Τι θα έκανες αν....

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Mάλλον υπομονή...Τί θα μπορούσα, άλλωστε, να κάνω ; Αν τα πηγαίναμε σ΄ όλα τα υπόλοιπα καλά, θα ήμουν υποστηρικτική. Δύσκολο πολύ, φαντάζομαι, αλλά μονόδρομος...



Τί θα έκανες αν ο / η σύντροφός σου έπαιρνε προαγωγή σε κάποιο νησί κι εσύ είχες εδώ μια καλή δουλειά, οικογένεια, φίλους, κ.λπ. Θα τον ακολουθούσες, αν στο πρότεινε ; Θα τα τίναζες όλα στον αέρα ή όχι ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι


Τι θα έκανες αν κάποιος σου ακύρωνε συνέχεια εξόδους τελευταία στιγμή?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ναι


Τι θα έκανες αν κάποιος σου ακύρωνε συνέχεια εξόδους τελευταία στιγμή?
Εξαφανίζεσαι κι αν προκειται για γκομενο βρες άλλον χτες. Αν ειναι φιλος απλα εξαφανιζεσαι. Είναι από τα τεράστια red flags αναξιοπιστίας και ασέβειας.

Ίδιο να δουμε τι θα πουν κι άλλοι (και γιατι βαριέμαι)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μου συμβαίνει με μια φίλη μου αλλά δείχνω κατανόηση γτ ξέρω ότι όντως κάποιες φορές δεν μπορεί :/: ... Αναλόγως την περίπτωση λοιπόν


Τι θα έκανες αν είχες κλειδωθεί σε ασανσέρ???
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
θα πατουσα το κοκκινο κουμπι, θα καλουσα καποιον στο τηλ μεχρι να ρθουν να με βγαλουν και θα περιμενα τι αλλο?

τι θα εκανες αν μαθαινες οτι εχεις μερικους μηνες ζωης?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
θα πατουσα το κοκκινο κουμπι, θα καλουσα καποιον στο τηλ μεχρι να ρθουν να με βγαλουν και θα περιμενα τι αλλο?

τι θα εκανες αν μαθαινες οτι εχεις μερικους μηνες ζωης?
Καθότι ηδονιστής σε μεγάλο βαθμό, θα δοκίμαζα όλα όσα εκείνα η κοινωνία θεωρεί μη πρέποντα.

πχ. σεξουαλικά όργια, ουσίες, ταξίδι σε ακραία μέρη πχ ανταρκτική

ή θα δοκίμαζα να κανω όλα όσα κώλωνα. Θα πηγαινα σε αγνωστους στο δρόμο και θα τους μίλαγα, θα έβγαινα γυμνος στην παραλία κλπ.

και θα πηγαινα ταξίδια σε εξωτικα μέρη πέρα απο τα ακραία.


Ιδια ερωτηση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top