Πώς αισθάνεστε;

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.
Cats Hugging GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Τρίχες! Αισθάνομαι τρίχες!

Πάω, του τραγουδάω του Πρίγκιπα Αρμίνιου Α' όλο χαρά "Πες μου ποιός, ποιός, ποιός σ' αγαπάει, ποιός" κι όπως τον χαιδευω και του τραγουδάω έρχεται μια ιπταμενη μπαλίτσα απο τρίχες στο στόμα μου.


Μιαμ, ευχαριστώ!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ανάλαφρος. Ξύρισμα κεφάλι και πρόσωπο.

Μια ώρα παιχνιδι με το νερό και με σαπούνι εξαιρετική μυρωδιά πικραμύγδαλο και σβήσιμο με άφτερ εσπεριδοειδών.

Ζάχαρη.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ανησυχώ και φοβάμαι...:'(
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Bored Number 2 GIF by Pudgy Penguins
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ουφ. Λάθος συναγερμός.
Κάθομαι κι ανησυχώ για άλλους. Στο τέλος θα πάθω εγώ την καρδιακή προσβολή.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
3-4 πεντάλεπτες δεκάλεπτες αποσυνδέσεις τη μέρα με το χαλκό να ειναι καλά και να φταινε άλλα απο τη μερια τους μα πανω απ ολα να πέφτουν πάνω σε τηλεφωνικές κλήσεις, Zoom meetings ή άλλα πράγματα.

Πόρνη Vodafone πότε θα σε κάνουν liquidate ή εξαγορά να έρθω να γελάω πανω απο τον τάφο σου.

Εχω νεύρα. Γαμιούνται.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
harveygif7.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
peaky14.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top