Πως φαντάζεστε τους φορουμίστες;

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Is this a personal attack or something?
.
.
.
Ντάξει, έχεις πέσει πιο μέσα απ' όλους. Στα 15 μου υπήρξα τόσο αδύνατο, τώρα είμαι 65 κιλά και γενικά φαίνεται ότι έχω λίγο παραπάνω λίπος. Επίσης στα 15 μου έκανα πιο ελεεινές ποζεριές, yikes. Σήμερα έχω ηρεμήσει λίγο ευτυχώς. Νομίζω πως έχω πιο διφορούμενα χαρακτηριστικά προσώπου. Παρόμοιο μαλλί, λίγοτερο ίσιο ίσως. Το στυλάκι πανομοιότυπο μπορώ να πω. Αλλά ντύνομαι και χειρότερα άμα λάχει... θενξ.


Η Ιππολύτη δε θα μπορούσε να μοιάζει με τίποτα λιγότερο από την αγαπημένη μου μπαλαρίνα Μαριανέλα Νούνιες:

Αχ. είναι θεά. Βέβαια το στύλ της γενικότερα φαντάζομαι ότι είναι πιο σύγχρονο, πιο μοντέρνο, πιο 2021, πιο εμπνευσμένο από την κουλτούρα του διαδικτύου, πιο iconic ολωσδιόλου. Αεσθετικ ως τα μπούνια ένα πράγμα. Φαντάζομαι επίσης ότι έχει το καλύτερο feed στο instagram. χ)



Όσο για την Αγάπη...ή μάλλον καλύτερα...Καρεν Σμιθ από δω και στο εξής. Γατί μόνο με την πέμπτη αίσθηση μπορεί να πέσει κανείς τόσο μέσα:




xoxo

Γιατί αττακ; Ωραίο είναι το παιδί, ιδιόμορφο αλλά ωραίο και καλλιτεχνική φύση! Εξάλλου έπεσα πιο μέσα απ όλους όπως ο ίδιος είπες, ορίστε μας :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και δυσκολεύτηκα να σου βρω φώτο , να βρω αυτό που θέλω :P

@EvanescenceQ


View attachment 75404
τελεια! επεσες μεσα τα ματια μαυρα και its me! :clapping:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αχ, εμένα πώς με φαντάζεστε;




περιμένω να δω αν κανεις θα με σουβλισει για να του το ανταποδωσω < 3
Like that I think

19390140.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπον θα σας ξαναβαλω ολους μηπως και πετυχω το αποτελεσμα

@hack3r
13016123_9ebe868cd26a4aafae32386d47afb5b2_0312.jpeg


@Agaphbou

731892522c12d6896207125b0d82050c.jpg


@Aura
20-25-years-old-beautiful-girl-portrait.jpg


@Lady M
118985391-fashion-portrait-of-beautiful-young-25-30-year-old-woman-with-professional-make-up-w...jpg


@Devil
DI3rWQPXoAAwae4.jpg


@Himela
2644575-20-25-years-old-beautiful-sexy-woman-portrait-at-outdoors.jpg
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Με έχετε πετύχει όλες στο γενικότερο στυλάκι - έκφραση! Μα τόσο πολύ φαίνομαι; :lol:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@EvanescenceQ Εσύ πουλάκι μου αφού μ' έχεις δει, πού ακριβώς προσπαθείς να πέσεις μέσα; :laugh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ειπα να κανω ομαδικο,το ξερω οτι σε εχω δει,αλλα για να μη ζηλεψεις :D

Αχαχαχαχαχα εντάξει τότε βάζε κοπέλες που τους μοιάζω για να δίνεις και χιντ στους υπόλοιπους :laugh:

(ΥΓ: Η τελευταία κοπέλα δε με αντιπροσωπεύει θεωρώ)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα εντάξει τότε βάζε κοπέλες που τους μοιάζω για να δίνεις και χιντ στους υπόλοιπους :laugh:

(ΥΓ: Η τελευταία κοπέλα δε με αντιπροσωπεύει θεωρώ)
ναι το ξερω εβαλα λαθος θα ξαναπροσπαθησω :D
137983249-chernivtsi-ukraine-25-08-2019-cheerful-young-blonde-woman-in-black-dress-smiling-and...jpg
videoblocks-young-beautiful-business-woman-smoking-a-cigarette-in-the-park-autumn-background_h...png
25-30-years-old-girl-happy-jacket-royalty-free-thumbnail.jpg
2738002-young-blonde-woman-straight-hairstyle-in-urban-background-dot-photocase-stock-photo-l...jpeg
3764443-young-woman-in-a-grey-top-touches-her-long-blonde-hair-as-she-walks-along-the-rhine-p...jpeg
185-1853042_a-young-blond-woman-wearing-a-satin-dress.jpg
614-06898347en_Masterfile.jpg


Πετυχα τις 365 @Agaphbou μια για καθε μερα του ετους:D:thumbup:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ναι το ξερω εβαλα λαθος θα ξαναπροσπαθησω :D
View attachment 75445View attachment 75446View attachment 75447View attachment 75448View attachment 75449View attachment 75450View attachment 75451

Πετυχα τις 365 @Agaphbou μια για καθε μερα του ετους:D:thumbup:

(πιο άσχημες βάζε, μη δημιουργείς τόσο μεγάλες προσδοκίες στους συμφορουμίτες και απογοητευτούν όταν με δουν, θέλει στρατηγική το πράγμα. Άσε που αυτές είναι όντως απείρως ωραιότερες από μένα :cry_x: )
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil φαντάζομαι κάπως έτσι αλλά χωρίς το τόσο έκδηλο καγκουροστυλ

Screenshot_14.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
(πιο άσχημες βάζε, μη δημιουργείς τόσο μεγάλες προσδοκίες στους συμφορουμίτες και απογοητευτούν όταν με δουν, θέλει στρατηγική το πράγμα. Άσε που αυτές είναι όντως απείρως ωραιότερες από μένα :cry_x: )
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil φαντάζομαι κάπως έτσι αλλά χωρίς το τόσο έκδηλο καγκουροστυλ

View attachment 75458
Καλε εισαι με τα καλα σου?
Με την πρωτη που εβαλα μοιαζεις.
Και εισαι κουκλαρα.
Και αρεσεις🤘🤘🤘😊
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί αττακ; Ωραίο είναι το παιδί, ιδιόμορφο αλλά ωραίο και καλλιτεχνική φύση! Εξάλλου έπεσα πιο μέσα απ όλους όπως ο ίδιος είπες, ορίστε μας :P
Καλέ, πλάκα έκανα. λεαρν γιορ μιμ.

Ευχαριστώ που επιβεβαιώνεις ότι δεν έχω χιούμορ. < / 3

Btw δε μου είπες που έπεσα...


@EvanescenceQ Μου λένε συχνά ότι φαίνομαι μικρότερος. Συγχαρητήρια. χ
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καλέ, πλάκα έκανα. λεαρν γιορ μιμ.

Ευχαριστώ που επιβεβαιώνεις ότι δεν έχω χιούμορ. < / 3

Btw δε μου είπες που έπεσα...


@EvanescenceQ Μου λένε συχνά ότι φαίνομαι μικρότερος. Συγχαρητήρια. χ

Α ναι, με συγχωρείς.

Στα χρώματα κάπως της μοιάζω, αν και το φυσικό μου είναι λίγο πιο σκούρο, με πιο έντονα φρύδια, βλεφαρίδες κλπ. Στα σχήματα όχι τόσο, έχω περισσότερες γωνίες. Ούτε τελείως έξω έπεσες ούτε τελείως μέσα, αυτά. :P
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω να πω ότι αυτό το παιχνίδι εξελίχθηκε πάρα πολύ γρήγορα.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Συνημμένα

  • f9a751274fbffc16c45fb995222a1875.jpg
    f9a751274fbffc16c45fb995222a1875.jpg
    62.1 KB · Εμφανίσεις: 53

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Είσαι στρέιτ;
ελπιζω αυτη η ερωτηση να μην εχει να κανει με την παρανόηση μου, εγω προσωπικα δνε ειχα δει σχεδον καθολου απαντησεις του. Και φυσικα δεν ειναι υποχρεωμενος να απαντησει σε τετοια ερωτηση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top