Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η δυναμική και ανεξάρτητη @Agaphbou θα ταιριάξει γάντι με τον ταπεινόφρονα και δουλευταρά @Volkswagen Fan. Η Αγάπη θα λέει στον Φώτη μπράβο για τους βαθμούς του και για τις δουλειές που κάνει στο σπίτι και ο φώτης θα εκτασιάζεται μετην ικανοποίηση που πρωτοένιωθε στο σχολείο από τη δασκάλα. Ο Φώτης απ' την άλλη, θα μάθει με περίτρανη επιμέλεια τι ακριβώς θέλει η Αγάπη στο κρεβάτι.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η δυναμική και ανεξάρτητη @Agaphbou θα ταιριάξει γάντι με τον ταπεινόφρονα και δουλευταρά @Volkswagen Fan. Η Αγάπη θα λέει στον Φώτη μπράβο για τους βαθμούς του και για τις δουλειές που κάνει στο σπίτι και ο φώτης θα εκτασιάζεται μετην ικανοποίηση που πρωτοένιωθε στο σχολείο από τη δασκάλα. Ο Φώτης απ' την άλλη, θα μάθει με περίτρανη επιμέλεια τι ακριβώς θέλει η Αγάπη στο κρεβάτι.

Όχι άλλο κάρβουνο.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Devil @ilias90

Τώρα τελευταία έχουν αρχίσει να συμφωνούν σε κάποια πράγματα. Είναι σε καλό δρόμο το ειδύλλιο:prettyplz:
Μια με βάζεις με την κορονόπληκτη, τώρα με τον Ντέβιλ, με φωνάζεις κιόλας στο c&f, μήπως θες να είσαι το πρώτο μπλοκ μου; :)

(Έχει μπλοκ στο ε στέκι; )
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.
Η δυναμική και ανεξάρτητη @Agaphbou θα ταιριάξει γάντι με τον ταπεινόφρονα και δουλευταρά @Volkswagen Fan. Η Αγάπη θα λέει στον Φώτη μπράβο για τους βαθμούς του και για τις δουλειές που κάνει στο σπίτι και ο φώτης θα εκτασιάζεται μετην ικανοποίηση που πρωτοένιωθε στο σχολείο από τη δασκάλα. Ο Φώτης απ' την άλλη, θα μάθει με περίτρανη επιμέλεια τι ακριβώς θέλει η Αγάπη στο κρεβάτι.
Ωραια ιστορία. Καλή ήταν.😅😅
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,225 μηνύματα.
Μια με βάζεις με την κορονόπληκτη,
Στα αταίριαστα ζευγάρια, στα λόγια μου έρχεσαι
τώρα με τον Ντέβιλ,
Σορρυ, δε μου είναι εύκαιρος ο John Krasinski (το μωράκι σου, όπως τον αποκαλείς)
με φωνάζεις κιόλας στο c&f,
Ε το έπαθες το κακό. Απλά μην κάνεις κλικ, πάμε παρακάτω.
μήπως θες να είσαι το πρώτο μπλοκ μου; :)
Αμε, πάτα ενα ignore να μην ξαναλαβεις ειδοποίηση μου.

Γίναμε "διάσημο" μέλος και σηκώσαμε τουπέ βλέπω :pfff:
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
εγω τρωω απο παντου ακυρα, μη μπαινετε στον κοπο :upside:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,225 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,225 μηνύματα.
Ε με φάγατε. Σώνει και ντε να με αποκαταστησετε σήμερα. Τι κακό είναι αυτό;
Εχω ακούσει 4 ονόματα αν δεν κάνω λάθος :laugh:
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,225 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η δυναμική και ανεξάρτητη @Agaphbou θα ταιριάξει γάντι με τον ταπεινόφρονα και δουλευταρά @Volkswagen Fan. Η Αγάπη θα λέει στον Φώτη μπράβο για τους βαθμούς του και για τις δουλειές που κάνει στο σπίτι και ο φώτης θα εκτασιάζεται μετην ικανοποίηση που πρωτοένιωθε στο σχολείο από τη δασκάλα. Ο Φώτης απ' την άλλη, θα μάθει με περίτρανη επιμέλεια τι ακριβώς θέλει η Αγάπη στο κρεβάτι.
Να λέμε την αλήθεια, αυτό το ζευγάρι, όπως και του @giannhs2001 με την @Πουπουλίνα ήταν τα πιο ενδιαφέροντα που ακούστηκαν!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top