Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάτσε να ανασάνω μετά απο αυτό το εξάμηνο στην σχολή και θα δούμε ποιος θα είναι forever alone :bleh:.

Ας ήταν οι γυναίκες σαν την Daenerys φαστ, και ας είχαμε μητριαρχία :bleh: .
Κατά τα άλλα sub ΔΕΝ θα με ξαναπείς...
Οκ.

Θα σε λέω "καλό παιδάκι είναι μωρέ, σίγουρα θα βρει κάποια"

😈
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Ναι για σένα έχει bossy girls. :whistle:
Όχι και bossy ρε φαστ. Εαν κάτι με κάνει να παίρνω ανάποδες είναι το να μου δίνουν εντολές με ύφος.
Γιατί τωρα τι έχουμε; (ouch edgy Ich weiß)

Gender traitor. :devil:
Είναι σχετικό(όπως όλα τα πράγματα).Εξαρτάται ποιον θα ρωτήσεις :bleh: .
Αλλά δείξε κατανόηση Valder, μην είσαι αυστηρός :angel: .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Είναι σχετικό(όπως όλα τα πράγματα).Εξαρτάται ποιον θα ρωτήσεις :bleh: .
Αλλά δείξε κατανόηση Valder, μην είσαι αυστηρός :angel: .
Όπως έλεγε και ένας βυζαντινολόγος αγαπημένε μου φίλε, "Η σχετικότητα της Αλήθειας ειναι η τεχνική των αποδομητών της Ιστορίας".

Οπότε όχι, δεν ειναι σχετικό. Κατά τη γνώμη μου, έτσι πάει το πράγμα. Και επειδή μου πήρε πολύ κόπο και χρόνο για να σχηματίσω τη γνώμη μου, η γνώμη μου είναι και η μόνη που έχει σημασία. :devil:
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
@Samael Εγώ τουλάχιστον εχω κάτι αισχρές εξελίξεις, ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ;!;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι και bossy ρε φαστ. Εαν κάτι με κάνει να παίρνω ανάποδες είναι το να μου δίνουν εντολές με ύφος.
Θα σου δείνει εντολές με σοφτ και σένσουαλ τρόπο και δε θα καταλαβαίνεις τίποτα, μέχρι να είναι αργά, όπως λέει ο λαός για το πουλάκι και τη μύτη.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Όπως έλεγε και ένας βυζαντινολόγος αγαπημένε μου φίλε, "Η σχετικότητα της Αλήθειας ειναι η τεχνική των αποδομητών της Ιστορίας".

Οπότε όχι, δεν ειναι σχετικό. Κατά τη γνώμη μου, έτσι πάει το πράγμα. Και επειδή μου πήρε πολύ κόπο και χρόνο για να σχηματίσω τη γνώμη μου, η γνώμη μου είναι και η μόνη που έχει σημασία. :devil:
Καλό δεν λεω, αλλά ο καθένας έχει την δική του αλήθεια στην οποία πιστεύει. Εγγενώς λοιπόν υπάρχει αυτή η σχετικότητα σε κάθε "αλήθεια". Δεν υπάρχει τίποτα απόλυτο στην φύση,όλα τα γεγονότα αποτελούν σχέσεις μεταξύ άλλων πραγμάτων. Τρέχεις λόγου χάρη με 100km/h. Εννοούμε όμως πάντα σε σχέση με την Γη(η οποία με την σειρά της κινείται με μια ταχύτητα σε σχέση με τον ήλιο κ.ο.κ):smoke:.

Οπότε όλα είναι σχετικά, ακόμα και γνώμη σου :tongue:.
@Samael Εγώ τουλάχιστον εχω κάτι αισχρές εξελίξεις, ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ;!;
Έτσι είναι η ζωή Eclipse,όταν κάνουμε λάθος επιλογές έχουμε και αισχρές εξελίξεις :angelnot: .
Εε όλο και κάτι μπορεί να έχω και εγώ :shifty:.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα σου δείνει εντολές με σοφτ και σένσουαλ τρόπο και δε θα καταλαβαίνεις τίποτα, μέχρι να είναι αργά, όπως λέει ο λαός για το πουλάκι και τη μύτη.
Αα με σοφτ και σενσουαλ τρόπο θα είναι που δεν θα τις ακούω καν :hehe: . Πολύ με παρεξηγείς fast,δεν διαπραγματεύομαι την ανεξαρτησία μου για καμία :pfff: .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλό δεν λεω, αλλά ο καθένας έχει την δική του αλήθεια στην οποία πιστεύει. Εγγενώς λοιπόν υπάρχει αυτή η σχετικότητα σε κάθε "αλήθεια". Δεν υπάρχει τίποτα απόλυτο στην φύση,όλα τα γεγονότα αποτελούν σχέσειςμεταξύ άλλων πραγμάτων. Τρέχεις λόγου χάρη με 100km/h. Εννοούμε όμως πάντα σε σχέση με την Γη(η οποία με την σειρά της κινείται με μια ταχύτητα σε σχέση με τον ήλιο κ.ο.κ):smoke:.

Οπότε όλα είναι σχετικά, ακόμα και γνώμη σου :tongue:.


Αυριο. Τωρα πίνω. Προηγειται.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Nahh that’s clown shit.
Τι έλεγες για τους κλόουν ;
1648420108204.png
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή το χω υποσχεθεί θα το γράψω...

@Pak και @Samael

Έψαχνα πολύ να βρω ένα ταίρι στην Πακ, αλλά υπάρχουν όπως ξέρετε πράγματα που θέλουν πολύ κόπο στη ζωή. Αυτό ήθελε ΠΑΡΑ-ΠΟΛΥ-ΚΟΠΟ-ΠΑΡΑ-ΠΟΛΥ-ΟΜΩΣ...

Μετά μου ήρθε, σαν φλασιά... Ποιο ειναι το χρακτηριστικό της (να μου σπάει τα νεύρα), άρα πρέπει να της βρούμε κάποιον που να έχω αντιληφθεί ότι μπορεί ώρες ώρες να σπάσει τα νεύρα και εκείνος στην καλή του. Ποιός καταλληλότερος, από τον Samael (ακα άλλο όνομα του διαβόλου).

Τους βάζεις σε ένα ραντεβού, γευματάκι σε εστιατόριο και τα συναφή και τους βλέπεις να τσακώνονται εαν πρέπει το μαχαίρι να παει δεξια και το πηρουνι αριστερά ή το αντίθετο. Η πακ να χάνει την ψυχραιμία της, να βουτάει το πηρούνι και να κυνηγάει τον Σαμαέλ μες το εστιατόριο και εκείνος να τριπλοκλειδώνεται στις τουαλέτες ζώντας το όνειρο.

"Θα την καθυποτάξω, εγω δεν θα παραδοθώ αμαχητί" μονολογεί και βγαίνει με ένα ρολό τουαλέτας στο αριστερό και ενα πιγκάλ που στάζει στο δεξί του χέρι. Η πακ απο κυνηγός παίρνει το ρόλο του θηράματος και το πιγκαλ του Σαμαέλ στάζει βρωμερά και τρισάθλια παλιόνερα επάνω στους πελάτες όσο το ξετρελαμένο ζευγάρι κυνηγιέται ανάμεσα στα τραπέζια.

Στο τέλος η προισταμένη του καταστήματος αναγκάζεται να προσφέρει ένα χαρτομαντηλάκι με μια καλοσυνάτη ζωγραφιστή γατούλα στην Πακ και ένα ελευθέρας all you can eat για δεκαπέντε χρόνια στον Σαμαέλ, ώστε να μεινουν έστω τα θεμέλια του εστιατορίου όρθια.
Καταρχάς Βαλ με απογοήτευσες δεν είναι από τα καλά σου. Τώρα για να περάσουμε στο θέμα είναι που μυριζεσαι μωρ φοράδα. Μάλλον πρέπει να σε πάω στον κτηνίατρο...
Επισης, σιγά μη με νευριάσει ΑΥΤΟΣ. Να ξέρεις το username χαραμιζεται, μιας και με ενα βλέμμα (δεν εννοώ απαραίτητα δικό μου) στανταρ κάθεται σουζα. :bleh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καταρχάς Βαλ με απογοήτευσες δεν είναι από τα καλά σου. Τώρα για να περάσουμε στο θέμα είναι που μυριζεσαι μωρ φοράδα. Μάλλον πρέπει να σε πάω στον κτηνίατρο...
Επισης, σιγά μη με νευριάσει ΑΥΤΟΣ. Να ξέρεις το username χαραμιζεται, μιας και με ενα βλέμμα (δεν εννοώ απαραίτητα δικό μου) στανταρ κάθεται σουζα. :bleh:
Γιατί του έχετε βγάλει αυτή τη βρώμα του ανθρώπου; :devil:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
βγάζουν παρόμοιο -ίσως και σπαστικό- vibe:

@Pak και @Ioannidou
Ευχαριστώ τόσο για το κοπλιμαν όσο και για το ταίριασμα... :upside:

Γιατί του έχετε βγάλει αυτή τη βρώμα του ανθρώπου; :devil:
Δεν είναι βρώμα, ισχύει :laugh:

Όχι. Σα να συγκρίνεις Στηβεν Σιγκαλ και Ζακ Γαλιφιανάκη.
Danke
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Επισης, σιγά μη με νευριάσει ΑΥΤΟΣ. Να ξέρεις το username χαραμιζεται, μιας και με ενα βλέμμα (δεν εννοώ απαραίτητα δικό μου) στανταρ κάθεται σουζα. :bleh:
Ρε κάτσε καλά και εσύ:mastigio.
Γιατί του έχετε βγάλει αυτή τη βρώμα του ανθρώπου; :devil:
Θέλουν παθητικό να τους κάνει τα θελήματα φίλε μου και προσπαθούν να με διασύρουν. Τέτοιες είναι :pfff: .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top