Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Όχι απλά στέλνω εγώ πάντα πρώτος, δεν έστειλε σήμερα και αναγκάστηκα να στείλω εγώ όπου απάντησε.

Χριστός Ανέστη με υγεία και του χρόνου χωρίς πανδημία.
Από ένα σημείο και μετά αν δεν στέλνει σταματάς και επειδή κατάλαβα για ποιο πράγμα λες σου είπα απομάκρυνε τον !!!!!!!!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Δοκιμάζοντας αρκετά αβαταρ το τελευταίο μισάωρο κατέληξα στο πιο κριντζ.
Παρακαλώ :inlove:

Υ. Γ Ισως και να ξαναλλαξω :lol:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Δοκιμάζοντας αρκετά αβαταρ το τελευταίο μισάωρο κατέληξα στο πιο κριντζ.
Παρακαλώ :inlove:

Υ. Γ Ισως και να ξαναλλαξω :lol:
Βάλε αυτό αν αλλάξεις γνώμη
5992918A-659D-429F-B64C-4D787E50984D.jpeg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δοκιμάζοντας αρκετά αβαταρ το τελευταίο μισάωρο κατέληξα στο πιο κριντζ.
Παρακαλώ :inlove:

Υ. Γ Ισως και να ξαναλλαξω :lol:
Ωραίο είναι. Πρωτότυπο...

Αλλά, θεωρώ ότι, έχεις βάλει και ωραιότερα...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Ωραίο είναι. Πρωτότυπο...
Ευχαριστώ :happy:
Αλλά, θεωρώ ότι, έχεις βάλει και ωραιότερα...
Ολοι αυτό θεωρούν :lol:
Επίτηδες το διάλεξα, ήθελα κάτι πρωτότυπο (ως συνήθως) και συνάμα κριντζ αχαχαχα
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Αυτή με τα νύχια μ αρέσε.
Και μένα, απλά είχα δυο θεματάκια πρώτον δεν έχει πολύ καλή ανάλυση και δεύτερον δεν πάει με το πράσινο φόντο το οποίο μου αρέσει αρκετά (θα πρέπει να βάλω μαύρο) :P

Μάλλον θα ξαναλλάξω, είμαι ανάμεσα σε πολλά :lol:

Υ. Γ Βασικά άλλαξα, ήταν πολύ κριντζ και δεν το αντεχα αχαχα
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Θα χάσεις λαικς
Jesus αυτή η πώρωση με τα λικε. Ελπίζω να κάνεις πλάκα, γιατί αλλιώς μου θυμίζεις τα χρόνια του γυμνασίου. Τότε μας ενοιαζαν (βέβαια και τότε χαζό ήταν, αλλά είμασταν παιδιά) :lol:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Jesus αυτή η πώρωση με τα λικε. Ελπίζω να κάνεις πλάκα, γιατί αλλιώς μου θυμίζεις τα χρόνια του γυμνασίου. Τότε μας ενοιαζαν (και τότε χαζό ήταν, αλλά είμασταν παιδιά) :lol:
Ωραία χρόνια το γυμνάσιο ε? Τότε όλοι είχαν ινστα και εγώ δεν είχα

Άκουγα τους παντες " σε είδα έκανες αυτό ,έκανες εκείνο κλπ" και εγώ αναρωτιομουν από μέσα μου ,πως βλέπει τι κανει ?🤔
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Ωραία χρόνια το γυμνάσιο ε? Τότε όλοι είχαν ινστα και εγώ δεν είχα
Εγώ έφτιαξα στη β γυμν, ήταν και πολύ in τότε λολ
Άκουγα τους οαμτες " σε είδα έκανες αυτό ,έκανες εκείνο κλπ" και εγώ αναρωτιομουν από μέσα μου ,πως βλέπει τι κανει ?🤔
Πω παλιά βλέπαμε και σε ποια ποστ κάνει ο άλλος λικε. Η δουλειά των στολκερ γινόταν παιχνιδάκι :hypno:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εγώ έφτιαξα στη β γυμν, ήταν και πολύ in τότε λολ

Πω παλιά βλέπαμε και σε ποια ποστ κάνει ο άλλος λικε. Η δουλειά των στολκερ γινόταν παιχνιδάκι :hypno:
Πφφφφ άλλο και αυτό χαχαχα ,τρομερό feature

Ανεβάσαμε και φωτογραφίες με edit retrica app :laugh:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εγώ που νόμιζα ότι ειχα βγάλει μια "επαγγελματίκη φωτογραφία"
Εν τω μεταξύ η φωτογραφία:
Screenshot_2022-04-25-11-03-28-711_com.miui.gallery.jpg
:crazy::crazy::crazy::crazy:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Εγώ πάντως τότε ανακάλυψα την έλλειψη φωτογενειας μου :lol:

Ντάξει ήμουν και λίγο ασχημοπαπο,ε γυμνάσιο ήταν οπότε λογικό...:P
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πάλι καλά γίναμε μοντέλα να λέτε τώρα :dance2:


Εγώ όταν είδα γενέθλια δεν άνοιγα το wifi έτσι ώστε μετά όταν τι ανοίξω να ακούσω το πλήθος ντιγκ ντιγκ ντιγκ , ειδοποιήσεις κλπ
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πάλι καλά γίναμε μοντέλα να λέτε τώρα :dance2:


Εγώ όταν είδα γενέθλια δεν άνοιγα το wifi έτσι ώστε μετά όταν τι ανοίξω να ακούσω το πλήθος ντιγκ ντιγκ ντιγκ , ειδοποιήσεις κλπ
Στορι με αστειες φωτογραφίες είχα γίνει ρεζίλι σε όλο το σχολείο :crazy: :crazy: :crazy: .
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Ναι προπάντων μοντέλα...
Τη φάση ασχημοπαπο την περνάμε όλοι, απλά το θέμα είναι ότι δε γινόμαστε 100% κύκνοι όλοι μας :lol:

Θυμάμαι που ήθελα ξανθά μαλλιά και γαλάζια μάτια (καταραμένη Μπάρμπι) λες και θα άλλαζε κάτι :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top