Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μικρή ήθελα να γίνω ιατρός γιατί πάντα έπαιζα με ιατρικά εργαλεία..:P
Στην πορεία άλλαξα γνώμη αλλά επέμεναν μετά οι άλλοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.



Γενικός χειρουργός.

Με τις γνώσεις όμως
A priori.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Όσο με θυμάμαι, ήθελα να γίνω δασκάλα ή νηπιαγωγός! :baby:


Τελικά έγινα (ή μάλλον προσπαθώ να γίνω) μαθηματικός και δουλεύω σαν δασκάλα και μαθηματικός ταυτόχρονα... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ψυχολόγος... Ακόμα μικρή είμαι και ακόμα αυτό θέλω. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
εγω απο μικρη ηθελα να γινω ζωγραφος,ομως αργοτερα αλλαξα γνωμη και ηθελα να γινω σεφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να γίνω γιατρός μετά αστυνομικός αλλά τώρα που μεγάλωσα το σκέφτηκα πιο ώριμα και ήδη είμαι στην ιατρική πρώτο έτος και τα πάω πάρα πολύ καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poshi

Νεοφερμένος

Η poshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω απο πολυ μικρη ηλικια ηθελα να γινω και θελω (13 χρονων ειμαι) χειμικοσ,φυσικος η μαθιματικος :):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@

Νεοφερμένος

Η Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω ηθελα να γινω νηπιαγωγος,αρχαιολογος,τραγουδιστρια,αισθητικος,ψυχολογος,καθηγητρια...τελικα κατεληξα καθηγητρια και αεροσυνοδος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
στην αρχη ηθελα να γινω κατασκοπος!(5 -9 χρονων):D
αργοτερα ηθελα να γινω σκιτσογραφος!(10-12 ετων);)
και απο τα 12 κ κατι ως τωρα θελω να γινω σκηνοθετρια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Hθελα να γίνω η πρώτη ελληνίδα πιλότος μαχητικού αεροσκάφους...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σου αρεσαν πραγματικα τα πολεμικα αεροπλανα?
θες ακομα να γινεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ναι τα λατρευα....Έκανα συλλογή με μινιατούρες....
Αν θέλω ακομα να γίνω??? Θα εκανα τα πάντα νομίζω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δασκάλα
Σχεδιάστρια Μόδας
Τραγουδίστρια
Μαθηματικός (ναι εγώ :P)
Ζωγράφος
Διακοσμήτρια
Ψυχολόγος(εδώ είμαστε:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Δημοσιογράφος...θέλω να γίνω και ειδικότερα αθλητικογράφος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Και μικρη και τωρα ιατρος θελω.....να δουμε αμα τα καταφερω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή :baby:,ήθελα να γίνω αστροναύτης.... :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή ήμουν πολύ σταθερή στο τι θέλω να κάνω και δεν το έβλεπα σαν επάγγελμα, αφού από αυτό για εμένα πήγαζαν όλες οι χαρές της ζωής...
ήθελα να ασχοληθώ με το τραγούδι....:inlove:
Και όσο μεγάλωνα και έτρεχα από τις αίθουσες του πιάνου, στα στούντιο και πάει λέγοντας, πάλι αυτό ήθελα να κάνω, μόνο με μία διαφορά.. Ήθελα να γίνω μεγάλη τραγουδίστρια, ήθελα να γίνω μία υψίφωνος... (Ναι, εγώ..:redface:)
Μετά όμως έπεσα σε μία περίοδο που συνειδητοποιούσα τι ήθελα και έλεγα στον εαυτό μου...
"Μην είσαι ηλίθια... Δεν μπορείς να το κάνεις... Δεν έχεις τίποτα παραπάνω από μία καλή φωνή... Τίποτα όμως το εξαιρετικό που θα σε κάνει να πετύχεις.." και έτσι προσπαθούσα να βρω ένα ενδιαφέρον επάγγελμα που να κάλυπτε την πληρότητα που από τόσο μικρή ηλικία μου προσέφερε η ασφάλεια της μουσικής...
Αφού αμφιταλαντευόμουν μεταξύ Φιλοσοφικής και Οικονομικών, επέλεξα το δεύτερο...
Το τι θα γίνει τώρα είναι μία άλλη υπόθεση. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
1.αρχαιολογος (πως μου ειχε ερθει αυτο δεν ξερω.....:hmm:)
2.μετεωρολογος...(θυμαμαι πως οταν εφτανε η ωρα για το δελτιο καιρου κολλουσα στην οθονη τις τιβι...:P)
3.πολλα αλλααααα...(δασκαλα,γιατρος,τραγουδιστρια....)

αλλαζα γνωμα πολυ ευκολα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
εγω ειμαι και σοβαρη απο μικρη ελεγα πως ηθελα να γινω καθηγητρια , η αδελφη μου ειχε γελιο της ελεγαν
-''τι θελεις να γινεις Γεωργια οτν μεγαλωσεις???''
και ελεγε--->
-''πριγκιπισσα ή νεραιδα θα το σκεφτω''
ελεος !!!:);):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
εγω ηθελα σχεδιαστρια μοδας ή μαθηματικος....
το καθηγητηλικι τελικα δεν το απεφυγα........ :whistle::whistle::whistle::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top