Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,222 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το δικό μου ταίρι από πού προκύπτει;:laugh: θέλω πολύ να μου πεις:lol:

Εντωμεταξυ είναι απίστευτο πως σε κάθε θρεντ το θέμα πάει στο σεξ.Νομιζω το στέκι πρέπει να αλλάξει όνομα και να λέγεται μπουρδελότσαρκα ( τρολλαρω μη με παίρνετε στα σοβαρά 😂)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
@Chem2000 @Samael
@Dias @Πουπουλίνα
Πάντως και γω σιπαρω


Εντωμεταξυ είναι απίστευτο πως σε κάθε θρεντ το θέμα πάει στο σεξ.Νομιζω το στέκι πρέπει να αλλάξει όνομα και να λέγεται μπουρδελότσαρκα ( τρολλαρω μη με παίρνετε στα σοβαρά 😂)
Κάποιος κάποτε είχε πει ότι το στέκι είναι ένα μεγάλο κρεβάτι και νομίζω αρχίζω να το πιστεύω σιγά σιγά :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
@Chem2000 & @ilias90 :prettyplz:

Πρώτον παρατήρησα μια συκγλιση απόψεων στα θέματα σεξουαλικού περιεχομένου και δεύτερον ειχα καιρό να σε φέρω από δω Ηλία.

Υ. Γ Και τρίτον για να τροφοδοτησω λίγο τις φήμες περί τρέλας. Είστε wtf ώρες ώρες εδώ μέσα :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
@Chem2000 & @ilias90 :prettyplz:

Πρώτον παρατήρησα μια συκγλιση απόψεων στα θέματα σεξουαλικού περιεχομένου και δεύτερον ειχα καιρό να σε φέρω από δω Ηλία.

Υ. Γ Και τρίτον για να τροφοδοτησω λίγο τις φήμες περί τρέλας. Είστε wtf ώρες ώρες εδώ μέσα :laugh:
Επιζούσαμε και χωρίς. Αλλά όχι, έπρεπε να ανακατέψεις το πράγμα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
@Chem2000 & @ilias90 :prettyplz:

Πρώτον παρατήρησα μια συκγλιση απόψεων στα θέματα σεξουαλικού περιεχομένου και δεύτερον ειχα καιρό να σε φέρω από δω Ηλία.

Υ. Γ Και τρίτον για να τροφοδοτησω λίγο τις φήμες περί τρέλας. Είστε wtf ώρες ώρες εδώ μέσα :laugh:
@ilias90 εσύ τοίχο τοίχο,εγώ με το τσίγκινο βρακί,έλα θα περάσουμε καλά,θα αποφεύγουμε τους γαμήκουλες με επιτυχία :laugh:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Gate4 με @giannhs2001

Αφορμή οι τελευταίες φώτο που είδα..
Ταύτιση σε πολλά, από το στυλ μέχρι οι "φανατικές " παγιωμένες απόψεις ;)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Για να τελειώνουμε, @ilias90 και όλος ο ενεργός γυναικείος πληθυσμός του φόρουμ.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πρωτον, ο vanilla; Αποκλείεται
Και δεύτερον, δηλαδή μας παρουσιάζεις τον Ηλία σα μια άλλη coca cola :hehe:

Δε φταίω εγώ που τον έχετε ζευγαρώσει όλοι εδώ μέσα, όλο πάνω του πέφτω όταν ανοίγω το θρεντ :laugh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
@ilias90 και @Agaphbou
Σε αυτόν τον συνδυασμό δεν ξέρω ποιον από τους δύο να λυπηθώ.
Την Αγάπη που θα βλέπει τον Ηλία να πίνει, να καπνίζει και τρώει ανθυγιεινά ή τον Ηλία που θα ακούει την γκρίνια της Αγάπης για τις κακές συνήθειες του; :hehe:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top