Πώς αισθάνεστε;

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να γράψετε κάθε στιγμή της ημέρας πως αισθάνεστε.

Εγώ αυτή τη στιγμη νιώθω μοναξιά:/:

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Αισθάνομαι τόσο πολύ κουρασμένη... και σκέφτομαι τι έχω να κάνω και κουράζομαι περισσότερο...

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,286 μηνύματα.
Έχω νεύρα γιατί διαβάζω σε πιο αργό ρυθμό απ' οτι προγραμμάτισα...... :mad: :mad: :mad:

O'Zorgnax

New member

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Έχω πιο πολλά νεύρα από το Valder γιατί η απεργία των λιμενικών συνεχίζεται μέχρι και την Τετάρτη και δεν μπορώ να ανέβω Αθήνα :angry::angry::angry:

actaestfaboula

New member

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγώ ,παιδιά,είμαι σούπερ!:clapup: πίνω καφεδάρα,ακούω μουσικούλα:whistle:,ασχολουμαι με το σκυλί μου,που και που βάζω κανένα ξύλο στη φωτιά...:yahoo:
παρόλα αυτά,στέλνω την συμπαράσταση μου σε όσους διαβάζουν:P,τα περαστικά μου σε όσους δουλεύουν αυριο:( και ένα χαμόγελο σε όλους!:D

Nana

New member

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.
Αισθάνομαι ένα φούσκωμα στο στομάχι! :blink: Από άυριο ΔΙΑΙΤΑ!!!

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
σήμερα αισθανομαι ΤΕΛΕΙΑ και ευχομαι να μη μου το χαλασει κανεις.....

crazyhelen

New member

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.
Αισθάνομαι μια ΑΝΗΣΥΧΙΑ γιατί δεν μπορώ να τσεκάρω αν έχω ξεχάσει το κινητό στο σπίτι ή αν το παράτησα πουθενά αλλού..... :hmm:

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Εγώ παράξενα, απο την μια μελαγχολία απο την άλλη νεύρα. τώρα τον λόγο δεν τον γνωρίζω:confused:

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Αισθάνομαι ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ :clapup::clapup::clapup: Κοιμήθηκα μέχρι τις 11:30 το πρωι :P

crazyhelen

New member

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγω γενικά αισθάνομαι μια πίεση και λίγα νεύρα! Να βρίσω?
Ελεύθερα! Αστεράκια θα μπουν ούτως ή άλλως!!!!

bunny217

New member

Πολύ καλα
έρχεται το αγόρι μου:clapup::clapup::clapup::clapup:

bunny217

New member

ποιοι???:worry:

εγώ και το αγόρι μου??
πάντα είχαμε:clapup:

Τελευταία επεξεργασία:

burbuja

New member

Η burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
εγώ αισθάνομαι λιγάκι κουρασμένη,γιατί είμαι με 3ώρες ύπνο,έδινα μάθημα στις 09:00,είχα διάφορες ψιλοδουλείτσες,κι απ'το πρωί τώρα κατάφερα να κάτσω επιτέλους λιγάκι...:/: ήρθα με την μία όμως στο στέκι και τώρα λέω να παίξω κανα παιχνιδάκι..!!:clapup::P

ines

New member

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.
αισθανομαι οτι μολις ξεπερασα την καθημερινη καταθλιψη. ε, ολο και καποιος πρεπει να παθαινει........
αλλα τωρα ειμαι καλα, λιγο ψυχικα ψοφια γιατι η καταθλιψη κουραζει.......:)

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
κυρίως ξαλαφρωμένη (μπαίνουν σε σειρά κάποιες δουλειές που είχα με πολύ τρέξιμο αλλά και αρκετά κουρασμένη(δεδομένου ότι η ώρα είναι 11 παρά τέταρτο και μπήκα σπίτι πριν ένα τέταρτο (από το πρωί που έφυγα για δουλειά...)!

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Νυσταγμένη... δεν κοιμήθηκα καθόλου :(

crazyhelen

New member

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ........Είχα μια κουβέντα εχθές και έχω μπει σε πολύ βαθιές σκέψεις......:hmm:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...