Τι θα έκανες αν....

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ελβετία.


Τι θα έκανες αν έπρεπε για μια ζωή να χρησιμοποιείς μόνο μετρητά ή μόνο κάρτα τι θα διάλεγες;;;




εσύ εδω????😳
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ελβετία.


Τι θα έκανες αν έπρεπε για μια ζωή να χρησιμοποιείς μόνο μετρητά ή μόνο κάρτα τι θα διάλεγες;;;




εσύ εδω????😳
Πφφφφφφφφ, κάρτα θα ήθελα αλλά σκέφτομαι όλες τις χώρες που θέλω να ταξιδέψω που δεν χρησιμοποιούν κάρτα παντού οπότε θα ζούσα με ένα μόνιμο άγχος να τα κουβαλάω (αυτά τα πολλά 😛)

Εγώ εδώ ναι
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πφφφφφφφφ, κάρτα θα ήθελα αλλά σκέφτομαι όλες τις χώρες που θέλω να ταξιδέψω που δεν χρησιμοποιούν κάρτα παντού οπότε θα ζούσα με ένα μόνιμο άγχος να τα κουβαλάω (αυτά τα πολλά 😛)

Εγώ εδώ ναι
Καλώς ήρθες..

Βάλε ερώτηση !
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ώπα ξεχάστηκα λοιπόν

Τί θα έκανες αν το άτομο που είχες σχέση σε κερατωνε;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα πληγωνομουν πολυ ... Δεν νομίζω ότι θα το συγχωρούσα .


Τι θα έκανες αν πήγαινες σε μια χώρα για ταξίδι κ δεν ήξερες καθόλου τη γλώσσα ???
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ανεταααα, έχω συνενοηθει εγώ στη νοηματική, με Google translate με εικόνες. Αν δεν είναι κάτι σοβαρό πχ θέμα υγείας, μία χαρά βρίσκεις άκρη !

Τί θά έκανες αν ήσουν σε σχέση που όλα πήγαιναν τέλεια εκτός από το σεξ
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που πάει να πει...δεν υπάρχει έρωτας. Οπότε η σχέση δεν θα ήταν, εκ των πραγμάτων, τέλεια. Θα στράβωνε, το πράγμα, στην πορεία...


Τί θα έκανες αν ένα φιλικό σου πρόσωπο (του αντίθετου φύλλου, εννοείται...) σού έλεγε ότι σε ερωτεύτηκε ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Που πάει να πει...δεν υπάρχει έρωτας. Οπότε η σχέση δεν θα ήταν, εκ των πραγμάτων, τέλεια. Θα στράβωνε, το πράγμα, στην πορεία...


Τί θα έκανες αν ένα φιλικό σου πρόσωπο (του αντίθετου φύλλου, εννοείται...) σού έλεγε ότι σε ερωτεύτηκε ;
Γιατί εννοείται? Μπορεί κάποιος να μην έλκεται (μόνο) από το αντίθετο φύλο. Τέλος πάντων. ίσως κι εμένα να μου άρεσε οπότε θα ανταποκρίνομουν . Αν όχι θα παραμέναμε φίλοι.



Τι θα έκανες αν ήσουν κλεισμέν@ 24 ώρες σε ένα άδειο δωμάτιο
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Θα είχα ερωτικές φαντασιώσεις γιατί κάπως πρέπει να περάσει και η ώρα ευχάριστα και δημιουργικά:bye2:τζιζας σόρρυ αλλά ήταν το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό :girl_angel::rofl:

Τί θά έκανες αν ο πρώην σου σου ζητούσε νά τα ξαναβρείτε
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια φορά το έκανα αυτό και το μετάνιωσα. Οι ίδιοι λόγοι που μας χώρισαν την πρώτη φορά θα μας ξαναχώριζαν, αργά ή γρήγορα. Οπότε ποιός ο λόγος ;


Τί θα έκανες αν κάποιος/α πρώην χρειαζόταν την βοήθειά σου ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μια φορά το έκανα αυτό και το μετάνιωσα. Οι ίδιοι λόγοι που μας χώρισαν την πρώτη φορά θα μας ξαναχώριζαν, αργά ή γρήγορα. Οπότε ποιός ο λόγος ;


Τί θα έκανες αν κάποιος/α πρώην χρειαζόταν την βοήθειά σου ;
Δε θα την έδινα γιατί μου φέρθηκε απαίσια στο τέλος . Ουστ .
Βασικά εξαρτάται .


Τι θα έκανες αν σου φώναζε πολύ κάποιος μπροστά σε κόσμο ?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί θα έκανα ε ; Εκείνη την ώρα θα διατηρούσα, όσο γίνεται, την ψυχραιμία μου και θα απομακρυνόμουν. Ύστερα...σαν βρισκόμασταν οι δυό μας, θα ξεσπούσα εγώ. Σειρά μου...


Τί θα έκανες αν κάποιος/α σε πρόσβαλε, μπροστά σε κόσμο και όχι κατ' ιδίαν ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν θα έπεφτα στο επίπεδο του να τον προσβάλω, θα σηκωνόμουν και θα έφευγα αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να ξανά μιλούσα μαζί του. Κατευθείαν, διαγραφή

Τι θα έκανες αν είχες δανείσει σε κάποιον χρήματα αλλά περνούσες μια δύσκολη οικονομική περίοδο;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα ζητούσα ευγενικά να μου τα επιστρέψει ειδικά εφόσον τα χρειάζομαι.

Τι θα έκανες αν σου έλειπε κάποιος αλλά σου είχε φερθεί με το χειρότερο τρόπο
 

Chris2756

Νεοφερμένος

Ο Chris2756 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι θα μου ελειπε καποιος που μου εχει συνπμεριφερθει με το χειροτερο τροπο. Αν μου συνεβαινε κατι κατι τετοιο απλα θα τον θυμομουν.

Τι θα εκανες αν τα μελη της οικογενειας σου ειθελαν μονο υλικα αγαθα απο σενα?
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Θα ξέκοβα.

Τι θα έκανες αν σου δινόταν η ευκαιρία να παρατήσεις την ζωή που έχεις κάνει μέχρι τώρα (φίλους, συντρόφους, γονείς, αδέλφια κτλ.) και να ξεκινήσεις μια καινούρια στο εξωτερικό.
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έφευγα, όχι με ελαφρά την καρδιά, για τα λιγοστά καλά που θα άφηνα πίσω μου.

Βέβαια, και με τα κακά με δένει κάποιου είδους τραυματικής προσκόλλησης (π.χ. κάποια μέλη της οικογένειας μου) από το οποίο ακόμη δεν έχω απαλλαχθεί…

Τι θα έκανες αν μια μέρα σε παρατούσαν φίλοι, συγγενείς κτλ... ;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,546 μηνύματα.
Πορεύεσαι με την ψυχή και το μυαλό σου.. Δεν τελείωσε η ζωή.. Μπορεί να ανοίξει καμια καλύτερη"έξοδος κινδύνου".
Εσυ τι θα έκανες αν βρισκόσουν ξαφνικά σε άλλο μέρος του πλανήτη με μηδέν χρήματα;
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Τον σταυρό μου σίγουρα!

Τι θα έκανες αν μπορούσες να πας στην αρχαία Ελλάδα;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
Θα περνούσα πολύ καιρό να μιλάω με τον κόσμο και να μαθαίνω τί σκέφτονταν τότε και μετά θα έγραφα ένα βιβλίο για όλα αυτά και θα γινομουν διάσημη!

Τί θα έκανες αν ο σύντροφός σου έπρεπε να είναι μακριά σου για να προσέχει τον γονιό του για μεγάλο χρονικό διάστημα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top