Σκέψεις... III

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Χθες ένα παιδάκι στο λεωφορείο μου μίλησε στον πληθυντικό :)
Καλά είμαι :)
@Pak
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1685868797492.jpeg
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Μία αναζήτηση στις εγχώριες τιμές διακοπών στις νήσους θα σας πείσει.
Καλή είναι η Ελλάδα για τις διακοπές των ξένων.
Γραφικιά! :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Χριστέ μου, οι πιο άκυρες ιδέες τις πιο άκυρες ώρες.

Ήθελα στις 6 το πρωί, μετά από 2 φορές σερί πόνο ηρωικό, να φτιάξω θέμα με την "πεζογραφία μιας βωμολοχίας" καθαρά για ενήλικους για το κατα πόσον ευεργετικό είναι να λήγεις την καταδυνάστευση του κορμιού σου και να κυκλοφορείς με το αχαμνό αδέσποτο έξω από το μποξεράκι, την ώρα που ο κρότος της πορδής αντανακλάται στο μπάνιο, μια γόνιμη απελευθέρωση, καθαρτική και ηρεμιστική συνάμα, την ώρα που οι πλεμπαίοι σαν ρομποτ απολαμβάνουν τον υπνάκο τους.

Και μετά ήθελα σε μια έκλαμψη σοβαρότητας, τάχα μου, να γράψω και να φιλοσοφήσω για το κατα πόσον τα εκατό χρόνια που ζούμε δεν αποτελούν την ζωή ανάμεσα σε δυο διαστήματα ανυπαρξίας, αλλά τη φύση μιας δέσμιας κατάστασης, μια ζώσα φυλακή ανάμεσα σε δυο άλλες διαφορετικές υπαρξιακές καταστάσεις.

Πως στο διάολο αγάπησα το συντηρητισμό και την πειθαρχία στη μια μου μάσκα, ενω από την άλλη όταν βγάζω αυτη τη μάσκα και φοράω την άλλη, είμαι τελείως αντιδραστικός, ρέμπελο, Θεος Λόκι της σκανταλιάς;
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θαρρείς και το λινκντιν δεν ήταν ανυπόφορο αρκετά από μόνο του, τώρα δέχομαι τρολομηνύματα κι εκεί.:laugh:
Χριστε μου, give me a break.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Μερικοί άνθρωποι είναι πολύ γλυκοί με το αυθεντικό ενδιαφέρον τους.

Τελικά έχουμε περισσότερα να μας ενώνουν παρά να μας χωρίζουν.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Το παλεύω ασύστολα σήμερα, με ποιητική διάθεση και ό,τι βγει! :give_rose::hi:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Ενα ποτήρι δροσερό νερ... ΝΙΑΟΥ ο γατής πηδάει διπλα στο ποτήρι.

Ενα ποτήρι δροσερό νεράκι με γατότριχες. Γιατί ποτέ δεν ειναι αργά για νέες γεύσεις.

Ευχαριστώ Πρίγκιπα Άρμιν Α' του Βυζαντινού Θρόνου.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,462 μηνύματα.
Η χαρά δεν προκύπτει αλλά την επιλέγεις. Τη χαρά δεν την βρίσκεις αλλά την φτιάχνεις. Δεν είναι απουσία προβλημάτων αλλά επιλογή, παρά τα βάσανα να μένεις ευγνώμων στο Θεό και τη ζωή...
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Well, σε λίγες ώρες θα βρεθείς "σ΄ένα δωμάτιο εκτός έδρας", δίπλα στους καλύτερους "παίχτες" του κόσμου στο αντικείμενο σου, για να σου παρουσιάσουν μια πιθανή εκδοχή του μέλλοντος στον τομέα σου.
-Stay calm and enjoy the journey.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Γύρισα ψυχολογικά ένα μήνα πίσω, είμαι χειρότερα και από σκατά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
2 χρόνια μετά σχεδόν. Ευτυχώς πέρασε.

Δεν ξεπερνάς, αλλά περνάει. Αναρρώνεις.

Μη φοβάστε αν ειστε στην αρχή του ζοριού ακόμα, όλα καλά θα πάνε.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,577 μηνύματα.
1686081471663.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top