώνει σχέδια για εκδίκηση. Ο @Poirot φαίνεται διψασμένος για αίμα. Ο,τι δεν προλάβει να σφαξει, σήμερα το κάνει πράξη.
Την βρήκε να περπατά αμέριμνη έξω από το κλαμπ il putana, το ξακουστό μπαρ που η πόρνη του #42 έκανε τις βρωμοδουλειες της. Στο πέτο του σακακιού του έχει κρυμμένο ένα κοφτερό κομμάτι από γυαλί, από τις κρέμες που έσπασε χθες βράδυ η ατζαμού @Pak. Έχει στήσει καρτέρι και περιμένει να κάνει την επίθεση του. Η μαφία ξεπλένει τις διαφορές της μόνο με αίμα. Δεν συγχωρούνται τα λάθη.
Να, μόλις μπαίνει στο απόμερο δασάκι.
Την πλησιάζει

Τυμβωρυχια πάνω μου μωρη χαμούρα;
@Joji ήρθε η ώρα να ξαναπεθανεις. Πας στο Πανεπιστήμιο Πατρών (όπου σου ευχόμαστε όλοι να διαπρέψεις) , χωρίς δικαίωμα για τελευταία λόγια.

Έναντι στεφάνων, μπορείτε να δώσετε χρήματα στην @Himela μπας και με την δωροδοκία μας κάνει την τιμή να παίξει στο επόμενο παιχνίδι

Goodbye, Palermo!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top