Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ναι προπάντων μοντέλα...
Τη φάση ασχημοπαπο την περνάμε όλοι, απλά το θέμα είναι ότι δε γινόμαστε 100% κύκνοι όλοι μας :lol:

Θυμάμαι που ήθελα ξανθά μαλλιά και γαλάζια μάτια (καταραμένη Μπάρμπι) λες και θα άλλαζε κάτι :P
Ξανθιά δεν είσαι?

Μια και εγώ απ' τα ίδια , ασχημόπαπο μια ζωή .Μην ξεχάσω και το στυλ φράντζα και κατεβασμένο παντελόνι στον κωλο να νιώσουμε αμερικανια και έτσι


Ε ρε πρόβατο :console:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ξανθιά δεν είσαι?

Μια και εγώ απ' τα ίδια , ασχημόπαπο μια ζωή .Μην ξεχάσω και το στυλ φράντζα και κατεβασμένο παντελόνι στον κωλο να νιώσουμε αμερικανια και έτσι


Ε ρε πρόβατο :console:
Μ αρέσει που την είδες κ σε φωτό
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ξανθιά δεν είσαι?
Νοπ, καστανή
Μια και εγώ απ' τα ίδια , ασχημόπαπο μια ζωή .Μην ξεχάσω και το στυλ φράντζα και κατεβασμένο παντελόνι στον κωλο να νιώσουμε αμερικανια και έτσι
:sick:
Ε ρε πρόβατο :console:
:no:
Μ αρέσει που την είδες κ σε φωτό
Ναι λολ
Μπορεί να ήταν ασπρόμαυρη αλλά το ότι δεν ήμουν ξανθιά έβγαζε μάτι χαχαχαχα

Απλά έχει περάσει τόσος καιρός οπότε λογικό να μη θυμάται.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
......αντί να βάλει μια κανονική να την θαυμάσουμε έβαλε ασπρόμαυρη
Εντάξει μάνα μου στις 31... Απριλίου θα ανεβάσω έγχρωμη, να περιμένεις...

*Μόλις διάβασα το μηνυμα σου άλλη απάντηση μου ήρθε πρώτη στο μυαλό (κινείτο στο ίδιο μήκος κύματος με τις συνηθισμένες μου), αλλά είπα μέρα που είναι ας αφήσω να πέσει και τίποτα κάτω :upside:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εντάξει μάνα μου στις 31... Απριλίου θα ανεβάσω έγχρωμη, να περιμένεις...

*Μόλις διάβασα το μηνυμα σου άλλη απάντηση μου ήρθε πρώτη στο μυαλό (κινείτο στο ίδιο μήκος κύματος με τις συνηθισμένες μου), αλλά είπα μέρα που είναι ας αφήσω να πέσει και τίποτα κάτω :upside:
για pre-publication post πως μπορω να εχω προσβαση ?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Φβ Πακ Πακουλιδου

ΚαΝε Με ΑνΤ ΚοΚλΕ!

:sly:
1650881652510.png

Btw o Απρίλης δεν έχει 31...
Το emoji μας περιγραφει :xtipao:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Αχ, μπερδεύτηκα έτσι με λένε στο dod :P

Fun fact: Το username μου στον καινουργιο μου λογαριασμό στο dod (τον παλιό δεν το θυμάμαι :upside:) όντως έχει μέσα και το "pak" :lol:

Υ. Γ Καλά δεν παίζει να με βρείτε γι'αυτό το είπα, αλλά και να με βρει κάποιος κλαιν, σιγά τον λογαριασμό. Απλά τρολάρω εκεί αχαχαχ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Αχ, μπερδεύτηκα έτσι με λένε στο dod :P

Fun fact: Το username μου στον καινουργιο μου λογαριασμό στο dod (τον παλιό δεν το θυμάμαι :upside:) όντως έχει μέσα και το "pak" :lol:

Υ. Γ Καλά δεν παίζει να με βρείτε γι'αυτό το είπα, αλλά και να με βρει κάποιος κλαιν, σιγά τον λογαριασμό. Απλά τρολάρω εκεί αχαχαχ
Αφού συνδέεται με φβ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Τι είναι Ντοντ ????
Γράψε στο γκουγκλ dod
Εχει διάφορα παιχνίδια και πολλούς πεφτουλες στο τσατ.
Αν φτιάξεις να ξέρεις οτι είναι φουλ πορνοδιεστραμμενα τα πμ και ότι η μέση κοπέλα χωρίς φώτο δεν είναι κοπέλα.

Βέβαια και γω κοπέλα χωρίς φώτο είμαι, αλλά βλέπεις οτι και πάλι τρολ είμαι :lol:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ποιος την πέφτει απο Ντοντ λολ


Πόσους πόντους έχεις ?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μπήκα λίγο ως επισκέπτρια. Δεν κατάλαβα κ πολλά πάντως στο τσατ δε λέγανε κάτι κακό χρόνια πολλά έλεγαν.

Το ντισκορντ είναι ΠΟΛΥ χειρότερο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιος την πέφτει απο Ντοντ λολ
Εδώ στο ντισκορντ μου έστειλε με το καλησπέρα σας ο άλλος ... Άντε μη πω τι. Ουστ ανώμαλοι.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μπήκα λίγο ως επισκέπτρια. Δεν κατάλαβα κ πολλά πάντως στο τσατ δε λέγανε κάτι κακό χρόνια πολλά έλεγαν.

Το ντισκορντ είναι ΠΟΛΥ χειρότερο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εδώ στο ντισκορντ μου έστειλε με το καλησπέρα σας ο άλλος ... Άντε μη πω τι. Ουστ ανώμαλοι.
Γιατί να έχει κάποιος ντισκορντ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Έλα μου ντε το διέγραψα χάλια ήταν βλακείες έλεγαν .
Δεν θέλω να μάθω σε τι σέρβερ μπηκες Ιωαννίδου :sly:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ενα δείγμα από τα κριντζ πμ μου
View attachment 101375

Είμαι νεουδι όπως προείπα οπότε δεν έχω τίποτα :P
View attachment 101374
Πριν ρε μπρο ,πόσους πόντους ειχες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top