Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Αστροναύτης, δισεκατομμυριούχος, πυρηνικός φυσικός...

Είχα όνειρα μεγάλα η ζωή δε μου γέλασε μια στάλα... Νομίζω έρχται γάντι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Ήθελα να τραγουδάω.Όχι να κάνω καριέρα,απλά να τραγουδάω και να παίζω μουσική.Ακόμα το θέλω αλλά δεν πρόκειται ποτέ να γίνει πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ενα πιτσιρικι το σκ που το ρωτησα τι θελει να γινει οταν μεγαλωσει, μου ειπε το εξης καταπληκτικο: "οταν μεαλωσω σελω να ζινω πεταλουζα..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω κτηνίατρος. Αργότερα, όταν μπήκα γυμνάσιο και κατανόησα τί πρέπει να γράψεις για να περάσεις κτηνιατρική, είπα "Αυτά δεν είναι για μένα". Ε, μετά πήρα pc και μου κόλλησε το μικρόβιο! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τι ονειρευόμουν:

Στα 10 να βγάλω πολλά λεφτά

Στα 17 ψυχολόγος... Απέτυχα να περάσω ψυχολογία και δε μετανιώνω ποτέ για αυτό πια.

Στα 21 ακόμα το ψάχνω. Σα αυτή τη φάση της ζωής μου μάλλον ονειρεύομαι να περνάω καλά και στο μέλλον όπως περνάω τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ήθελα κι έγινα χημικός μηχανικός.Τώρα χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ήθελα κι έγινα χημικός μηχανικός.Τώρα χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο:P:P:P


Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
στα 10 ηθελα να γινω εισαγγελεας.. πςςςςςς..:D
στο γυμνασιο πιλοτος... αεραααα!!!!

εε και μετα κατασταλαξα.. ονειρο μου ηταν να γινω αρχιτεκτων.. και τα καταφερα, περασα στη σχολη! ωραιες εποχες, οταν πλεον εχεις κανει το ονειρο σου πραγματικοτητα!
πτυχιο ομως, δε με βλεπω να παιρνω.... :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
στα 10 ηθελα να γινω εισαγγελεας.. πςςςςςς..:D
στο γυμνασιο πιλοτος... αεραααα!!!!

εε και μετα κατασταλαξα.. ονειρο μου ηταν να γινω αρχιτεκτων.. και τα καταφερα, περασα στη σχολη! ωραιες εποχες, οταν πλεον εχεις κανει το ονειρο σου πραγματικοτητα!
πτυχιο ομως, δε με βλεπω να παιρνω.... :worry: :P

το ονειρο ήταν οι σπουδές ή το επάγγελμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
το επαγγελμα ηταν και παραμενει!
μια ανησυχια μου εξεφρασα καλε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
"Έλληνας, όνομα και πράγμα": κάποιες εποχές ήταν σχεδόν επάγγελμα (με την "καλή έννοια" του όρου "επάγγελμα"!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στα 10 μου ήθελα να γίνω ποιήτρια μιάς που είχα αρκετό ταλέντο και έχω ακόμα(θα το συζητήσουμε άλλη φορά:P)

Στα 12 μου μηχανηκός αυτοκινήτων

Στα 15 μου Οδηγός φορτηγού

Στα 16 μου Ναυτικός άν και αυτό ήταν κρυφός πόθος απο τότε που γεννήθηκα:)

Στα 18 μου φυσικοθεραπέυτρια

Στα 19 μου ονηρευόμουν να γίνω προγραμματίστρια pc

Και στα 21 μου να γίνω η τέλεια σύζηγος τελικά έγινα γραμματέας που μέχρι πρίν 2 χρόνια ήταν να πάω φυσικοθεραπευτών:redface: πάντως μου άρεσε η δουλειά μέσα σε οικοδομές πολλύ όταν δεν είχα δουλειά όταν παντρέυτηκα ήθελα να πάω για εργάτης σε οικοδομή, η μοιρα με έκανε να είμαι σε γραφείο με οικοδομές, κάτι είναι και αυτό:D

Οσο για το δίπλωμα νταλίκας θα το πάρω, το έχω βάλει σκοπό, παλιά είχα εμποδια, τώρα όχι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
1.γιατί δε μπορώ να βάλω την υπογραφή μου σε καμία μελέτη, ενώ γνωρίζω να την κάνω, και στερώ από το παιδί μου τη χλιδή από τις μίζες.
2. οι θέσεις στο δημόσιο είναι ελάχιστες.

χίλιες φορές να είχα γίνει μηχανολόγος ή πολιτικός μηχανικός.

Και όλα αυτά τα λέω σοβαρότατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1.γιατί δε μπορώ να βάλω την υπογραφή μου σε καμία μελέτη, ενώ γνωρίζω να την κάνω, και στερώ από το παιδί μου τη χλιδή από τις μίζες.
2. οι θέσεις στο δημόσιο είναι ελάχιστες.

χίλιες φορές να είχα γίνει μηχανολόγος ή πολιτικός μηχανικός.

Και όλα αυτά τα λέω σοβαρότατα.
Βρε dooo ηλεκτρολογος δεν εισαι;:hmm:
Κανονικά δε βαζεις υπογραφη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Βρε dooo ηλεκτρολογος δεν εισαι;:hmm:
Κανονικά δε βαζεις υπογραφη;
θα σε σφαλιαρίσω. άι σουέαρ. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αφού δεν τσέρω.:baby::P
ένα σκρολλ προς τα πάνω στο τρίτο ποστ θα σε πείσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.γιατί δε μπορώ να βάλω την υπογραφή μου σε καμία μελέτη, ενώ γνωρίζω να την κάνω, και στερώ από το παιδί μου τη χλιδή από τις μίζες.
2. οι θέσεις στο δημόσιο είναι ελάχιστες.

χίλιες φορές να είχα γίνει μηχανολόγος ή πολιτικός μηχανικός.

Και όλα αυτά τα λέω σοβαρότατα.

Γιατί δε μπορείς να βάλεις υπογραφή; :confused:

Εγώ πάλι ήθελα να γίνω δικηγόρος, μετά αστροφυσικός, μετά μηχανολόγος και κατέληξα ναυπηγός!
Το τρελό είναι ότι μου αρέσει κιόλας! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το θέμα συγχωνεύτηκε με ένα παλιότερο. :)



Συνεχίζουμε κανονικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ένα σκρολλ προς τα πάνω στο τρίτο ποστ θα σε πείσει:P

Αρχίζω να νομιζω για λόγους συνείδησης.:P
Εξηγησον μεν,παταξον δε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top