Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
επιτέλους...τωρα μου πέρασε ο πονοκέφαλος
Α δικός σου είναι αυτός που μου ρθε; :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μπα δεν νομίζω.... εκτός και αν έχεις και εσύ πρόβλημα υγείας....θα σου πω όταν συναντηθούμε...(ελπίζω σύντομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σκίστους τα μάτια και ότι άλλο δεν επιτρέπεται να πω δημοσίως! Καλή επιτυχία!:D

Καλή τύχηηηηη Bill!!! :clapup:

Μάλλον τα πήγα παραααα μα πάρα πολύ καλά!:D

ρητορικά ερωτήματα:
τι κάνεις όταν δεν προλαβαίνεις τα deadline ακόμα και αν κόψεις ύπνο, φαί, οτιδήποτε γενικώς;
...

και αυτό ήταν το διάλειμμα μου για σήμερα ξαναχώνομαι για δουλειά...

Κουράγιο Residentούλα.:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μπα δεν νομίζω.... εκτός και αν έχεις και εσύ πρόβλημα υγείας....θα σου πω όταν συναντηθούμε...(ελπίζω σύντομα)
Ωωωχ, περαστικά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα νέα μου, η καρδούλα μου είναι μια χαρά:clapup:
Πήγα σήμερα σε καρδιολόγο:clapup: είπε ότι θα πρήξω κόσμο για πολλά χρόνια ακόμα, κανονίστε το:P

Περαστικά ζανίν μου, πρόσεχε τον εαυτό σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα νέα μου, η καρδούλα μου είναι μια χαρά:clapup:
Πήγα σήμερα σε καρδιολόγο:clapup: είπε ότι θα πρήξω κόσμο για πολλά χρόνια ακόμα, κανονίστε το:P

Περαστικά ζανίν μου, πρόσεχε τον εαυτό σου:)

Από τότε τώρα πηγες στο γιατρο;:beating:
:P
Σούπερ!!Απο αγχος ήταν τελικά αυτό που είχες παθει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Μπράβο Βασίλη και Μαρινάκι!:clapup: Ζανίνι περαστικά κούκλα μου και γρήγορα!:)

Ρε σεις τι βλακείες λένε στις ειδήσεις για επερχόμενο μεγάλο σεισμό στην Αθήνα;:mad: Σταματήσανε με το τι πηδάει ο άλλος και είπαν να μας ταϊσουν κοπριά;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
περαστικά μανια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπράβο Βασίλη και Μαρινάκι!:clapup: Ζανίνι περαστικά κούκλα μου και γρήγορα!:)

Ρε σεις τι βλακείες λένε στις ειδήσεις για επερχόμενο μεγάλο σεισμό στην Αθήνα;:mad: Σταματήσανε με το τι πηδάει ο άλλος και είπαν να μας ταϊσουν κοπριά;:confused:

Γιατι στις εφημεριδες;:confused:Τους ριξαν τρελο κράξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Από τότε τώρα πηγες στο γιατρο;:beating:
:P
Σούπερ!!Απο αγχος ήταν τελικά αυτό που είχες παθει;

Ναι τα πάντα απο άγχως, απλά μου είπε να πάω και σε πνευμονολόγο:redface: είπε ότι κάτι παίζει με τους πνέυμονες μου και τον θώρακα, ξέρω ότι είναι στραβός αλλα σε πνευμονολόγο θα πάω να δω τι θα πούν και εκεί:D

Μπράβο Βασίλη και Μαρινάκι!:clapup: Ζανίνι περαστικά κούκλα μου και γρήγορα!:)
Βαλντερ σε είδα σε κάποια φάση και γυμνό στο όνειρο αλλα δεν μπορεσα να το πώ εκεί θα χτυπούσε άσχημα:redface:

περαστικά μανια μου

Ευχαριστώ ψυχή μου και εσύ να είσαι πάντα καλά και να ακούς καλά νεα όπως εγώ σήμερα:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Βαλντερ σε είδα σε κάποια φάση και γυμνό στο όνειρο αλλα δεν μπορεσα να το πώ εκεί θα χτυπούσε άσχημα:redface:

Ελπίζω να το απόλαυσες γιατί δε θα ξανασυμβεί!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ξε-αγχώνεσαι. :)

εύκολο να το λές :/:. Μόλις τελείωσα αυτά που πρέπει να στείλω στον εκδότη... σήμερα το μεσημέρι [βασικά χτες το βράδυ αλλά ας μην το κάνουμε θέμα!] :/: και πρέπει τώρα να πιάσω να προετοιμαστώ για meeting που έχω αύριο το μεσημέρι και ...δεν έχω ιδέα που πανε τα τέσσερα για αυτά που (υποτίθεται) θα συζητήσουμε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η βαρεμαρα βλαπτει σοβαρα, δες το καθαρα, την υγεια σου....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ελπίζω να το απόλαυσες γιατί δε θα ξανασυμβεί!:P

Βασικά είσουν λίγο κάπως, δεν ξέρω, δεν μου έκανες κλίκ, πρέπει να σε δώ δέυτερη φορά για να καταλάβω αν θέλω να ξανατύχει:P

Πάντως χωρίς πλάκα πανικός υπήρχε στο όνειρο γιαυτό σήμερα ασχολούμε με το Blog μπάς και ξελαμπικάρω, πάντως αν σε ξαναδώω θα έχω ολοκληρομένη άποψη, τα καλά δεν τα είδα:worry:γκαντεμια:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ολα καλά, όλα ανθηρά...
έκανα ένα διάλειμμα , το ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

:hug:

Βασικά είσουν λίγο κάπως, δεν ξέρω, δεν μου έκανες κλίκ, πρέπει να σε δώ δέυτερη φορά για να καταλάβω αν θέλω να ξανατύχει:P

Πάντως χωρίς πλάκα πανικός υπήρχε στο όνειρο γιαυτό σήμερα ασχολούμε με το Blog μπάς και ξελαμπικάρω, πάντως αν σε ξαναδώω θα έχω ολοκληρομένη άποψη, τα καλά δεν τα είδα:worry:γκαντεμια:mad::P

Μαρινάκι... τα καλά άμα τα δουν τα μάτια σου, μετά θα αναγκαστώ να σου κάνω ΝΤΑΒ ΝΤΟΥΒ και να στα βγάλω!:P Η δωρεάν τσόντα έχει και το τίμημά της!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top