Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Η δεύτερη παράγραφος είναι διακοσμητική και απλά εξυπηρετεί το "ρίχνω στάχτη στα μάτια των άλλων"... μωρό μου εσύ, πως τα καταφέρνουμε πάντα και τους δουλεύουμε όλους εδω μέσα!:redface:


Και καλάαααα τώρα! ...... Πάλι προσπαθείς να κερδίσεις τις εντυπώσεις;!;!
Πάρ' το χαμπάρι ..... σε κερδίζω στις ατάκες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ωραία... αν και δε μπορώ άλλα γλυκά σήμερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Και καλάαααα τώρα! ...... Πάλι προσπαθείς να κερδίσεις τις εντυπώσεις;!;!
Πάρ' το χαμπάρι ..... σε κερδίζω στις ατάκες!!!!!

Με κερδίζεις με βάση ποιά μονάδα μέτρησης; Αυτή που ευφευρίσκεις για να τα κάνεις όλα από τόσα ---> ΤΟΣΑ; No wonder γιατί παρότι μικρότερός σου, πάντα τα βρίσκεις εσύ μπαστούνια από μένα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτό για τον Μπίλ





Με κερδίζεις με βάση ποιά μονάδα μέτρησης; Αυτή που ευφευρίσκεις για να τα κάνεις όλα από τόσα ---> ΤΟΣΑ; No wonder γιατί παρότι μικρότερός σου, πάντα τα βρίσκεις εσύ μπαστούνια από μένα.:whistle:

Σιγά να μην τα βρίσκω και κούπες ή σπαθιά!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Σιγά να μην τα βρίσκω και κούπες ή σπαθιά!!!!!:P

Εμ βέβαια, αφού με τις -ανύπαρκτες- ικανότητές σου στις ατάκες, δε μπορείς ούτε με τα κυάλια να με πιάσεις, το ρίχνεις στην χαρτοπαιξία και γενικά στα τυχερά παιχνίδια. Τι θα κάνεις αμέσως μετά το χαρτάκι; Θα βαράς όλους τους κουλοχέρηδες στο Μοντ Παρνες μέχρι να βαρέσουν 3 Βαλντεράκια και να γίνεις πάμπλουτηνε να ούμε; Σιωπήηηη.... (σου μιλάει τ' αγόρι σου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εμ βέβαια, αφού με τις -ανύπαρκτες- ικανότητές σου στις ατάκες, δε μπορείς ούτε με τα κυάλια να με πιάσεις, το ρίχνεις στην χαρτοπαιξία και γενικά στα τυχερά παιχνίδια. Τι θα κάνεις αμέσως μετά το χαρτάκι; Θα βαράς όλους τους κουλοχέρηδες στο Μοντ Παρνες μέχρι να βαρέσουν 3 Βαλντεράκια και να γίνεις πάμπλουτηνε να ούμε; Σιωπήηηη.... (σου μιλάει τ' αγόρι σου:P)


Άμα οι ικανότητες μου στις ατάκες είναι ανύπαρκτες, τότε πως γίνεται να ψαρεύω κάθε μέρα σολωμό;;;;
Ε, αγαπητέ σολωμέ...συγγνώμη Βάλντερ;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Άμα οι ικανότητες μου στις ατάκες είναι ανύπαρκτες, τότε πως γίνεται να ψαρεύω κάθε μέρα σολωμό;;;;
Ε, αγαπητέ σολωμέ...συγγνώμη Βάλντερ;;;:P

Πολύ Ελεύθερους Πολοιορκημένους του Διονύσιου Σολωμού, διαβάζεις μαντάμ και αυταπατάσαι ότι ψαρεύεις εμένα. Δεν ξέρω αν είναι άλλος ένας από τους τρόπους σου για να με πολοιορκήσεις αλλά σίγουρα είμαι αρκετά ελεύθερος για να σε ψαρεύω εγώ κάθε μέρα και να μη μπορείς να αντισταθείς ούτε στο ελάχιστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πολύ Ελεύθερους Πολοιορκημένους του Διονύσιου Σολωμού, διαβάζεις μαντάμ και αυταπατάσαι ότι ψαρεύεις εμένα. Δεν ξέρω αν είναι άλλος ένας από τους τρόπους σου για να με πολοιορκήσεις αλλά σίγουρα είμαι αρκετά ελεύθερος για να σε ψαρεύω εγώ κάθε μέρα και να μη μπορείς να αντισταθείς ούτε στο ελάχιστο!

Το ψάρι εννοούσα και όχι τον ποιητή! :P
Και επίσης δεν πολιορκώ ποτέ .... δεν χρειάζεται .... στη θέα μου πέφτουν τα κάστρα μόνα τους!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Το ψάρι εννοούσα και όχι τον ποιητή! :P
Και επίσης δεν πολιορκώ ποτέ .... δεν χρειάζεται .... στη θέα μου πέφτουν τα κάστρα μόνα τους!!!!!:P

Σίγουρα. Εκείνα που χτίζουν τα ανηψάκια μου με την άμμο στην παραλία.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σίγουρα. Εκείνα που χτίζουν τα ανηψάκια μου με την άμμο στην παραλία.:whistle:

Χαχαχα..... γελάσαμε πάλι βρε..... !!!!! Λέγε ότι θες, λέγε .... η αλήθεια είναι ότι υποτάσσεσαι στο μεγαλείο μου και το φχαριστιέσαι κιόλας!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Χαχαχα..... γελάσαμε πάλι βρε..... !!!!! Λέγε ότι θες, λέγε .... η αλήθεια είναι ότι υποτάσσεσαι στο μεγαλείο μου και το φχαριστιέσαι κιόλας!!!! :P

Όντως το ευχαριστιέμαι αλλά την υποταγή δεν ξέρω που την είδες. Τα σημάδια είναι στο δικό σου πισινάκι, όχι στο δικό μου!:devil: Εσύ μέχρι μια μελανιά στο λαιμό μπορείς κι αυτή μόνο αν επιστρατεύσεις κανα Pilot απ' το γραφείο μου!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μετανοείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πως ν' ανανεώσω κύτταρα στο παιδαγωγικό; ..... Τι μοιράζουν και μπότοξ μαζί με τις σημειώσεις;;;;;

Έχει πολλά τεκνά σαν εμένα!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ετσι για την ιστορία... σε αυτή την ενότητα που θα μπορούσε να λέγετε και : Κουβεντα να γίνεται...
¨Εχετε την διάθεση να πούμε τίποτα... ποίο ενδιαφέρον... ή προτιμάτε την άσκοπη κοκορομαχία??? οεοοοοοο?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Προτιμούμε να προτείνεις ένα θέμα και να το συζητήσουμε, νέουρα
(!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όντως το ευχαριστιέμαι αλλά την υποταγή δεν ξέρω που την είδες. Τα σημάδια είναι στο δικό σου πισινάκι, όχι στο δικό μου!:devil: Εσύ μέχρι μια μελανιά στο λαιμό μπορείς κι αυτή μόνο αν επιστρατεύσεις κανα Pilot απ' το γραφείο μου!:whistle:

Pilot; ...... με μαρκαδοράκια θα χτυπηθούμε; Κι εγώ που σε είχα για ατρόμητο!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Pilot; ...... με μαρκαδοράκια θα χτυπηθούμε; Κι εγώ που σε είχα για ατρόμητο!:whistle:

Λοιπόν, επειδή οι άλλοι τα πήραν στην κράνα και θέλουν συζήτηση (και θέλω να γράψω κι εγώ στο bitch θέμα), θα κλείσω με μια κουβέντα:

Στις 11 απόψε, σπίτι μου. Θα σε περιμένω.;) Βραδιά Champions League!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ελαβα το παρακάτω mail απο φίλους... και απλά το επισυνάπτω για όσους ενδιαφέρονται...

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 20 ΣΚΥΛΟΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΜΠΟΞΕΡ, ΛΑΜΠΡΑΤΟΡ, ΚΟΛΕΥ, ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ, ΠΟΥΝΤΛΣ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ. ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ
99023462 - ΤΟΥΛΑ

20 DOGS AND PUPPIES TO GIVE AWAY, THOROUGHBRED BOXERS LABRADORS, COLLIE'S, POODLES, HUNTING DOGS, AT THE ARADIPPOU SHELTER. THEY WILL BE PUT DOWN IN LESS THAN A WEEK. PLEASE FORWARD. 99023462 - TOULA
Jiannis Moutsopoulos
6974 330452
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μακάρι να μπορούσα να πάρω έστω και ένα :(
Έχω ήδη.





Nevermind the bollocks, here's the Sex Pilots
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top