Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μάλλον θα 'πεσε σε λήθαργο. :P
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Λαε μου, ειμαι καλα μην ανησυχείτε
Beyonce Knowles Queen GIF
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Αχ δεν καταλαβαίνω.

Καλε τι έπαθα σημερα, χάζεψα; 😂
Μην αγχώνεσαι καλή μου ούτε εγώ κατάλαβα😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου τα κοιτάει ο κτηνίατρος
Θέλω update που θα σε πάρει τηλεφωνακι😇
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Παιδιά εδώ υποτίθεται μιλάμε για ζώδια, άστρα, κλπ συναφή.:devil: Και μπορεί να μη χωράει αμφιβολία πως είστε όλοι "αστέρια", παραταύτα υπάρχει και η "κουβεντούλα χωρίς θέμα". ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μιας και το επίκαιρο θέμα του κορωνοϊού και των εμβολίων έχει αναδείξει και μια μερίδα του πληθυσμού
τους λεγόμενους "Αρνητές", ας δούμε πώς αυτό θα εκφραζόταν σε γενική τάση στα ωροσκόπια,
σύμφωνα με την ιδοσυγκρασία του κάθε ζωδίου: :dance3:

Κριοί: Αρνητές της δέσμευσης
Ταύροι: Αρνητές της νηστείας
Δίδυμοι: Αρνητές της βλακείας
Καρκίνοι: Αρνητές της αναισθησίας
Λέοντες: Αρνητές της αφάνειας
Παρθένοι: Αρνητές της ονειροβασίας
Ζυγοί: Αρνητές της ανισορροπίας
Σκορπιοί: Αρνητές της αγαμίας
Τοξότες: Αρνητές της μονογαμίας
Αιγόκεροι: Αρνητές της οκνηρίας
Υδροχόοι: Αρνητές της αντικοινωνικότητας
Ιχθείς: Αρνητές της "ωμής" πραγματικότητας

Αναμένω και τις δικές σας παρατηρήσεις, προσθήκες, τροποποιήσεις στην παραπάνω λίστα. :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Μιας και το επίκαιρο θέμα του κορωνοϊού και των εμβολίων έχει αναδείξει και μια μερίδα του πληθυσμού
τους λεγόμενους "Αρνητές", ας δούμε πώς αυτό θα εκφραζόταν σε γενική τάση στα ωροσκόπια,
σύμφωνα με την ιδοσυγκρασία του κάθε ζωδίου: :dance3:

Κριοί: Αρνητές της δέσμευσης
Ταύροι: Αρνητές της νηστείας
Δίδυμοι: Αρνητές της βλακείας
Καρκίνοι: Αρνητές της αναισθησίας
Λέοντες: Αρνητές της αφάνειας
Παρθένοι: Αρνητές της ονειροβασίας
Ζυγοί: Αρνητές της ανισορροπίας
Σκορπιοί: Αρνητές της αγαμίας
Τοξότες: Αρνητές της μονογαμίας
Αιγόκεροι: Αρνητές της οκνηρίας
Υδροχόοι: Αρνητές της αντικοινωνικότητας
Ιχθείς: Αρνητές της "ωμής" πραγματικότητας

Αναμένω και τις δικές σας παρατηρήσεις, προσθήκες, τροποποιήσεις στην παραπάνω λίστα. :P
Η βασίλισσα θα σας εκπλήξει αλλα η αλήθεια ειναι οτι αρκετές φορές της αρέσει να μένει στην αφάνεια. Είναι παρα πολυ κουραστικό και απαιτητικό να εισαι πάντα το κέντρο του κόσμου.
Ούτως το εννοω αυτο :queen:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top