Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Η ηλικια του υποψήφιου θύματος γυρω στα 25 και ειναι επίσης κτηνίατρος. Και θα το δω παλι το απόγευμα αλλα για τελευταία φορα.
Γιατί τελευταία φορά; Αφού τα γατάκια χρειάζονται συχνά κτηνάτρο. ;)
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πηγα που λετε στο κτηνιατρείο του βασιλείου μας.
Αν και βασίλισσα στο κτηνιατρειο δεν εκμεταλλεύτηκα το στάτους μου για να παρω προτεραιότητα αλλα περίμενα καρτερικά στο χωρο αναμονής με το μικρο γατάκι μου.
Εχω παει πολλες φορες στον συγκεκριμένο ιατρό αλλα σήμερα ανακάλυψα οτι είχε και καινούργιο βοηθό. Και που λετε ξάφνου ενω περίμενα βγηκε ο βοηθός και με κοιτάει στα μάτια και σκαλωνει.
Ε παιδιά μου και η βασίλισσα σας σκάλωσε, λεξη δεν αρθρωσαμε μέχρι που...
Μπηκε η μητερα της βασίλισσας που τοση ωρα πάρκαρε το αυτοκίνητο και τοτε χαλασε η σιωπή.
Μπορεί η βασίλισσα σας να ειναι τολμηρή αλλα μπροστά στη μανα της δεν φλερτάρει.
Δυστυχώς το ραντεβού στο γιατρό έκλεισε με καρφωτες ματιές και ενα γλυκο χαμογελαστό αντιο.

Η ηλικια του υποψήφιου θύματος γυρω στα 25 . Και θα το δω παλι το απόγευμα αλλα για τελευταία φορα.

Λαεεε πιάσε το τσιμέντο
Οι μητέρες εχω να πω πολλες φορες εμφανίζονται στην λάθος στιγμή😬

Η ηλικια εξαίρετη

Πρέπει να γίνει η ερώτηση γιατί θα είναι η τελευταία φορά που θα δεις το υποψήφιο θύμα γλυκια μου;
Ελπιζω η μητέρα αυτή τη φορά να μην είναι εκεί ώστε να εκμεταλλευτείς την κατάσταση και την τολμηρότατα σου και να πιάσεις μια μικρη κουβέντα δεν είναι και κακό😉
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Ρε Κουίν δε θέλω τέτοια. Ότι είναι γραφτό θα πάω εγώ. Στην ανάγκη πάρε πολλά γατάκια, να πηγαίνεις κάθε βδομάδα :hehe: (εγώ τουλάχιστον το ξέρετε πλέον ότι είμαι ικανή να το κάνω)
Παιδιά η κουιναρα έχασε το παλμό της. Μόλις τελείωσε το ραντεβού και ενω η μαμά μίλαγε με τον μεγάλο κτηνίατρο, ο μικρός κτηνίατρος ηρθε και κάθησε δίπλα στην κουιναρα σας και της ελεγε πάλι για το γατάκι και να μην ανησυχει κσι τέτοια. Η κουιν σας εχασε τη γη κάτω απο τα ποδια.
Το κλουβί ηταν πανω στα ποδια της κουιναρας και ο κτηνιατρουλης τόσο κοντά ,που παραλίγο να βγάλει κανα ματι με την κορώνα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί τελευταία φορά; Αφού τα γατάκια χρειάζονται συχνά κτηνάτρο. ;)
Δεν τα πηγαίνει η κουιναρα αλλα μονο οι γονείς της.
Σημερα έτυχε αυτο να είναι άρρωστο και πηγε η κουιναρα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Η μητέρα δεν είναι απαραίτητο να συνοδεύει παντού. Στην ανάγκη πες οτι πας να ψωνίσεις κάτι και πας στον μάναρο στο κτηνιατρείο. Χωρίς το γατί, αλλά με μια απορία που να αφορά το γατί.
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά η κουιναρα έχασε το παλμό της. Μόλις τελείωσε το ραντεβού και ενω η μαμά μίλαγε με τον μεγάλο κτηνίατρο, ο μικρός κτηνίατρος ηρθε και κάθησε δίπλα στην κουιναρα σας και της ελεγε πάλι για το γατάκι και να μην ανησυχει κσι τέτοια. Η κουιν σας εχασε τη γη κάτω απο τα ποδια.
Το κλουβί ηταν πανω στα ποδια της κουιναρας και ο κτηνιατρουλης τόσο κοντά ,που παραλίγο να βγάλει κανα ματι με την κορώνα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν τα πηγαίνει η κουιναρα αλλα μονο οι γονείς της.
Σημερα έτυχε αυτο να είναι άρρωστο και πηγε η κουιναρα
Η κουιναρα πρεπει
να αρχίσει να πηγαίνει συχνότερα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Παιδιά η κουιναρα θέλει τσιμέντο, δεν ειναι για έρωτες
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Η μητέρα δεν είναι απαραίτητο να συνοδεύει παντού. Στην ανάγκη πες οτι πας να ψωνίσεις κάτι και πας στον μάναρο στο κτηνιατρείο. Χωρίς το γατί, αλλά με μια απορία που να αφορά το γατί.
Η καλή μας από εδώ έχει ένα δίκιο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά η κουιναρα θέλει τσιμέντο, δεν ειναι για έρωτες
Τώρα το απόγευμα πρέπει να πιάσεις την συζήτηση στο υποψήφιο θύμα γιατί τίποτα δεν είναι αδύνατον αρκεί να υπαρχει θέληση. Στην προκειμένη περίπτωση θέληση υπάρχει άρα δεν είναι αδύνατον.
Με έμμεσο τρόπο χρειαζόμαστε τα γενέθλια😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Παιδιά η κουιναρα πρωτη φορα βαρέθηκε απο κεραυνό στα 20έτη της.
Καταλαβαίνει αυτο που λετε για τη μητέρα της, αλλα δυστυχως σημερα δεν μπορεί να πάει μονη μιας και η μαμα της ανησυχεί για το γατι.

Θα κοιτάξει ομως μη βρει ευκαρία να του μιλήσει
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά η κουιναρα πρωτη φορα βαρέθηκε απο κεραυνό στα 20έτη της.
Καταλαβαίνει αυτο που λετε για τη μητέρα της, αλλα δυστυχως σημερα δεν μπορεί να πάει μονη μιας και η μαμα της ανησυχεί για το γατι.

Θα κοιτάξει ομως μη βρει ευκαρία να του μιλήσει
Καλοί οι έρωτες και τα περί αυτού. Αλλά να δείξουμε και ενδιαφέρον για το γατάκι σου. Είναι πολύ άρρωστο ή είναι καλα;;;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Καλοί οι έρωτες και τα περί αυτού. Αλλά να δείξουμε και ενδιαφέρον για το γατάκι σου. Είναι πολύ άρρωστο ή είναι καλα;;;
Θα γίνει καλα μην ανησυχείτε.
Φίλες θα προσπαθησω να μαθω ονομα για να βρω σόσιαλ . Το πολυ πολυ να ρίξω τη μούρη μου να ρωτήσω το μεγάλο κτηνίατρο, η βασίλισσα σας δεν κολλάει
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πόσο τσιμέντο μωρη πια;;;; :inlove: Το χεις ρίξει όλο σε εμάς...καρδιές ψυχές μυαλά μας τα χουν πάρει όλα
Πες τα καλή μου πες τα ειδικά αυτό για τις καρδιές ψυχές μυαλά μας τα χουν πάρει όλα!!
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Θα γίνει καλα μην ανησυχείτε.
Φίλες θα προσπαθησω να μαθω ονομα για να βρω σόσιαλ . Το πολυ πολυ να ρίξω τη μούρη μου να ρωτήσω το μεγάλο κτηνίατρο, η βασίλισσα σας δεν κολλάει
Έτσι μπράβο!!!! Σήκωσε το λάβαρο του έρωτα του κεραυνοβόλου Πακ
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Θα γίνει καλα μην ανησυχείτε.
Φίλες θα προσπαθησω να μαθω ονομα για να βρω σόσιαλ . Το πολυ πολυ να ρίξω τη μούρη μου να ρωτήσω το μεγάλο κτηνίατρο, η βασίλισσα σας δεν κολλάει
Καλη ανάρρωση του γλυκουλι! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο καλή μου κουιναρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η Αση Μπήλιου ήρθε να μας διαφωτίσει! Οι ερωτικες προβλέψεις αυτης της εβδομαδας για σενα λιονταρίνια λενε πως η αυτοπεποίθηση και η λάμψη που εκπέμπεις θα βοηθήσουν στο να πετύχεις αυτός που θες στον έρωτα και δεν θα περάσεις απαρατήρητη. Ένα εχω να πω: ορμα!🤣
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Λαε μου θα σας ενημερώσω το βράδυ, μπορεί λιγο αργά, αλλα θα σας κρατήσω ενημερες, ενήμερους.
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Καλη ανάρρωση του γλυκουλι! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο καλή μου κουιναρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η Αση Μπήλιου ήρθε να μας διαφωτίσει! Οι ερωτικες προβλέψεις αυτης της εβδομαδας για σενα λιονταρίνια λενε πως η αυτοπεποίθηση και η λάμψη που εκπέμπεις θα βοηθήσουν στο να πετύχεις αυτός που θες στον έρωτα και δεν θα περάσεις απαρατήρητη. Ένα εχω να πω: ορμα!🤣
Ωωω, πεθαίνω παιδιά δεν ξερω τι θα κανω.
Θα κανω πως δεν βλεπω τη μανα μου και θα τον φλερτάρω, μονο που μπορεί να νιώθει άβολα λογο της μαμάς, αλλα θα δείξει
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Δεν εχω ιδεα απο ζωδια, γνωριζω μονο οτι είμαι διδυμος με ωροσκοπο κριο.
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Να μας ενημερώσεις Πακ γιατί το άλλο Π μας άφησε στο δεν διαβάστηκε
Έχασα κάποια επεισόδια και δεν αναγνωρίζω το άλλο Π. Διαφώτισε με γλυκια μου @Isida
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν εχω ιδεα απο ζωδια, γνωριζω μονο οτι είμαι διδυμος με ωροσκοπο κριο.
Πολυ δυναμικότητα βρε παιδί μου ελπιζω να πέφτω και μεσα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Queen Rihanna GIF

Κατώτερες αγάπες μου σε λιγο θα ετοιμαστώ για την μεγάλη συνάντηση.
Δεν ξερω τι να κάνω το μυαλο λέει όχι η καρδιά ναι.

Φιλάκια, απο την μισοραγισμενη τσιμεντένια κουιναρα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top