Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,934 μηνύματα.
Τίποτα δεν ήταν πλέον ίδιο σε τούτη την πόλη. Πέρασε η μπογιά της μαφίας, έχασε την αίγλη της. Οι πολίτες έκαναν δυνατό comeback, χάρις την πολύτιμη βοήθεια του Hased Babis, που κουβαλησε στις πλατουλες του ολόκληρο το game.
Όμως, τούτη η μαφία δεν μασάει. Έχασε τη μάχη, όχι όμως τον πόλεμο.

Παλέρμο, 04/09.
Η μαφία συγκεντρώνεται στην γιαφκα. Καταστρώνει σχέδια για εκδίκηση. Ο @Poirot φαίνεται διψασμένος για αίμα. Ο,τι δεν προλάβει να σφαξει, σήμερα το κάνει πράξη.
Την βρήκε να περπατά αμέριμνη έξω από το κλαμπ il putana, το ξακουστό μπαρ που η πόρνη του #42 έκανε τις βρωμοδουλειες της. Στο πέτο του σακακιού του έχει κρυμμένο ένα κοφτερό κομμάτι από γυαλί, από τις κρέμες που έσπασε χθες βράδυ η ατζαμού @Pak. Έχει στήσει καρτέρι και περιμένει να κάνει την επίθεση του. Η μαφία ξεπλένει τις διαφορές της μόνο με αίμα. Δεν συγχωρούνται τα λάθη.
Να, μόλις μπαίνει στο απόμερο δασάκι.
Την πλησιάζει

Τυμβωρυχια πάνω μου μωρη χαμούρα;
@Joji ήρθε η ώρα να ξαναπεθανεις. Πας στο Πανεπιστήμιο Πατρών (όπου σου ευχόμαστε όλοι να διαπρέψεις) , χωρίς δικαίωμα για τελευταία λόγια.

Έναντι στεφάνων, μπορείτε να δώσετε χρήματα στην @Himela μπας και με την δωροδοκία μας κάνει την τιμή να παίξει στο επόμενο παιχνίδι

Goodbye, Palermo!
XAXAXAXAXAXA, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,227 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι το θρεντ θα μείνει ανοιχτό μέχρι το επόμενο παιχνίδι 😱
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,271 μηνύματα.

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 606 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι το θρεντ θα μείνει ανοιχτό μέχρι το επόμενο παιχνίδι 😱
Αφού είναι που είναι ανοιχτό, πάμε άλλον έναν γύρο Παλέρμο στα γρήγορα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ θέλω να ρωτήσω αυτούς που έκαναν λαικ στους από κάτω και όχι σε μένα «ΓΙΑΤΙ;;;».


:pfff:
Τους εκβίασαν οι μαφιόζοι, σου κρατάνε κακία επειδή ήσουν η μάγισσα.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,271 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 606 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 606 μηνύματα.
υπομονη μεχρι του χρονου :jumpy:
Ποιος αντέχει έναν χρόνο;;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιος περιμένει έως τότε; 😭😭
Δίκιο έχει η Ρίντερ, εγώ συμμερίζομαι την άποψή της
Πραγματικά, ήταν τόσο τέλειο το Παλέρμο αυτό και το συνήθισα τόσο που έχω ξεσυνηθίσει το κανονικό.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.
Πραγματικά, ήταν τόσο τέλειο το Παλέρμο αυτό και το συνήθισα τόσο που έχω ξεσυνηθίσει το κανονικό.
Ρε φίλε μα την αλήθεια παίζω Among us μπας και αναπληρώνω το κενό πλέον, τέτοια κατάντια. Αλλά καμία σχέση με το Παλέρμο εδώ, με τίποτα.

Θα διαβάζει κανένας αυτά που λέμε εν τω μεταξύ, και θα λένε σύνδρομο στέρησης έχουν αυτές οι δύο; :laugh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,271 μηνύματα.
Ρε φίλε μα την αλήθεια παίζω Among us μπας και αναπληρώνω το κενό πλέον, τέτοια κατάντια. Αλλά καμία σχέση με το Παλέρμο εδώ, με τίποτα.

Θα διαβάζει κανένας αυτά που λέμε εν τω μεταξύ, και θα λένε σύνδρομο στέρησης έχουν αυτές οι δύο; :laugh:
Town of salem να παίξεις, έπιαζα φουλ πριν κάτι αιώνες.
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 606 μηνύματα.
Ρε φίλε μα την αλήθεια παίζω Among us μπας και αναπληρώνω το κενό πλέον, τέτοια κατάντια. Αλλά καμία σχέση με το Παλέρμο εδώ, με τίποτα.

Θα διαβάζει κανένας αυτά που λέμε εν τω μεταξύ, και θα λένε σύνδρομο στέρησης έχουν αυτές οι δύο; :laugh:
Τι να σου κάνει το among us, δεν συγκρίνεται.

Το σύνδρομο στέρησης πάντως το νιώθω ήδη,τώρα μένει να βρούμε τρόπο να το αντιμετωπίσουμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Town of salem να παίξεις, έπιαζα φουλ πριν κάτι αιώνες.
Πρώτη φορά το ακούω. Είναι καλό;
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,638 μηνύματα.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.
Town of salem να παίξεις, έπιαζα φουλ πριν κάτι αιώνες.
Α,το είδα μόλις και καλό φαίνεται. Ωραία λοιπόν, θα το δοκιμάσω, ευχαριστώ για την πρόταση!
Θα είναι και καλή εξάσκηση για το επόμενο Παλέρμο, μπας και ξέρω να ψεύδομαι καλύτερα τότε :laugh:.

Πλέον πάντως το έχω πάρει τόσο απόφαση να παίξω καλύτερα στο επόμενο. Ή που θα τα καταφέρω και θα πρέπει να με φοβάστε όλοι, ή που θα παίξω τρισχειρότερα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,271 μηνύματα.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,638 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top