Πως φαντάζεστε τους φορουμίστες;

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Himela



@Aura



@juste un instant
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αυτο μου θυμιζει τις politically correct ταινιες του χολυγουντ που εβαζαν και εναν μαυρο ετσι για το ξεκαρφωμα
Δε συμφωνώ καθόλου γτ ο κύριος που έβαλα είναι πολύ πιο στυλάτος από κάθε τυπικό μαύρο αμερικανό(με oversized ρουχα) και προδίδεται έτσι η γαλλοφωνία του...
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Ο φίλος μου ο @Valder στο μυαλό μου

511887092.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Έτσι σε έχω στο μυαλό μου, αλλά και με μεγάλη καρδιά!
Μ αρέσει ο Rufus! Ηθοποιάρα!
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Αύραααα! Καλά το λέω εγώ ότι είσαι τετραπέρατη. Με καστανά μάτια, φέρνω πολύ στην έκφραση της κοπέλας!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εγω τη Λέηντι Μ (@Lady M ) την εχω φανταστει έτσι:

leah-cairns_614022.jpg
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
@Aura Η αυρα μας τρολλάρει με τη μπάρμπι στο αβαταρ, δεν ειναι καν ξανθιά λογικά. Ειναι τρελό geekόνι καστανό και ταπεινό χαμομηλάκιον:

 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Για να βρω κι εγώ καμιά φώτο τώρα για όσους μου έχουν διαφύγει και δεν έχω δει ακόμη...

@Himela


9d10141ea602176522e9b255aed3b20d.jpg

63f7138e7eb26c588dd458a9f84c3e1a.jpg


@Λένω

634a3b393402ce0671c5fe03c5889b2b.jpg
a728c472b022144e0cca81fb86fc2a26.jpg
02bc01f968ec0a26ef6073528f28bf19.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα είδα και της Αυρας που είπε ότι μοιάζει και ξέρω ότι έπεσα έξω, αλλά τη @Lady M εγώ τη φανταζόμουν κάπως έτσι

ac507feff1bbb7787d89a24481199d79.jpg
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τη γκαβομαρα την είχε αποκαλύψει από μόνη της η κοπέλα στο παιχνίδι με τις αλήθειες και το ψέμα :P

Α δεν το είχα δει. Εγω τη φανταζόμουν με βλέμμα ποντικιού να προσπαθεί να τι γράφω για να διαφωνήσει
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Α δεν το είχα δει. Εγω τη φανταζόμουν με βλέμμα ποντικιού να προσπαθεί να τι γράφω για να διαφωνήσει

Ε τι να κάνω .. βαριέμαι, αλλά δεν γράφεις κανένα σεντόνι να μας ψυχαγωγήσεις ..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι αυτό είμαι εγώ που δε βάζω ούτε φακούς γιατί βαριέμαι.
10 second είναι , καλά την πρώτη φορά πάλευα κανένα δίωρο να τους βάλω..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top