Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ωραίος τρόπος για να πεις « @ilias90 και @Agaphbou » 😂😂😂
ΑΛΛΑΑΑΑ ξέρεις καλα με ποιον θα σε σιπαρω😙

Με φοβίζεις...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε αυτόν τον συνδυασμό δεν ξέρω ποιον από τους δύο να λυπηθώ.
Την Αγάπη που θα βλέπει τον Ηλία να πίνει, να καπνίζει και τρώει ανθυγιεινά ή τον Ηλία που θα ακούει την γκρίνια της Αγάπης για τις κακές συνήθειες του; :hehe:

Υπαινίσσεσαι ότι είμαι γκρινιάρα μικρό Πακοτίνι;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Υπαινίσσεσαι ότι είμαι γκρινιάρα μικρό Πακοτίνι;
Πακοτινι, μου αρέσει:laugh:
Εεεεε αυτό δεν μπορώ να το ξέρω. Αυτό που γνωρίζω στα σίγουρα είναι οτι εισαι υπέρμαχος του υγιεινού τρόπου ζωής :rolleyes:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πακοτινι, μου αρέσει:laugh:
Εεεεε αυτό δεν μπορώ να το ξέρω. Αυτό που γνωρίζω στα σίγουρα είναι οτι εισαι υπέρμαχος του υγιεινού τρόπου ζωής :rolleyes:

Υπέρ της πληροφόρησης είμαι, το πώς επιλέγει να ζει ο καθένας δεν το κρίνω.

Πάντως δεν έχετε καταλάβει καθόλου μα καθόλου το γούστο μου στους άντρες μου φαίνεται :P
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Υπέρ της πληροφόρησης είμαι, το πώς επιλέγει να ζει ο καθένας δεν το κρίνω.
Ναι καλέ. Ετσι το'πα
Πάντως δεν έχετε καταλάβει καθόλου μα καθόλου το γούστο μου στους άντρες μου φαίνεται :P
Εχουμε. Μας είχες παραθέσει τα "μωρά" σου σε ενα θρεντ και ναι δεν έφερναν στον Ηλία.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@ilias90 τις έχεις πραγματικά καθηλώσει...

όπως καταλαβαίνει όλος ο αντρικός πληθυσμός οι γυναίκες πάντα διαλέγουν αυτούς που οι υπόλοιποι άντρες τους έχουν εκτός συναγωνισμού :P ;)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
@ilias90 τις έχεις πραγματικά καθηλώσει...

όπως καταλαβαίνει όλος ο αντρικός πληθυσμός οι γυναίκες πάντα διαλέγουν αυτούς που οι υπόλοιποι άντρες τους έχουν εκτός συναγωνισμού :P ;)
Καλε μην του λέτε τετοια. Θα σκάσει μύτη με ύφος σαράντα καρδιναλίων, δε θέλει και πολύ άλλωστε :hehe:
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@ilias90 τις έχεις πραγματικά καθηλώσει...
Τα παιδία παίζει, θα έλεγα εγώ. Όπως πάντα, ουδεμία σοβαρότης στο φόρουμ:pfff:
όπως καταλαβαίνει όλος ο αντρικός πληθυσμός οι γυναίκες πάντα διαλέγουν αυτούς που οι υπόλοιποι άντρες τους έχουν εκτός συναγωνισμού :P ;)
Γιατί; Τόσο χάλιας είμαι;:lol:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλε μην του λέτε τετοια. Θα σκάσει μύτη με ύφος σαράντα καρδιναλίων, δε θέλει και πολύ άλλωστε :hehe:
Γιατι να μην σκάσει μια χαρα κούκλος είναι το παιδί, τι του λείπει..

Ελααα δεν θέλω τέτοια ;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα παιδία παίζει, θα έλεγα εγώ. Όπως πάντα, ουδεμία σοβαρότης στο φόρουμ:pfff:

Γιατί; Τόσο χάλιας είμαι;:lol:
Εγώ δεν παίζω ποτέ με αυτά, τώρα αν εσύ έχεις άγνοια δεν φταίω :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.
(Και έχουμε συζητήσει για την "ομορφιά" σου και μάλιστα είχα παραθέσει και άρθρο αν θυμάσαι :whistle:)
Interested GIF by reactionseditor
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Το δικό μου ταίρι από πού προκύπτει;:laugh: θέλω πολύ να μου πεις:lol:

Εντωμεταξυ είναι απίστευτο πως σε κάθε θρεντ το θέμα πάει στο σεξ.Νομιζω το στέκι πρέπει να αλλάξει όνομα και να λέγεται μπουρδελότσαρκα ( τρολλαρω μη με παίρνετε στα σοβαρά 😂)
Φαίνεστε κάπως ήπιων τόνων και καλούληδες :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Αφου είστε καλά παιδιά και φταίνε για ολα οι ρημαδες οι γυναίκες give it a try :prettyplz:

@Valder & @Devil
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Αφου είστε καλά παιδιά και φταίνε για ολα οι ρημαδες οι γυναίκες give it a try :prettyplz:

@Valder & @Devil
Δεν ειπαμε ποτε οτι φταινε για όλα οι γυναίκες. Μην ονειρεύεσαι.

@Pak και @ilias90

Σας βρίσκω πολύ ταιριαστό ζευγάρι. Πειράζετε πολύ ο ένας τον άλλον, θεωρω οτι ταιριάζετε και δεν το έχετε καταλάβει ακόμα.

Θα έγραφα και άλλα, αλλά έχω δεχθει πισώπλατη επίθεση σε Αυτοκρατορικό έδαφος και πρέπει να τακτοποιήσω αυτο πρώτα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Δεν ειπαμε ποτε οτι φταινε για όλα οι γυναίκες. Μην ονειρεύεσαι.

@Pak και @ilias90

Σας βρίσκω πολύ ταιριαστό ζευγάρι. Πειράζετε πολύ ο ένας τον άλλον, θεωρω οτι ταιριάζετε και δεν το έχετε καταλάβει ακόμα.

Θα έγραφα και άλλα, αλλά έχω δεχθει πισώπλατη επίθεση σε Αυτοκρατορικό έδαφος και πρέπει να τακτοποιήσω αυτο πρώτα.
Ε όχι και συ!
Θα τα πούμε εμείς οι δύο, αλλα πήγαινε πρώτα να τακτοποιήσεις την αλλη σου δουλειά :diablo:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top