Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.
Το έβαλα με έντιτ. Δεν είανι τόσο προσωπικό γτ γνκ μπερδεύω τα μέλη μεταξύ τους.
Γιατί είναι τζουσι 40αντρα η Τριξ;
( Και μου αρέσει που έχω δηλωμένη την ηλικία μου :laugh: )
ειμαι εγω τζουσυ 40αρα ρε φαστακο;
Ναι, αυτό
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.
Εκανα edit, γιατί αλλαξα σχέδια.

Λοιπόν, ήμουν ανάμεσα σε δύο ζευγάρια, αλλά είπα να πρωτοτυπησω και να βάλω και τους τρεις μαζί.

@BeatrixKiddo @Πουπουλίνα @Δημοσιοκαφρος-γραφος

Δημιούργησα :vroum:

Υ.Γ Δεν της άρεσε της κυρα Τριξ :pfff:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Μόλις ξύπνησα, τι έγινε
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.
@Devil @ilias90

Τώρα τελευταία έχουν αρχίσει να συμφωνούν σε κάποια πράγματα. Είναι σε καλό δρόμο το ειδύλλιο:prettyplz:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ησυχία δεν έχετε, οι νεολαίοι...:hehe:

Ο @Devil ...ήταν από τους πρώτους που γνώρισα σαν μπήκα, η αλήθεια είναι. Δέσαμε, αν και σφαζόμασταν (διαφωνούσαμε, καλύτερα...), ενίοτε...Τον συμπαθώ, όμως. Αλλά του ρίχνω...Οπότε ταιριάξτε τον με μια νέα κοπελίτσα...

Και ξαναλέω...ησυχία δεν έχετε...:devil:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπας και μπορεί ευδοκιμήσει το κατωθεν;

@BeatrixKiddo @Fast


* Για να υπολογίσω... μμ μετράω ήδη δύο δυσαρεστημένες ΟΔιτισσες, ντάξει καλά είμαι :laugh:
Πιστεύω πως είμαι του ματσ του χαντλ για την ταπεινή μπέατρικσ δεν το λέω για να ανεβάσω τον εαυτό μου (😏) αλλά αν θες καλό σταθερό αμάξι όπως μπεμβέ ή τογιότα, τότε δε θα σου κάνουν οι μπουγκάτι και οι πόρσε γιατί θα είναιπιο high maintenance και λεπτεπίλεπτες.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδάκια τα αστεία (κρυα)μια φορά λέγονται... :P
Θα με μαζέψει και το ηθών όχι τίποτε άλλο,μην τον σοκαρουμε κιόλας το παιδί...

Μην το παραξευτιλησουμε ομως θα αρχίζω να αμφιβάλω για την εικόνα που δίνω εδώ μέσα, όχι ότι με νοιάζει..

@Devil τι έχεις να πεις ?
Θα με αποκαταστησεις ή να χαπακωθω τελικά γιατί όπως και να έχει τα χάπια δεν τα γλυτώνω εγώ εδώ μέσα...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.
Πιστεύω πως είμαι του ματσ του χαντλ για την ταπεινή μπέατρικσ δεν το λέω για να ανεβάσω τον εαυτό μου (😏) αλλά αν θες καλό σταθερό αμάξι όπως μπεμβέ ή τογιότα, τότε δε θα σου κάνουν οι μπουγκάτι και οι πόρσε γιατί θα είναιπιο high maintenance και λεπτεπίλεπτες.
Στάζεις χολή βρε φαστ
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Πάω να την ξανά πέσω με αυτά που διαβάζω
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,987 μηνύματα.
Παιδάκια τα αστεία (κρυα)μια φορά λέγονται... :P
Θα με μαζέψει και το ηθών όχι τίποτε άλλο,μην τον σοκαρουμε κιόλας το παιδί...

Μην το παραξευτιλησουμε ομως θα αρχίζω να αμφιβάλω για την εικόνα που δίνω εδώ μέσα, όχι ότι με νοιάζει..

@Devil τι έχεις να πεις ?
Θα με αποκαταστησεις ή να χαπακωθω τελικά γιατί όπως και να έχει τα χάπια δεν τα γλυτώνω εγώ εδώ μέσα...

εΙΤΕ ΜΈΣΑ ΕΊΤΕ ΈΞΩ δεν θα τα γλιτωσουμε τα χάπια χαχα

ναι βρε εννοειται ο Ντεβιλ ειναι συνεπης τύπος -.-
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top