Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Εγω δεν συνεχίζω τίποτα φίλη μου, ίσα ίσα ζήτησα συγγνώμη πιο πάνω και δεν ανέφερα κάτι. Ο Ultra συνεχίζει να με αναφέρει εμμεσα σε κάθε post εδώ και 10 σελίδες.
Και εγώ αν έχανα ενώ είχα τέτοιον μπούφο ΔΑ και μια πόρνη που παίζει εκδικητικά τα ίδια και τρισχειρότερα θα έγραφα, και στο λέω με πάσα ειλικρίνεια.

Αν και ξέρουμε ότι ο Ούλτρα δεν τα λέει έτσι. Μας ένοιαζε να κάνουμε ένα ωραίο παιχνίδι πρώτα απ' όλα. Το τελικό αποτέλεσμα δεν έχει τόση σημασία. Όταν όμως κάποιος λέει δε μου αρέσει ο ρόλος μου ας παίξω υπέρ των αντιπάλων, μην περιμένεις και πολλά. Λες και αυτός ο ρόλος θα είναι τελικά που θα σε προσδιορίζει ας πούμε.
Το μόνο που δεν έκανες σωστά ήταν που το γύρισες στο προσωπικό και έγραφες «εμένα δεν με ακούει κανείς, είμαι η αλλοπρόσαλλη εδώ» και κάτι τέτοια. Δεν υπάρχουν προσωπικά εδώ, σε ένα παιχνίδι. Και τα λίγα κρούσματα που υπήρξαν ήταν μεμονωμένες περιπτώσεις που δεν επηρέασαν το παιχνίδι.
Αυτά τα είπα γιατί με είχαν πει έτσι και θίχτηκα, αλλά ναι, προφανώς και δεν (πρέπει να) υπάρχουν προσωπικά εδώ μέσα, και ούτε είχα τέτοια πρόθεση, να φανεί έτσι δηλαδή. Αν ήταν έτσι, με εσένα, που είχα σκυλιάσει να σε βγάλω εκτός, δε θα έπρεπε να μιλάω καν τώρα :laugh:.
Και πειράχτηκα και λίγο που το είχε πάρει χαμπάρι όλη η πλάση ότι είμαι ο ΔΑ, εε μετά λίγο παραφέρθηκα ομολογώ. Δεν έπρεπε να το πάρω έτσι, είναι απλά ένα παιχνίδι.
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Και πειράχτηκα και λίγο που το είχε πάρει χαμπάρι όλη η πλάση ότι είμαι ο ΔΑ, εε μετά λίγο παραφέρθηκα ομολογώ. Δεν έπρεπε να το πάρω έτσι, είναι απλά ένα παιχνίδι.
Αν δεν ήταν ο ultra που το είπε, εγώ προσωπικά δεν θα το είχα βρει.
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,610 μηνύματα.
Αν δεν ήταν ο ultra που το είπε, εγώ προσωπικά δεν θα το είχα βρει.
Ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται. Προσπαθούσα να βγω λάδι, όσο μπορούσα. Παιδιά δεν έχετε ιδέα πόσο δύσκολο είναι να συνειδητοποιεις ότι είσαι μόνο εσύ κι άλλος ένας (ο Μικρο) ενεργά στο γκειμ εναντίον όλων. Τα κουκιά δεν έβγαιναν, άρα πίστευα ότι καίγοντας την ΔΑ, η οποία μας είχε δώσει ισχυρές ενδείξεις ότι είναι ζαβή(!) καθώς και με την έκκληση στο μέντιουμ να ρωτήσει αν είναι η Κειτ ΔΑ.. πήγα να σωθώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,887 μηνύματα.
Αυτά τα είπα γιατί με είχαν πει έτσι και θίχτηκα, αλλά ναι, προφανώς και δεν (πρέπει να) υπάρχουν προσωπικά εδώ μέσα, και ούτε είχα τέτοια πρόθεση, να φανεί έτσι δηλαδή. Αν ήταν έτσι, με εσένα, που είχα σκυλιάσει να σε βγάλω εκτός, δε θα έπρεπε να μιλάω καν τώρα :laugh:.
Και πειράχτηκα και λίγο που το είχε πάρει χαμπάρι όλη η πλάση ότι είμαι ο ΔΑ, εε μετά λίγο παραφέρθηκα ομολογώ. Δεν έπρεπε να το πάρω έτσι, είναι απλά ένα παιχνίδι.
εν τω μεταξυ ενιωσα φουλ τυψεις οταν εγραψες ενα κατεβατο που ξεσπαγες και ολη σε παρηγορησαν , αλλα εγω το πηρα σαν αφορμη να σε ψηφισω :redface: Αλλα ειπαμε η μαφια δεν εχει συναισθηματισμους !
 

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,279 μηνύματα.
Πάντως επειδή είδα για επόμενο Παλέρμο, σίγουρα θα χαρώ φουλ αν διοργανώσετε κάποιο και ας μην είμαι εγώ λόγω στρατού. Όμως για να είμαστε και ρεαλιστές -επειδή σωστά ειπώθηκε να αποφύγουμε Κουινάρες και λοιπά παρατράγουδα που είχαμε- είναι αρκετά δύσκολο να διοργανωθεί ξανά η extreme version του παιχνιδιού. 16 άτομα δεν βρίσκεις εύκολα και ειδικά εδώ που οι περισσότεροι πια είμαστε άνω των 18 και το ελεύθερο καλοκαίρι δεν είναι για όλους δεδομένο δυστυχώς :(

Σίγουρα μόλις βγω από στρατό θα επιδιώξω να παίξουμε άλλο ένα αλλά keep in mind πως οι περισσότερες πιθανότητες θα είναι να είναι η απλή βερσιόν του παιχνιδιού που δεν έχει τόσο ωραία features. Γιατί για 16 άτομα, μάλλον θα θέλουμε κουινάρες πάλι :skull:
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,924 μηνύματα.
Δεν νομίζω να το έπαιξα θύμα, ισα ισα παραδέχθηκα ότι δεν είχα και την καλύτερη συμπεριφορά στο παιχνίδι. Απλά ξεκαθαρίσα ότι δεν ήξερα τα μέλη της μαφίας και σίγουρα δεν τα ψήφισα επισκόπου από την αρχή, το μόνο μέλος της μαφίας που ψήφισα εν γνώση μου ήσουν εσύ χθες μετά την κάρτα που χρησιμοποίησα στον Memetchi.

Τέλος πάντων νομίζω αρκετή έκταση πήρε το θέμα και είναι κρίμα καθώς χαλάει το κλίμα.
Ξέρεις ποιό είναι το πρόβλημα, Φώτη; Ότι δεν ξέρεις πότε να βάζεις τελεία. Έκανες ένα λάθος, ωραία; Στο επισημαίνει κάποιος. Σου βγάζουμε την απολογία με το τσιγγέλι γιατί δεν θες να το παραδεχτείς στον εαυτό σου ότι δεν έπαιξες καλά και δίκαια, ότι έφερες σε δύσκολη θέση την ομάδα σου.

Όταν κάνουμε ένα λάθος, λοιπόν, το παραδεχόμαστε και ταυτόχρονα αποδεχόμαστε ότι κατά πάσα πιθανότητα θα ξανά αναφερθεί, θα ξανά σχολιαστείς. Τώρα δεν μιλάω για το παιχνίδι. Μιλάω γενικά. Αύριο μεθαύριο μπορεί να κάνεις ένα λάθος στη δουλειά σου (χτύπα ξύλο). Έτσι θα κάνεις; ''Ε ρε παιδιά εντάξει, ζήτησα συγγνώμη, μας ζαλίσατε''. Έχω παρατηρήσει ένα pattern στη συμπεριφορά σου που σε δικαιολογείς έμμεσα για τυχόν μαλακίες που μπορεί να πετάξεις ή να κάνεις. Κανέναν δεν τον νοιάζει τόσο ότι έχασε όσο το γεγονός ότι δεν φαίνεται να εκτιμάς την προσπάθεια και τον χρόνο που αφιέρωσαν αυτές τις μέρες για να είναι δίκαιοι και σωστοί ενώ εσύ έπαιζες λάθος εξ' αρχής.
 

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να παρηγορήσω την Κειτ σε διπλανό θρεντ γιατί πραγματικά στενοχωρήθηκα εκείνη τη μέρα που ξέσπασε, αλλά λέω ας το αφήσω καλύτερα. Δεν ξέρω πόσο καλό είναι να σε παρηγορεί ο αρχιμαφιόζος, μπορεί να γινόταν παρεξήγηση... :lol:
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,388 μηνύματα.
Ξέρεις ποιό είναι το πρόβλημα, Φώτη; Ότι δεν ξέρεις πότε να βάζεις τελεία. Έκανες ένα λάθος, ωραία; Στο επισημαίνει κάποιος. Σου βγάζουμε την απολογία με το τσιγγέλι γιατί δεν θες να το παραδεχτείς στον εαυτό σου ότι δεν έπαιξες καλά και δίκαια, ότι έφερες σε δύσκολη θέση την ομάδα σου.

Όταν κάνουμε ένα λάθος, λοιπόν, το παραδεχόμαστε και ταυτόχρονα αποδεχόμαστε ότι κατά πάσα πιθανότητα θα ξανά αναφερθεί, θα ξανά σχολιαστείς. Τώρα δεν μιλάω για το παιχνίδι. Μιλάω γενικά. Αύριο μεθαύριο μπορεί να κάνεις ένα λάθος στη δουλειά σου (χτύπα ξύλο). Έτσι θα κάνεις; ''Ε ρε παιδιά εντάξει, ζήτησα συγγνώμη, μας ζαλίσατε''. Έχω παρατηρήσει ένα pattern στη συμπεριφορά σου που σε δικαιολογείς έμμεσα για τυχόν μαλακίες που μπορεί να πετάξεις ή να κάνεις. Κανέναν δεν τον νοιάζει τόσο ότι έχασε όσο το γεγονός ότι δεν φαίνεται να εκτιμάς την προσπάθεια και τον χρόνο που αφιέρωσαν αυτές τις μέρες για να είναι δίκαιοι και σωστοί ενώ εσύ έπαιζες λάθος εξ' αρχής.

Νομίζω ότι ζήτησα και Συγγωμη και έβαλα τέλεια.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,924 μηνύματα.
Νομίζω ότι ζήτησα και Συγγωμη και έβαλα τέλεια.
Talk Talking To Myself GIF by Facepunch Studios
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Έχω συνηθίσει τόσο πολύ το Παλέρμο αυτές τις μέρες και περνούσα αμέτρητες ώρες εδώ πέρα.
Πώς θα αντέξω τώρα που τελείωσε;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,887 μηνύματα.
Πάντως επειδή είδα για επόμενο Παλέρμο, σίγουρα θα χαρώ φουλ αν διοργανώσετε κάποιο και ας μην είμαι εγώ λόγω στρατού. Όμως για να είμαστε και ρεαλιστές -επειδή σωστά ειπώθηκε να αποφύγουμε Κουινάρες και λοιπά παρατράγουδα που είχαμε- είναι αρκετά δύσκολο να διοργανωθεί ξανά η extreme version του παιχνιδιού. 16 άτομα δεν βρίσκεις εύκολα και ειδικά εδώ που οι περισσότεροι πια είμαστε άνω των 18 και το ελεύθερο καλοκαίρι δεν είναι για όλους δεδομένο δυστυχώς :(

Σίγουρα μόλις βγω από στρατό θα επιδιώξω να παίξουμε άλλο ένα αλλά keep in mind πως οι περισσότερες πιθανότητες θα είναι να είναι η απλή βερσιόν του παιχνιδιού που δεν έχει τόσο ωραία features. Γιατί για 16 άτομα, μάλλον θα θέλουμε κουινάρες πάλι :skull:
Και αν θελει και η ΣΕ
Ελπιζω στην επομενη προσπαθεια να μας τιμησουν και μελη που εκαναν spectate
Νομίζω ότι ζήτησα και Συγγωμη και έβαλα τέλεια.
Το θεμα ειναι να αντιληφθεις οτι αυτο που εκανες ειναι αντικανονικο και δημιουργησες θεμα στο παιχνιδι . Δεν εχει νοημα να ζητας συγγνωμη μονο και μονο επειδη σου τα ¨χωνουν¨ η τζοτζι και ο ουλτρα . Πρεπει να συνειδητοποιήσεις οτι οταν αυθαιρετα εσυ αποφασιζεις να αψηφισεις τους κανονες χαλας την εμπειρια των υπολοιπων .
Υπαρχει λογος που εχει δημιουργηθει ο ρολος την πορνης , οπως και καθε ρολος . Πρεπει να υπαρχει μια ισορροπια στις ομαδες
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,610 μηνύματα.
Έχω συνηθίσει τόσο πολύ το Παλέρμο αυτές τις μέρες και περνούσα αμέτρητες ώρες εδώ πέρα.
Πώς θα αντέξω τώρα που τελείωσε;
Θες να το συνεχίσουμε στην Ανοιχτή κουβέντα του chat and fun? Δώσε μου δέκα λεπτά και αρχίζω φουλ σενάριο να σε κατηγορώ ως μαφιοζα. :P
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Τα κουκιά δεν έβγαιναν, άρα πίστευα ότι καίγοντας την ΔΑ, η οποία μας είχε δώσει ισχυρές ενδείξεις ότι είναι ζαβή(!)
Χαχαχαχαχαχαχαχα, έκλαψα με αυτό ρε Ούλτρα, να 'σαι καλά 🤣🤣🤣
Αν δεν ήταν ο ultra που το είπε, εγώ προσωπικά δεν θα το είχα βρει.
Παίζει και να ήσουν η μόνη, αλλά σε ευχαριστώ ρε Reader που προσπαθείς να με κάνεις να νιώσω καλύτερα 😂😂😂
εν τω μεταξυ ενιωσα φουλ τυψεις οταν εγραψες ενα κατεβατο που ξεσπαγες και ολη σε παρηγορησαν , αλλα εγω το πηρα σαν αφορμη να σε ψηφισω :redface: Αλλα ειπαμε η μαφια δεν εχει συναισθηματισμους !
Εγώ ήθελα να παρηγορήσω την Κειτ σε διπλανό θρεντ γιατί πραγματικά στενοχωρήθηκα εκείνη τη μέρα που ξέσπασε, αλλά λέω ας το αφήσω καλύτερα. Δεν ξέρω πόσο καλό είναι να σε παρηγορεί ο αρχιμαφιόζος, μπορεί να γινόταν παρεξήγηση... :lol:
Καλά τότε δεν μπορείτε να φανταστείτε τι τύψεις είχα, αλήθεια. Είχε κλείσει και το θρεντ και έλεγα "μπράβο Κατερίνα, πάει έκλεισε κιόλας (νόμιζα ότι είχε τελειώσει εντελώς, τόσο γεια σου ήμουν η τύπισσα εκείνη τη στιγμή), κατέστρεψες το παιχνίδι τώρα, και τελείωσε εξαιτίας σου, και να τώρα όλοι δε θα παίξουν επειδή έκανες πατάτα" και άλλα τέτοια ωραία. Μιλάμε Ό,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ.

Τι να κάνουμε, όταν κάνω βλακείες, ακόμη και μικρές, το παίρνω λίγο υπερβολικά προσωπικά, είμαι υπερβολικά πολύ ευαίσθητη σε κάτι τέτοια, αν και δεν πρέπει.
Είπα να τα πω για να διευκρινιστεί και αυτό το μελανό σημείο του παιχνιδιού, αλλά πέραν αυτού εντάξει ήταν, ωραίο. Εγώ το διασκέδασα με την ψυχή μου πάντως.

Και ποιος περιμένει τώρα μέχρι να οργανωθεί το επόμενο να ξαναπαίξουμε... 😒
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Θες να το συνεχίσουμε στην Ανοιχτή κουβέντα του chat and fun? Δώσε μου δέκα λεπτά και αρχίζω φουλ σενάριο να σε κατηγορώ ως μαφιοζα. :P
Καθόλου κακή ιδέα, να μάθουν και όσοι δεν θέλησαν να παίξουν :beer:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χαχαχαχαχαχαχαχα, έκλαψα με αυτό ρε Ούλτρα, να 'σαι καλά 🤣🤣🤣

Παίζει και να ήσουν η μόνη, αλλά σε ευχαριστώ ρε Reader που προσπαθείς να με κάνεις να νιώσω καλύτερα 😂😂😂


Καλά τότε δεν μπορείτε να φανταστείτε τι τύψεις είχα, αλήθεια. Είχε κλείσει και το θρεντ και έλεγα "μπράβο Κατερίνα, πάει έκλεισε κιόλας (νόμιζα ότι είχε τελειώσει εντελώς, τόσο γεια σου ήμουν η τύπισσα εκείνη τη στιγμή), κατέστρεψες το παιχνίδι τώρα, και τελείωσε εξαιτίας σου, και να τώρα όλοι δε θα παίξουν επειδή έκανες πατάτα" και άλλα τέτοια ωραία. Μιλάμε Ό,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ.

Τι να κάνουμε, όταν κάνω βλακείες, ακόμη και μικρές, το παίρνω λίγο υπερβολικά προσωπικά, είμαι υπερβολικά πολύ ευαίσθητη σε κάτι τέτοια, αν και δεν πρέπει.
Είπα να τα πω για να διευκρινιστεί και αυτό το μελανό σημείο του παιχνιδιού, αλλά πέραν αυτού εντάξει ήταν, ωραίο. Εγώ το διασκέδασα με την ψυχή μου πάντως.

Και ποιος περιμένει τώρα μέχρι να οργανωθεί το επόμενο να ξαναπαίξουμε... 😒
Ειλικρινά, δεν κατάλαβα ποτέ τι έγινε, αυτό που κατάλαβα ήταν ότι στενοχωρήθηκες και πραγματικά δεν άξιζε. Ακόμα και στην ακραία περίπτωση όπου σταματούσε όντως το παιχνίδι, αυτό που μετράει είναι η πρόθεση, και εσύ ειδικά που είχες προσπαθήσει τόσο για το Παλέρμο μόνο κακή πρόθεση δεν είχες.
 

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,279 μηνύματα.
Και αν θελει και η ΣΕ
Ελπιζω στην επομενη προσπαθεια να μας τιμησουν και μελη που εκαναν spectate
ΣΕ μπορεί να είναι και διαφορετικά άτομα. Απλά και να είναι πάλι Libertus και Eileen τα 16 άτομα δύσκολα τα βρίσκουμε. Μόνο ίσως αν η ΟΔ ως ΟΔ έβγαζε γενική ανακοίνωση για συμμετοχές και ψαρεύαμε τίποτα ισκουλίτες.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Ειλικρινά, δεν κατάλαβα ποτέ τι έγινε, αυτό που κατάλαβα ήταν ότι στενοχωρήθηκες και πραγματικά δεν άξιζε. Ακόμα και στην ακραία περίπτωση όπου σταματούσε όντως το παιχνίδι, αυτό που μετράει είναι η πρόθεση, και εσύ ειδικά που είχες προσπαθήσει τόσο για το Παλέρμο μόνο κακή πρόθεση δεν είχες.
Αχ μη βάζεις λυπάμαι τώρα και εσύ, εγώ πιο πολύ για να ξεκαθαριστεί λίγο η κατάσταση και για να γελάσουμε όπως τα έγραψα το έκανα, όχι για να τα κάνω χειρότερα!

Λοιπόν, για να μάθετε και εσείς που δεν ξέρατε τι συνέβη. Είχα παίξει τη ρημάδα την κάρτα του χρησμού (ανάθεμα η ώρα, κατάρα η στιγμή και όλα τα σχετικά), και πέτυχα μαφιόζο ενστικτωδώς. Και νιώθοντας πως απειλούμαι, πήγα πήρα την ντουντούκα να το βγάλω γενική ανακοίνωση στο θρεντ, πράγμα που απαγορεύεται (δεν είπα ποτέ ποιον είχα βρει βέβαια, απλώς είπα ότι χρησιμοποίησα την κάρτα, πράγμα που δεν επιτρέπεται).

Κοινώς εντάξει, απλώς έκανα ένα λάθος και το πήρα υπερβολικά πολύ στα σοβαρά. Δεν πειράζει, αυτό είναι πίσω μας, και είναι ένα ακόμη μάθημα ότι πρέπει να είμαστε προσεκτικοί με τους κανόνες. Ακόμη και έτσι κάτι καλό βγήκε :) (και φάνηκε πόσο ψυχάρες είστε όλοι εδώ μέσα πρέπει να πω).
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Αχ μη βάζεις λυπάμαι τώρα και εσύ, εγώ πιο πολύ για να ξεκαθαριστεί λίγο η κατάσταση και για να γελάσουμε όπως τα έγραψα το έκανα, όχι για να τα κάνω χειρότερα!

Λοιπόν, για να μάθετε και εσείς που δε ξέρατε τι συνέβη. Είχα παίξει τη ρημάδα την κάρτα του χρησμού (ανάθεμα η ώρα, κατάρα η στιγμή και όλα τα σχετικά), και πέτυχα μαφιόζο ενστικτωδώς. Και νιώθοντας πως απειλούμαι, πήγα πήρα την ντουντούκα να το βγάλω γενική ανακοίνωση στο θρεντ, πράγμα που απαγορεύεται (δεν είπα ποτέ ποιον είχα βρει βέβαια, απλώς είπα ότι χρησιμοποίησα την κάρτα, πράγμα που δεν επιτρέπεται).

Κοινώς εντάξει, απλώς έκανα ένα λάθος και το πήρα υπερβολικά πολύ στα σοβαρά. Δεν πειράζει, αυτό είναι πίσω μας, και είναι ένα ακόμη μάθημα ότι πρέπει να είμαστε προσεκτικοί με τους κανόνες. Ακόμη και έτσι κάτι καλό βγήκε :) (και φάνηκε πόσο ψυχάρες είστε όλοι εδώ μέσα πρέπει να πω).
Άρα εσύ είχες τον χρησμό...
Δεν μπορούσα να καταλάβω ποιος τον είχε.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,887 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,250 μηνύματα.
Εγώ είχα ξενέρωτες κάρτες, «επιπλέον ψήφος» και «ακύρωση ψήφου».
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top