Τι θα έκανες αν....

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα μεταμορφωνόμουν σε νίντζα...


Τι θα έκανες αν σου εμφανιζόταν ένας αδερφός/ή από το πουθενά;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έναν αδερφό, ειδικά, θα τον ήθελα πολύ. Οπότε, καλοδεχούμενος. Βέβαια, ένα σοκ θα το πάθαινα σαν μάθαινα...από πού (μας) προέκυψε, αλλά οκ, συμβαίνουν κι αυτά...


Τί θα έκανες αν ήσουν αόρατος/η, για μια ολόκληρη μέρα ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πάρτυ...Πολύ θα ήθελα να μάθω μερικοί-ές τι λένε πίσω από την πλάτη. Έπειτα, θα έπραττα αναλόγως.

Τι θα έκανες αν το φλέρτ σου ξεκαθάριζε πως θέλει μια απλή σχέση και όχι γάμο και πανηγύρια;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα χαιρόμουν...Έχω κάνει γάμους (και πανηγύρια...). Ευχαριστώ, δε θα ξαναπάρω...


Τί θα έκανες αν ο αγαπημένος σου σού απαγόρευε να εργασθείς ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Χωρισμός μια και έξω. Δε θα άξιζε να μένω με ένα τέτοιον άνδρα όσο και να τον ήθελα. Δηλώνει πολλά για τον χαρακτήρα του, άσε που δεν θα χαλάλιζα τόσα χρόνια σπουδών για να μετράω τοίχους.

Τι θα έκανες αν ήσουν δεσμευμένη/ος αλλά σε διεκδικούσε κάποιος/α έντονα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν ήσουν δεσμευμένη/ος αλλά σε διεκδικούσε κάποιος/α έντονα;
Ας διεκδικούσε κι ο Θεος ο ίδιος. Όταν είμαι ερωτευμένος υπάρχει μόνο αυτή. Οι άλλες είναι σαν αόρατες και σόρρυ οπως ακούγεται.

Τι θα έκανες αν ήσουν πολύ παχουλος και δεν σου έμπαινε κανενα ρουχο 2 ωρες πριν απο μια σημαντικη συνέντευξη;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σπάνια να μου συνέβαινε κάτι τέτοιο. Είμαι από τους ανθρώπους που κάνω πρόβα για το τι θα βάλω τουλάχιστον 1 μήνα πριν. Εδώ στην ορκωμοσία μου, είχα αλλάξει πάνω από 10 σύνολα και 3 χτενίσματα, πόσο μάλλον για μια συνέντευξη. Τεσπα, θα πήγαινα να αγοράσω κάτι της τελευταίας στιγμής, και από Δευτέρα, φερμουαρ στο στόμα

Τι θα έκανες αν είχες πάει για επίσκεψη και κατά λάθος λέρωνες το καθιστικό;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα ντρεπόμουν, αρχικά. Εν συνεχεία, θα ζητούσα να το καθαρίσω. Κάπως θα το μπάλωνα, τέλος πάντων...


Τί θα έκανες αν είχες πάει επίσκεψη και δεν περνούσες καθόλου καλά ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα έλεγα ότι έχω μια έκτακτη δουλειά και πως θα πρέπει να φύγω.

Τι θα έκανες αν άκουγες πυροβολισμούς στο δίπλα σπίτι;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ουάου...Μια ταραχή (και δυο, μη σου πω...), θα την έπαιρνα. Ύστερα θα έτρεχα να δω τί ακριβώς έγινε, κι αν τραυματίστηκε κάποιος...


Τί θα έκανες, αν μπροστά στα μάτια σου, γινόταν ένα τροχαίο ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ουάου...Μια ταραχή (και δυο, μη σου πω...), θα την έπαιρνα. Ύστερα θα έτρεχα να δω τί ακριβώς έγινε, κι αν τραυματίστηκε κάποιος...


Τί θα έκανες, αν μπροστά στα μάτια σου, γινόταν ένα τροχαίο ;
Θα κάλουσα το ασθενοφόρο.


Τι θα έκανες αν κάποιος σου ακύρωνε βόλτα τελευταία στιγμή για την οποία είχες ενθουσιαστεί.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εεε...θα νευρίαζα, λιγουλάκι. Μα τελευταία στιγμή ; Αλλά θα μου περνούσε, μετά από λίγο...


Τί θα έκανες αν ήταν να πας κάπου κι ενώ ετοιμαζόσουν, και είχες λουστεί, χαλούσε το πιστολάκι ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα τα άφηνα να στεγνώσουν φυσικά .


Τι θα έκανες αν έπρεπε να μετακομίσεις στο εξωτερικό ποια χώρα θα διάλεγες.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν το έχω σκεφτεί. Νομίζω Ιταλία. Σ' ένα μικρό, γραφικό, παραθαλάσσιο χωριό...


Τί θα έκανες αν έπρεπε να ταξιδέψεις πολλές ώρες με το αεροπλάνο (υπερατλαντικό ταξίδι, ας πούμε...). Το 'χεις ή θα 'χες πρόβλημα ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν το έχω σκεφτεί. Νομίζω Ιταλία. Σ' ένα μικρό, γραφικό, παραθαλάσσιο χωριό...


Τί θα έκανες αν έπρεπε να ταξιδέψεις πολλές ώρες με το αεροπλάνο (υπερατλαντικό ταξίδι, ας πούμε...). Το 'χεις ή θα 'χες πρόβλημα ;
Το χω😌.


Τι θα έκανες αν σου έλεγαν να φύγεις από την πόλη κ να πας σε χωριό (αν μένεις σε πόλη ) ή να φύγεις από το χωριό κ να πας σε πόλη (αν μένεις σε χωριό ) .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αθήνα μένω. Αν είχα μια αντίστοιχη δουλειά, με την εδώ, κι ένα ωραίο σπιτάκι...χωριό, χαλαρά. Θα έφευγα. Αυτό θέλω να κάνω, κάποια στιγμή...


Τί θα έκανες αν είχες να διαλέξεις ψώνια, ανάμεσα σε ρούχα ή παπούτσια ; Τί θα επέλεγες ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ρούχα !!!


Τι θα έκανες αν έπρεπε να διαλέξεις ένα είδος χορού !
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα...μου αρέσει πάρα πολύ η ξένη μουσική. Και το να χορεύω. Αλλά προτιμώ...ελληνικούς χορούς. Τα πάντα όλα μου αρέσουν και χορεύω : Ζεϊμπέκικο, χασάπικο, χασαποσέρβικο, ικαριώτκο, νησιώτικα, όλα...Κρητικούς χορούς δεν ξέρω, αν και πολύ μου αρέσουν...


Τί θα έκανες αν έπρεπε να διαλέξεις ανάμεσα σε κάποιο σπορ ; Ποιό θα επέλεγες ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Στίβος ... Είχα ξεκινήσει για πολύ λίγο πιο παλιά αλλά το σταμάτησα για κάποιους λόγους ... Αν μπορούσα θα έκανα ...


Τι θα έκανες αν σου έλεγαν να ακούς τραγούδια από μόνο έναν καλλιτέχνη ποιον θα διάλεγες.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Στίβος ... Είχα ξεκινήσει για πολύ λίγο πιο παλιά αλλά το σταμάτησα για κάποιους λόγους ... Αν μπορούσα θα έκανα ...


Τι θα έκανες αν σου έλεγαν να ακούς τραγούδια από μόνο έναν καλλιτέχνη ποιον θα διάλεγες.
Θα διάλεγα τον Tim Booth που είναι τραγουδιστής των James αλλά είχε και ένα συγκρότημα άλλο που μου αρέσει το Tim Booth and the bad angels. Έχουν καί ωραία ποικιλία οπότε ναι

Τί θα έκανες αν σου έλεγαν ότι πρέπει να φύγεις μόνιμα από την Ελλάδα και να μήν ξαναγυρίσεις ποτέ; Ποια χώρα θα διάλεγες;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top