Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Μικρή ήθελα να γίνω αεροσυνοδός τελικά δεν μου άρεσαν οι ξένες γλώσσες και άλλαξα ιδέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Κτηνίατρος...
αλλά μετά τον θάνατο του πρώτου σκυλάκου μου...το μετάνοιωσα!!!

:( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
εισοδηματιας! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν ήθελα τπτ συγκεκριμένο ούτε τώρα έχω κάποιο συγκεκριμένο είμαι ο πλήρης αναποφάσιστος που πήγα εκεί που πήγα από σπόντα….Επηρεασμένος από την μεγάλη οθόνη ήθελα να γίνω ένα κράμα Indiana Jones και James bond (η κατʼεπέκταση ηθοποιός πράγμα που αν βρισκόμουν στην Αμερική θα έκανα εδώ ..ασεεεε) … Ιδικά εδώ στην ρόδο που μόλις πριν ένα μήνα ανακάλυψαν στο λιμάνι τις ρόδου ένα πλοίο γεμάτο χρυσαφί έλεος είναι….Το παρελθόν με τραβάει αμφότερα ..αλλά τι να κάνουμε…Θα δείξει στην ποριά ..θησαυροί σας έρχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
αστυνομικός στη διωξη ναρκωτικων :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Σεφ....
Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί τελικά πήγα στο πολυτεχνείο;;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Εγω ήθελα να γίνω ψυχολόγος, κι αργότερα μου άρεσε πολύ η βιολογία. Κάτι που δεν συνέχησα αλλά σκεύτομαι τώρα να δώσω στο Ανοικτό Πανεπιστήμιο τη Πάτρας. Ίδωμεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
πάντα ήθελα να μοιάσω σε αυτούς τους τρελούς επιστήμονες που πάντα κάτι ανατινάζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γυμναστής! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμ....μαλλον εγω ημουν ενα κλασσικο κοριτσακι....

Ξεκινησα να θελω να γινω μπαλαρινα (μεγαλη αγαπη), συνεχισα με το γιατρος (ε οταν συνειδητοποιησα τι σημαινει, το ξεχασα τελειως:)..ε σαν παιδακια διαφορετικα παιζαμε το "γιατρο":devil:) &το δασκαλα.
Αργοτερα μου ειχε καρφωθει το ηθοποιος (ημουν στο τσακ να δωσω εξετασεις)...
Συνηλθα (κατα τη γνωμη καποιων) και εγινα δασκαλιτσα..:whistle:(τλχ ειναι κατι απο τα 4 που ηθελα να κανω οταν ημουν παιδουλα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

__Ntepi__

Νεοφερμένος

Η __Ntepi__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
οταν ημουν μικρη ηθελα να γινω καλος ανθρωπος 80xpo2.gif!!!!και το καταφερα!!Picture21752.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • blnderoseredgm.gif
    blnderoseredgm.gif
    134.4 KB · Εμφανίσεις: 138

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
αρχικα ηθελα οδονταιτρος και συγκεκριμενα στη θεσσαλονικη, μετα ηθελα γιατρος , για ενα διαστημα δασκαλα αλλα μετα παλι γιατρος /μικροβιολογος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εβλεπα πολυ "Τολμη και Γοητεια"και ηθελα να γινω ηθοποιος σαν τη Brooke Logan!Ο-Η Μ-Υ G-O-D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚωνσταντίνοςZ

Νεοφερμένος

Ο ΚωνσταντίνοςZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μικρος ηθελα να γινω χημικος αλλα τωρα δεν θελω με τιποτα.Στην α λυκειου ηθελα μαθηματικος και τωρα θελω μηχανολογος μηχανικος.Αλλα ακομα εχω το μικροβιο να γινω μαθηματικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Σκουπιδιαρης, μαλλον σκουπιδιαρα διοτι ειμαι γυναικα. lmao.
Ok σοβαρά τωρα αυτο που ήθελα ήταν αεροσυνοδός διοτι λατρευω τα ταξίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ne0ellinaC

Νεοφερμένος

Ο ne0ellinaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω οταν ημουν ενα μικρο παιδακι :clapup:
ήθελα να γινω πυροσβέστης η αστυνομικος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω δικαστης αλλα τελικα βολευτηκα με το τεχνολογος ιατρικων εργαστηριων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ηθελα να γινω γιατρος! Αλλα το μετανιωσα την πρωτη φορα που μπηκα σε ελληνικο νοσοκομειο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εγω ξεκινησα με γραμματεας γιατρου :spasiklas: βλεπετε οι πολλες ωρες αναμονης στον παιδιατρο ειχαν επιδραση :hehe::hehe:
μετα μεταπηδησα στο δικηγορο :sly: μετα στο ψυχολογο :wacko:
ολα ομως ηταν λες και θα τα εκανα σαν δευτερη δουλεια... αυτο που πραγματικα ηθελα ειναι αυτο που διαλεξα να σπουδασω και ειμαι χαρουμενη που τα καταφερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top