Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Τι περιοδικά ????
Που εδιναν ενα κομματι απο ζωακι ανα τευχος. Πχ σπονδυλο δεινόσαυρου και επρεπε να παιρνεις ολα τα τευχη για να συναρμολογησεις τον δεινοσαυρο. Της Ντε αγκοστινι ηταν νομιζω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Που εδιναν ενα κομματι απο ζωακι ανα τευχος. Πχ σπονδυλο δεινόσαυρου και επρεπε να παιρνεις ολα τα τευχη για να συναρμολογησεις τον δεινοσαυρο. Της Ντε αγκοστινι ηταν νομιζω.

πλέιμποϊ και τα συναφή
Δεν τα θυμάμαι.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Που εδιναν ενα κομματι απο ζωακι ανα τευχος. Πχ σπονδυλο δεινόσαυρου και επρεπε να παιρνεις ολα τα τευχη για να συναρμολογησεις τον δεινοσαυρο. Της Ντε αγκοστινι ηταν νομιζω.
καμια σχεση με ερωτικά περιοδικά όμως ε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν τα θυμάμαι.
εσείς η νεολαία...:cool:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
τώρα μιλας για το πλειμπόι ή για τη Σούπερ Κατερίνα; :hehe:
Ρε θα με τρελάνεις; Για της Ντε-Αγκοστινι τα περιοδικα μιλάω που χάριζαν πλαστικα κομματια απο ομοίωμα δεινόσαυρου.

ΥΓ: Τη σουπερ κατερινα τη διαβαζα κρυφα στα Θρησκευτικά.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ρε θα με τρελάνεις; Για της Ντε-Αγκοστινι τα περιοδικα μιλάω που χάριζαν πλαστικα κομματια απο ομοίωμα δεινόσαυρου.
α αυτά.. Είχα πάρει κι εγώ κάποτε, αλλά οχι με δεινόσαυρους. Δεν θυμαμαι καν τι ειχε.. :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
α αυτά.. Είχα πάρει κι εγώ κάποτε, αλλά οχι με δεινόσαυρους. Δεν θυμαμαι καν τι ειχε.. :hehe:
Εγω επαιρνα και τα άλλα, που ειχε βιντεοκασσέτες βιολογίας με τιτλο "το σώμα μου" και ηταν παιδικά που εξηγούσαν πως λειτουργει ο οργανισμός, τα κύτταρα, ο καρκινος, οι τραυματισμοί, τα αιμοσφαίρια κλπ.

Πω... νοσταλγία.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Θυμάμαι είχα πάρει εκείνα τα περιοδικά που ερχόντουσαν το καθένα με ένα κρανίο, ένα σετ ματιών, χέρια πόδια και έφτιαχνες σκελετό. Α, και ακόμα έχω βαλσαμωμένα ζωύφια στο πατάρι, από άλλη σειρά περιοδικών αυτά.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εγω επαιρνα και τα άλλα, που ειχε βιντεοκασσέτες βιολογίας με τιτλο "το σώμα μου" και ηταν παιδικά που εξηγούσαν πως λειτουργει ο οργανισμός, τα κύτταρα, ο καρκινος, οι τραυματισμοί, τα αιμοσφαίρια κλπ.

Πω... νοσταλγία.
Από μικρός στα βάσανα και στον προβληματισμό βρε Βαλ...:)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Από μικρός στα βάσανα και στον προβληματισμό βρε Βαλ...:)
Τα βάσανά μου άρχισαν πολύ νωρίτερα στη Βιέννη όταν με πέρασαν απο χίλια πειράματα να δουν αν λειτουργώ καλά (βλ. το θέμα μου).

Και το μονο που με ένοιαζε είναι πως θα φάω τον άμπακο μες το καρότσι όσο έβλεπα τα σκιουράκια και ήθελα να τα φτάσω.

Απο τοτε κοιλιόδουλος.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Τα βάσανά μου άρχισαν πολύ νωρίτερα στη Βιέννη όταν με πέρασαν απο χίλια πειράματα να δουν αν λειτουργώ καλά (βλ. το θέμα μου).

Και το μονο που με ένοιαζε είναι πως θα φάω τον άμπακο μες το καρότσι όσο έβλεπα τα σκιουράκια και ήθελα να τα φτάσω.

Απο τοτε κοιλιόδουλος.
Όλες σου όμως οι εμπειρίες και μνήμες σε έκαναν τον άνθρωπο που είσαι σήμερα
και που πιστεύω οτι σου αρέσεις, όπως αρέσεις και σε εκείνους που ξέρουν να εκτιμούν ότι αξίζει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Όλες σου όμως οι εμπειρίες και μνήμες σε έκαναν τον άνθρωπο που είσαι σήμερα
και που πιστεύω οτι σου αρέσεις, όπως αρέσεις και σε εκείνους που ξέρουν να εκτιμούν ότι αξίζει.
Ναι οκ δεν το πα για να δακρυσουμε ολοι μαζι, αυτο το ξερω και σας ευχαριστω πολύ για την αγάπη σας.

Εκει που ηθελα να σταθω φιλε, είναι οτι ειχα σπάσει τ αρχιδια στους γονεις μου.

Ηθελα να τρωω μονο κινεζικο απο την κουζινα του ξενοδοχείου.

Μωρό και ηθελα να τρωω κινέζικο.

Συλλογίσου το...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ναι οκ δεν το πα για να δακρυσουμε ολοι μαζι, αυτο το ξερω και σας ευχαριστω πολύ για την αγάπη σας.

Εκει που ηθελα να σταθω φιλε, είναι οτι ειχα σπάσει τ αρχιδια στους γονεις μου.

Ηθελα να τρωω μονο κινεζικο απο την κουζινα του ξενοδοχείου.

Μωρό και ηθελα να τρωω κινέζικο.

Συλλογίσου το...
Πειράζει που δεν μου κάνει τόση εντύπωση;:D
Εμένα μωρό, μου άρεσε η τσιγαρίδα λ.χ.
Εχω δει τόσες "ανωμαλίες" που πια δεν....:hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Πειράζει που δεν μου κάνει τόση εντύπωση;:D
Εμένα μωρό, μου άρεσε η τσιγαρίδα λ.χ.
Εχω δει τόσες "ανωμαλίες" που πια δεν....:hehe:
Μου τρέξανε τα σάλια τωρα κι εχω φαει ελαφρια το μεσημερι. Εχω ξεκινησει δίαιτα.

Κομματια χοιρινο λεει ειναι με μπολικο λίπος.

Ουφ...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εδώ να υπενθυμίσουμε πως όλα τα ωραία στη ζωή, είναι είτε επικίνδυνα, είτε παχυντικά. :D
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πειράζει που δεν μου κάνει τόση εντύπωση;:D
Εμένα μωρό, μου άρεσε η τσιγαρίδα λ.χ.
Εχω δει τόσες "ανωμαλίες" που πια δεν....:hehe:
Ώπα...ώπα ομορφιές. Και μένα μου άρεσε πολύ...

Το φτιάχνανε στα μέρη μου...Τί μου θύμισες...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top