Τι θα έκανες αν....

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κάθε πάικτης πρέπει να αφήσει μια ερώτηση που να αρχίζει με τις λέξεις
"Τι θα έκανες αν.."
και να απαντήσει στην ερώτηση του προηγούμενου παίκτη. :)


Let's Go...


Τι θα έκανες αν έβαφες τα μαλλιά σου και δεν πετύχαινε το χρώμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα το άφηνα για λίγο καιρό και μετά από μια εβδομάδα το πολύ θα το άλλαζα!


Τι θα έκανες αν είχες ένα σωρό καλεσμένους για τραπέζι και σου καιγόταν το φαγητό?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα σερβίριζα μόνο ποτά και ξηρούς καρπούς.... (πάει η δημοτικότητά μου... :( )


Τι θα έκανες αν καθόσουν κάπου για καφέ και μετά την παραγγελία, συνειδητοποιούσες πως δεν έχεις μαζί σου χρήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
(το έχω πάθει :P )
Θα φώναζα μια φίλη μου και θα καθόμασταν μαζί,θα πλήρωνε και θα της τα έδινα μετά



Τι θα έκανες αν ξαφνικά έβλεπες στο μπαλκόνι σου ένα γατάκι? !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα το εριχνα απο κατω. Πλακα κανω:P Αν ηξερα οτι καπιος στην πολυκατοικια ειχε γατα θα πηγενα να τον ρωτισω αν ειναι δικι του, αλλιως θα την πηγενα κατω και θα την αφηνα εξω να βρει τον δρομο της


Τι θα εκανες αν εφευγες απο ενα μαγαζι χωρις να πληρωσεις (χωρις να εχεις τετια προθεση) και το συνιδιτοποιουσες μετα απο κανα 5λεπτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα πήγαινα πίσω να πληρώσω



Τι θα έκανες αν σου κάναν ένα απαίσιο δώρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα έλεγα ευχαριστώ και θα το κρατούσα σε κάποιο ντουλάπι


τι θα έκανες αν έμπαινες στο μπανιο και στη μεση του ντους, τελειωνε το ζεστό νερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα συνέχιζα ψύχραιμα τραγουδώντας το "Some like it hot" του Robert Palmer.


Τι θα έκανες αν κοβόταν τώρα το ρεύμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα συνέχιζα ακάθεκτη να βλέπω dvd στο λάπτοπ μου :D



Τι θα έκανες αν ναυαγούσες σε ένα νησί με άλλα 30 άτομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα κοιτούσα να γίνω φίλη με τον γιατρό :P




τι θα έκανες αν ανακάλυπτες ότι η ταινία που νοίκιασες εχει χαλάσει στα τελευταία δεκα λεπτα και η ώρα είναι τέτοια που το video club έχει κλεισει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
(:lol: )

Θα έμπαινα στο στέκι να ρωτήσω τί έγινε στο τέλος :P




Τι θα έκανες αν καταλάβαινες , την ώρα που γινόταν η απογείωση , ότι έχεις μπει σε λάθος αεροπλάνο?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν πήγαινε Ινδία φερ'ειπείν ενώ εγώ είχα πληρώσει για Γερμανία, τι λες, χαζή θα ήμουν να κατέβω;:P

Τι θα έκανες αν κατουριόσουν πάνω σου κάπου δημόσια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αχαχαχαααα
Θα πήγαινα γρήγορα σπίτι μου...με τα πόδια φυσικά!!



Κι αν γινόταν το αντίθετο? Πλήρωσες Ινδία και πάει Γερμανία?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν ήταν φάση απογείωσης δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι να σταματήσει! Θα έπιανα μετά τις αεροσυνοδούς να μου πουν τις εναλλακτικές μου.

Τι θα έκανες αν έπιανες το έτερον ήμισυ με τον κολλητό/ή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Θα τους ξεγραφα και τους δυο! (ειδικα αν ηταν σοβαρη σχεση αστα να πανε.... τι μου την εβαλες αυτη την ερωτηση τωρα, για να με ταραξεις??????:P)


Τι θα εκανες αν ηθελες να πας σε μια συναυλια αλλα ειχες πολυ διαβασμα για την αλλη μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
....χμμμ....θα πήγαινα! :P


Τι θα έκανες αν κάποιος πολύ ευγενικός, αλλά όχι του γούστου σου, σου έκανε ερωτική εξομολόγηση και δεν τον ήθελες με τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Θα απαντούσα πολύ ευγενικά και χωρίς να την προσβάλω ότι δεν θέλω να κάνουμε σχέση.



Τί θα έκανες αν έμενες στον πρώτο όροφο και η ... κακιά πεθερά σου στο ισόγειο;(εγώ θα άλλαζα πόλη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μα βρε παιδια απο τι τα φτιαχνετε τα κτιρια και γκρεμιζονται;Μενουν και γριουλες που δεν προλαβενουν να φυγουν...:D:P


Τι θα εκανες αν επρεπε να διαλεξεις αν θα ζησει ο πατερας η η μητερα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα ρωτούσα τους ίδιους ποιόν προτιμούν να διαλέξω.

Τι θα έκανες αν απαγορευόταν η χρήση του internet;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Θα αναπολούσα..."Οι δράκοι πέθαναν, οι νεράϊδες γέρασαν, τα φίλτρα έσβησαν και μόνο τα λαμπάκια από το αναμμένο router έμειναν να θυμίζουν πως κάποτε υπήρχε μαγεία..." (αναστεναγμός βαθύς)

Θα πετούσα το μόντεμ ιν δε γκάρμπιτζ και θα το'ριχνα στα dvdιά χλαπακιάζοντας βρασμένα κάστανα..




Τί θα έκανες αν κοιτούσες στον ουρανό και διαπίστωνες ότι μικρές μάζες από σύννεφα σχηματίζουν το όνομα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top