Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.
Μιας και λέγαμε για σκορ αντιδράσεων πάτησα μερικών (:redface:) και Jesus Christ @Zukov

Μιλάμε για τρομερή διαφορά ανάμεσα στα μηνύματα και στις αντιδράσεις σου :hypno:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,348 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Μιας και λέγαμε για σκορ αντιδράσεων πάτησα μερικών (:redface:) και Jesus christ @Zukov

Μιλάμε για τρομερή διαφορά ανάμεσα στα μηνύματα και στις αντιδράσεις σου :hypno:
Να ναι καλα το τσατ στην περιοδο της καραντινας
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.
Για εμένα τι έχεις να πεις??😵💫😵💫
Κοίτα δε θέλω να λέω ψέμματα ξέρεις, αλλά αν αναλογιστούμε το γεγονός ότι γράφεις κυρίως στο στέκι και όχι στο cnf (όπου αποκομίζεις πιο εύκολα reactions λόγω των εικονων κλπ) έχεις πολύ καλό σκορ:happy:.
Να ναι καλα το τσατ στην περιοδο της καραντινας
Να και κάτι που δεν ήξερα. Βασικά δε μου είχε περάσει από το μυαλό ότι και εκείνα τα reactions λαμβάνονται υπόψιν στο σκορ μας.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Να και κάτι που δεν ήξερα. Βασικά δε μου είχε περάσει από το μυαλό ότι και εκείνα τα reactions λαμβάνονται υπόψιν στο σκορ μας.
Βεβαιως και λαμβανονται. Αν διαρκουσε και αλλο το λοκ νταουν, οι "τσατικοι" του 2021 θα ειχαμε περασει σε σκορ ακομα και τα αρχαιοτερα μελη του φορουμ
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.
Να και κάτι που δεν ήξερα. Βασικά δε μου είχε περάσει από το μυαλό ότι και εκείνα τα reactions λαμβάνονται υπόψιν στο σκορ μας
Μην τον ακους τον @Zukov , απλά είναι ο πιο δημοφιλής από όλους… κάθε του ποστ μπορεί να πάρει ίσα και με 30 ριακτιονς στο χαλαρό
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,348 μηνύματα.
Κοίτα δε θέλω να λέω ψέμματα ξέρεις, αλλά αν αναλογιστούμε το γεγονός ότι γράφεις κυρίως στο στέκι και όχι στο cnf (όπου αποκομίζεις πιο εύκολα reactions λόγω των εικονων κλπ) έχεις πολύ καλό σκορ:happy:.

Να και κάτι που δεν ήξερα. Βασικά δε μου είχε περάσει από το μυαλό ότι και εκείνα τα reactions λαμβάνονται υπόψιν στο σκορ μας.
Ευχαριστώ πολύ. Το cnf είναι πολύ πιο ήρεμο από το esteki.😁😁
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Μην τον ακους τον @Zukov , απλά είναι ο πιο δημοφιλής από όλους… κάθε του ποστ μπορεί να πάρει ίσα και με 30 ριακτιονς στο χαλαρό
Ασε μας ρε μεμε, ποιος με ξερει εμενα; Εσυ εισαι το καμαρι του φορουμ, ο γαλλικος φελολογος της καρδιας μας, ο πυλωνας του τσας μας
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.
Ε ρε κίνηση που έχουμε απόψε εδώ :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,348 μηνύματα.
Καλή Ανάσταση εύχομαι σε όλα τα παιδιά με υγεία και ,ότι άλλο επιθυμείτε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.
@Zukov @Volkswagen Fan δημοτικό ή γυμνάσιο;


Ε δεν πάει να πει κάτι αυτό. Και γω έχω πάνω από το διπλάσιο. Απλά είτε συμφωνούν είτε γελάνε πολλοί με αυτά που λες.
Ή είναι από το τσατ. Και το δικό μου σκορ είναι δυσανάλογα μεγάλο σε σχέση με τον αριθμό των μηνυμάτων μου αλλά στη συντριπτική του πλειοψηφία προέρχεται από την περίοδο που είχα έντονη παρουσία στο τσατ.

———

Καλή Ανάσταση εύχομαι σε όλες και όλους!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,348 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,348 μηνύματα.
Ή είναι από το τσατ. Και το δικό μου σκορ είναι δυσανάλογα μεγάλο σε σχέση με τον αριθμό των μηνυμάτων μου αλλά στη συντριπτική του πλειοψηφία προέρχεται από την περίοδο που είχα έντονη παρουσία στο τσατ.

———

Καλή Ανάσταση εύχομαι σε όλες και όλους!
Χρόνια πολλα και για την γιορτή σου εύχομαι. 😁😁
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πως και γραφουν οι μελλοντικοι θεολογοι στο θρεντ τετοια ωρα, αντι να βρισκονται στην εκκλησια;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top