Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ποιός τραυματίστηκε;:worry:

Εγώ.... βλέπεις αυτοί οι δορυφόροι έχουν πολύ βάρος :P:P.....Νταξ δεν είναι τίποτα θα περάσει. Εσύ καλά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
...και που της ήρθε κατακούτελα ένας δορυφόρος από τον πολύ μαγνητισμό (από άλλο γνωστό θέμα αυτό). :P
Καλά είμαι, όλο καμάρι για τους λόγους που λέει ο Βαλ (εμένα τελικά είναι η μοίρα μου να με ταιριάζουν με άντρες που έχουν έντονο ταπεραμέντο και σκοτώνομαι μαζί τους), και με έναν ελαφρύ τραυματισμό στο χέρι. :P

Πάρε ένα φιλί να γίνει καλά το χέρι:galliko: (σιωπή, αρπάζω την ευκαιρία) και να ξέρεις ότι οι άντρες με ταπεραμέντο μπορεί που και που να κάνουν λάθος επιλογές αλλά στο τέλος ταιριάζουν με ποιοτικότατες γυναίκες που δεν περνούν απαρατήρητες! Λαμπρό παράδειγμα τέτοιας, εσύ και το ξέρεις λατρεία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ.... βλέπεις αυτοί οι δορυφόροι έχουν πολύ βάρος :P:P.....Νταξ δεν είναι τίποτα θα περάσει. Εσύ καλά;;


Εσύ θα μου πείς, φένομαι καλά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πάρε ένα φιλί να γίνει καλά το χέρι:galliko: (σιωπή, αρπάζω την ευκαιρία) και να ξέρεις ότι οι άντρες με ταπεραμέντο μπορεί που και που να κάνουν λάθος επιλογές αλλά πάντα ταιριάζουν με ποιοτικότατες γυναίκες που δεν περνούν απαρατήρητες! Λαμπρό παράδειγμα τέτοιας, εσύ και το ξέρεις λατρεία!;)

Να, αυτά μου κάνει ....... και δεν μπορώ να τον συγκρίνω με άλλον!!!:P

Εσύ θα μου πείς, φένομαι καλά; :hmm:

Όχι, αλλά γιατί...ποιόν δέρνω πες μου μόνο!!!!:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
April 9, 2008 - TOM GABRIEL FISCHER LEAVES CELTIC FROST



Celtic Frost singer and guitarist Tom Gabriel Fischer has left Celtic Frost due to the irresolvable, severe erosion of the personal basis so urgently required to collaborate within a band so unique, volatile, and ambitious.

Γιατί;;;;:no::no::no::no::no::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδάκια τι κάνετε? :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδάκια τι κάνετε? :clapup::clapup::clapup:

Καλησπέρα! Ακούμε μουσικούλα! Εγώ τουλαχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλά είμαι, προσπαθώ να συνηθίσω το οράριο πάλι.

Εσείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλά είμαι, προσπαθώ να συνηθίσω το οράριο πάλι.

Εσείς??

Εμείς κατσαριδάκι το χουμε συνηθίσει!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Να χρησιμοποιείς ενικό καλύτερα.:P:P:P

Ναι...ξεχνάω καμιά φορά.....βλέπεις ου γαρ έρχεται μόνον!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! Πρέπει να κάνω formaaaaaaat! Eμ linux δε θέλω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λευτεριά στον μπαναρισμένο αγωνιστή Τόουμαν. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ναι, ξεμπανάρετέ τον! Έχουμε κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς από τα Χριστουγεννα να ξεκαθαρίσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εμείς κατσαριδάκι το χουμε συνηθίσει!!!:P

Εγώ έχω 2 μέρες που έχω πιάσει δουλειά όμως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! Πρέπει να κάνω formaaaaaaat! Eμ linux δε θέλω;;;

Γιατι δεν κανεις ενα partition; Για να μην χρειαστει να κανεις φορματ τα παντα.
Εκτος αν θες να εχεις μονο λινουξ.:devil::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Το PC μου δεν την παλεύει γενικώς, οπότε ας πάνε πακέτο και το format και τα ubuntu! Αλλά με χαρά διαπίστωσα ότι ο 500άρης εξωτερικός μου θέλει άλλα 200 GB για να γεμίσει, τώρα που τα μετέφερα όλα εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ναι, ξεμπανάρετέ τον! Έχουμε κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς από τα Χριστουγεννα να ξεκαθαρίσουμε!


Βρε ούστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! Πρέπει να κάνω formaaaaaaat! Eμ linux δε θέλω;;;

Μπες με Live-CD, άνοιξε GParted και μίκρυνε το NTFS partition των Windows (πρέπει να το χεις κάνει πρώτα defragmented), μετά σπάσε το υπόλοιπο σε EXT3 (εκεί θα κάτσει το Linux) και ένα μικρούλι όσο δυο φορές η μνήμη RAM σου για Swap. :)


Ούτε φορμάτ ούτε τίποτα, απλά πάρε backup για καλό και για κακό τα τραγουδάκια σου, τις ταινίες σου και γενικά ότι χρήσιμο έχεις.:)


ΥΓ: Το Μπουμπούντου είναι λιμνάζουσα σταθερή διανομή, ενημερώνεσαι δηλαδή μόνο κάθε 6 μήνες. Πχ τώρα σε 12 μέρες θα είσαι out of date γιατί βγαίνει η 8.04 έκδοση. Βάλε μια ρέουσα διανομή (πχ Sidux, Arch) και για να είσαι πάντα ενημερωμένη και για να ξέρεις τι γίνεται κάτω από το καπώ. Για να μάθεις λίνουξ, όχι απλά να λες οτι έχεις λίνουξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top