5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
  1. η κολλητη μου εδω και κανα διμηνο, ειναι μαζι με εναν πολυ καλο μου φιλο και νιωθω πολυ αμηχανα καθε φορα που μου λεει τα δικα τους:redface: (αλλα ειμαι και περιεργη παναθεμα με:P)
  2. εχω αποφασισει στο επομενο εξαμηνο να πιασω καμια δουλιτσα για να τα τρωω σε ρουχα αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν θα το τηρησω!
  3. βαριεμαι υπερβολικα να διαβασω οταν πρεπει και καθε φορα καταληγω να ξενυχτω το προηγουμενο βραδυ. λειτουργω καλυτερα υπο πιεση.
  4. πηγαινα κολυμβητηριο και ομως στο ιπτιο δεν ειμαι και οτι καλυτερο:redface:
  5. επιασα πριν κατι μηνες ενα στοιχημα, 1000 ε ο καθενας. κρατησα τα 200 και τα υπολοιπα τα εδωσα στη μητερα μου. προσπαθω να ειμαι οσο το δυνατον λιγοτερο αχαριστη απεναντι της:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Την πρώτη φορά που πήγα σε ένα καζίνο, έφυγα με 1000? μετρητά, όχι επειδή τζογάρισα, αλλά επειδή κέρδισε το εισιτήριο μου στην κλήρωση που είχαν (και μάλιστα ήθελα να φύγουμε νωρίτερα επειδή είχα βαρεθεί, ο τότε φίλος μου με έπεισε να μείνουμε!).
2. Πρόσφατα ανακαίνισα τα μπάνια μου και τα έχω ερωτευτεί (καλά, αυτό το ξέρετε μερικοί, αλλά οκ :D).
3. Τα αγαπημένα μου χρώματα είναι το πορτοκαλί και το φούξια.
4. Πιστεύω πως τα πάντα είναι στο χέρι σου και όλα μπορούν να γίνουν και απεχθάνομαι όσους είναι μίζεροι και περιμένουν πάντα κάποιον άλλον να τους σώσει (το κράτος, τους γονείς τους, την τύχη τους, δεν ξέρω τι).
5. Πουλάω ένα αυτοκίνητο 1400cc. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
5 πράγματα που δεν θέλατε να ξέρετε για μένα , δεν με ρωτήσατε ποτέ να μάθετε και θα προσπεράσετε τώρα αδιάφορα


1.είμαι πολύ καλός μάγειρας , πάρα πολύ γρήγορος και αποτελεσματικός στην φασίνα και μισώ να βλέπω ομαδικά παιχνίδια στην τηλεόραση- δεν είμαι και καμία ομάδα . Ο θείος μου παρότι με έχει δει αρκετές φορές με κοπέλα να σουλατσάρω διατηρεί ακόμα την εντύπωση ότι είμαι ντιγκιντάγκας .
2.Κοροϊδεύω χρόνια τους απρόσεκτους οδηγούς θεωρώντας αστείο να μην είσαι 100% συνετός όταν οδηγείς έναν τόνο σιδερικά και λαμαρίνες που μπορούνε να γίνουνε παγίδα θανάτου , τόσο που η πρώτη και μοναδική φορά που χτύπησα το αμάξι ήτανε μόνος μου σε έναν τοίχο επειδή σκέφτηκα κάτι σημαντικό που είχα παραλείψει (1000 ευρώ ζημιά στο αμάξι , τράβηξα χειρόφρενο και ακόμα αναρωτιόμουνα γιατί ξέχασα εκείνη την δουλειά)
3.Στα 18 είχα σκουλαρίκι , σκισμένα τζιν , μακρυα μαλλιά και έβριζα σαν νταλικέρης , στα 19 ντυνόμουνα σαν γιάπης και θεωρούσα τις μόδες και τις αντιμόδες ανέκδοτα και στα 20 αναρωτιόμουνα που πάει η νέα γενιά . Στα 30 θα πυροβολώ όποιον έχει ζελέ στα μαλλιά
4.Έχω μπει σε χώρο που κινδύνευα να με κυκλώσει η φωτιά , έχω παρολίγον πνιγεί για να σώσω συγγενή μου , έχω σκοτώσει σκορπιούς με βελόνα (δεν λέω πως γίνεται) , έχω αποφύγει στο τσακ την ηλεκτροπληξία , έχω κινδυνέψει ως συνοδηγός σε αμάξι που οδηγούσε 14χρονος ξάδερφος με κωλιές σε κεντρικό δρόμο με νταλίκες αλλά ακόμα νιώθω έναν αδιόρατο φόβο όταν μπαίνω σε υπεργεμάτα μετρό και λεωφορεία
5.Μισώ πολλές ανέσεις αλλά θα πουλούσα την ζωή μου στον διάολο για έναν σπίτι σε μια απομονωμένη περιοχή με τεράστιο κήπο και ψόφιους γείτονες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
5 πραγματα που δεν ξερετε για τον σελφ και που βασικα δεν σας νοιαζουν:P με απλα λογια οπως παντα:P

1. ειναι ιδανικος συζυγος αφου ξερει να μαγειρευει και δεν βλεπει μπαλα
2.ειναι καλος οδηγος
3.εχει περασει απο ολες τις ωραιες φασεις στη ζωη του
4. θα πεθαινε για σας (αφου ειναι εφταψυχος μη φοβαστε)
5.ειναι ρομαντικος

αντε οι νυφες να περνουν σειρα παρακαλω για το παλικαρι μας αλλα να ξερετε δεν τον δινουμε ετσι απλα:P

:oops::offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dspdspdsp

Νεοφερμένος

Ο Dimitris S. Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Καλύβια Θορικού (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αν και νέος εδώ μέσα λέω να βάλω και τα δικά μου :

01. Είμαι ρατσιστής με τους κάγκουρες, πιστεύω πως είναι επικίνδυνοι, αγενείς, απολίτιστοι και μελλοθάνατοι ( δυστυχώς )
02. Πιστεύω πως το πιο όμορφο μηχάνημα που σχεδιάστηκε ποτέ είναι το Boeing 747
03. Μου αρέσουν οι κοντές και αδύνατες, κι ας είμαι σαν μπάλα
04. Πιστεύω πως όταν 2 άνθρωποι συναντιούνται και συζητάνε για το τι κάνανε κάποτε και αναπολούν, κακώς βρεθήκανε, είναι μια σχέση ανούσια, σκοπός είναι να δημιουργείς στιγμές και όχι να θυμάσαι "περασμένα μεγαλεία" (τρομάρα σου)
05. Θεωρώ πως το να κάνεις ραδιόφωνο είναι το τρίτο σημαντικότερο πράγμα στη ζωή, μετά το οξυγόνο και το νερό.

Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
5 πράγματα που δεν θέλατε να ξέρετε για μένα , δεν με ρωτήσατε ποτέ να μάθετε και θα προσπεράσετε τώρα αδιάφορα


1.είμαι πολύ καλός μάγειρας , πάρα πολύ γρήγορος και αποτελεσματικός στην φασίνα και μισώ να βλέπω ομαδικά παιχνίδια στην τηλεόραση- δεν είμαι και καμία ομάδα . Ο θείος μου παρότι με έχει δει αρκετές φορές με κοπέλα να σουλατσάρω διατηρεί ακόμα την εντύπωση ότι είμαι ντιγκιντάγκας .
2.Κοροϊδεύω χρόνια τους απρόσεκτους οδηγούς θεωρώντας αστείο να μην είσαι 100% συνετός όταν οδηγείς έναν τόνο σιδερικά και λαμαρίνες που μπορούνε να γίνουνε παγίδα θανάτου και η πρώτη και μοναδική φορά που χτύπησα το αμάξι ήτανε μόνος μου σε έναν τοίχο επειδή σκέφτηκα κάτι σημαντικό που είχα παραλείψει (1000 ευρώ ζημιά στο αμάξι , τράβηξα χειρόφρενο και ακόμα αναρωτιόμουνα γιατί ξέχασα εκείνη την δουλειά)
3.Στα 18 είχα σκουλαρίκι , σκισμένα τζιν , μακρυα μαλλιά και έβριζα σαν νταλικέρης , στα 19 ντυνόμουνα σαν γιάπης και θεωρούσα τις μόδες και τις αντιμόδες ανέκδοτα και στα 20 αναρωτιόμουνα που πάει η νέα γενιά . Στα 30 θα πυροβολώ όποιον έχει ζελέ στα μαλλιά
4.Έχω μπει σε χώρο που κινδύνευα να με κυκλώσει η φωτιά , έχω παρολίγον πνιγεί για να σώσω συγγενή μου , έχω σκοτώσει σκορπιούς με βελόνα (δεν λέω πως γίνεται) , έχω αποφύγει στο τσακ την ηλεκτροπληξία , έχω κινδυνέψει ως συνοδηγός σε αμάξι που οδηγούσε 14χρονος ξάδερφος με κωλιές σε κεντρικό δρόμο με νταλίκες αλλά ακόμα νιώθω έναν αδιόρατο φόβο όταν μπαίνω σε υπεργεμάτα μετρό και λεωφορεία
5.Μισώ πολλές ανέσεις αλλά θα πουλούσα την ζωή μου στον διάολο για έναν σπίτι σε μια απομονωμένη περιοχή με τεράστιο κήπο και ψόφιους γείτονες


ΟΚ, δεν χρειάζομαι να δω άλλα. Πότε να έρθω να σε ζητήσω απ' τους γονείς σου; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ωπ ωπ να η πρωτη μας νυφη:clapup: και καλη κοπελα σελφ;)
αντε κοριτσια να κανουμε ουρα παρακαλω για να επιλεξουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.


1. Στα "νιάτα" μου έπαιζα μπάσκετ και ήμουν "5άρι" :) - Τώρα με το μόλις 1,78 ύψος μου, ίσα που θα έπαιζα
άσσος (ή δυάρι) :mad: :mad:

2. Είμαι εθισμένη (άνευ ελπίδας απεξάρτησης) στη σοκολάτα, στα doritoς, στις (φρέσκες) τηγανιτές πατάτες και
στη φέτα ...

3. Θέλω πάντα κάτι γλυκό για να συνοδεύσω τον καφέ μου (μη μου πείτε όμως να βάλω ζάχαρη μέσα ... με
αηδιάζει) !!! αααααααα!! και σιχαίνομαι τον φραπέ :whistle: :whistle:

4. Το έβδομο ψαράκι μου εξαφανίστηκε από τη γυάλα μέσα σ ένα βράδυ - Τα υπόλοιπα έξι λέγονται Μήτσος,
Μάκης, Μαριγούλα, Μαύρος Πητ και Μουργόλυκοι ( ναι! καλά το μαντέψατε ... τον ένα από τους
Μουργόλυκους έχασα
)

5. Θα ήθελα να μπορώ να διακτινίζω στο υπερπέραν και άνευ εισιτηρίου επιστροφής τους "έξυπνους" που
πάνε και χώνονται μπροστά στα φανάρια ή από το πλάι πάνω στη βοηθητική ή στις λοξές άσπρες γραμμές ή
από τη λωρίδα που κανονικά είναι για όσους θέλουν να στρίψουν αριστερά ή δεξιά ... αααα .. κι αυτούς που
οδηγούν μέρα μεσημέρι με αναμένους προβολείς και το βράδυ με τα ... φώτα ομίχλης !!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!Eua!!!

Νεοφερμένος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
λοιποοον,
1.εχω 3 αδελφια
2.εδωσα 2η φορα πανελλαδικες
3.θελω να γινω δασκαλα
4.απο μουσικη ακουω οοοτι να να
5.με φωναζουν ευιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Αυτή τη στιγμή έχω τα μαλλιά μου πιασμένα πίσω σε αλογοουρά. Είναι κάτι που για κανέναν λόγο και ποτέ δεν σκοπεύω να κάνω εκτός σπιτιού :X
2. Δεν θυμάμαι τον κωδικό μου στο στέκι.. ευτυχώς υπάρχει και ο Firefox, το ερώτημα είναι για πόσο! :worry:
3. Το δωμάτιό μου είναι το μόνο μέρος στον κόσμο στο οποίο συνυπάρχουν σκουλαρίκια, κρέμες σώματος και αρωματικά κεριά, δίπλα σε βίδες και κατεργασμένα τεμάχια, που παραδίπλα έχουν τόμους Μηχανών Εσωτερικής Καύσης, Δυναμικής Πλοίου και Τεχνολογικής Οικονομικής, και πιο δίπλα βιβλία του Αριστοτέλη. :happy:
4. Μπορεί δίπλα μου να γίνεται χαμός και να μην παίρνω είδηση, και αυτό επειδή παρατηρώ μία μικρή άσχετη λεπτομέρεια που για κάποιο λόγο μου τράβηξε την προσοχή
5. θα ήθελα πολύ να ασχοληθώ σοβαρά με την ψυχολογία και τις τέχνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xmmm

1. Tις τελευταίες 2 εβδομάδες κοιμάμαι αποκλειστικά και μόνο 4-7.30 το πρωί
2. Και η συσσωρευμένη κούραση με έχει κάνει..νευρασθενικιά
3. Και την έχουν πληρώσει οι 2 πιο κοντινοί μου άνθρωποι που έχουν υποφέρει τα πάνδεινα από ιδιοτροπίες/ υστερίες/ παράλογα ξεσπάσματα θυμού κτλ κτλ κτλ
4. Από σήμερα το απόγευμα επιτέλους χαλάρωσα και θα μπορώ πλέον να κοιμάμαι σαν άνθρωπος. Σε 10 μέρες θα μπορώ να γίνω και...φυσιολογικός άνθρωπος!
5. Μόλις συνειδητοποίησα ότι σε 10 μέρες θα μπορώ να ξαναγίνω ένας φυσιολογικός άνθρωπος με έπιασε ένα τρελό άγχος για τη 10η αυτή μέρα και με έπιασαν ταχυπαλμίες...

Θα ζήσω γιατρέ μου?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1. Είμαι τριγυρισμένη από πακέτα και βλέπω το 4ο σπίτι μου πλέον άδειο.
2. Ακόμα μία εποχή έχει τελειώσει για εμένα...
3. Πρέπει να αποχαιρετήσω τα παιδιά μου, τις φίλες μου, τους συναδέλφους....
4. Κι απλά έχω ένα μεγάλο ηλίθιο κόμπο στο στομάχι που πονάει....
5. Κι αυτό μου συμβαίνει κάθε χρόνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1) αυτη τη στιγμη το μονο που κανω ειναι να κραταω ενα μισογεματο μπουκαλακι νερο και να το αναποδογυριζω για να ακουω το μπλουμ, μλουμ, μπλουμ.
2)εχω να σφουγκαρισω το σπιτι μου απο χτες.
3)το καινουριο μου μαγιω ειναι μοβ με πετρολ λουλουδακια.
4)το τελευταιο μηνα εχω χασει 8 κιλα.
5)απο το πρωτο εξαμηνο εχω περασει μονο εργαστηρια, γιατι στην επαναλητικη σηκωθηκα και κατεβηκα αθηνα. (τρελοκομειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1) Έχω να κλείσω το πισί πάνω από 4 μέρες.
2) Σήμερα έφαγα μία μπάλα παγωτό και τη πλήρωσα 3,10 ευρά. Αλητεία.
3) Κάπνισα μόλις 5 τσιγάρα σήμερα, χαίρομαι για αυτό.
4) 10-15 Ιουλίου θα είμαι Λευκάδα.
5) Μετά όπου με βγάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
χμ........
απ'οτι βλεπω καιρο εχει να γραψει καποιος εδω...
ας πω και γω λοιπον τα δικα μου...

1. ονειρο θερινης νυκτος να ασχοληθω καποια στιγμη με τη μεταφραση...
2. δεν ξερω ποδηλατο (και ολοι ξαφνιαζονται οταν το ακουνε) αν και ξερω καλη ισορροπια
3. η ισορροπια προερχεται απο παλια, οταν εκανα ενοργανη και μπαλετο... ενα plus εδω, εχω κανει ενοργανικη και στην ιστορικη λεωφορο.... (και ναι... νιωθω περιφανη γι'αυτο...)
4. εχω πληγωθει αρκετα (οπως οι περισσοτεροι αλλωστε) αλλα εχω πληγωσει και γω.. (αθελα μου βεβαια...)
5. νευριαζω σχετικα ευκολα, ειμαι ξεροκεφαλη και επιμενω στις αποψεις μου

γι'αυτο αν ειχατε σκοπο να με κανετε παρεα... τωρα ξανασκεφτειτε το... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
1.το ποντίκι του υπολογιστή είναι σε πεπονί χρώμα
2.ο καφές με ανακατεύει και με νυστάζει
3.είμαι, μακαρονού ( τι να κάνουμε ?)
4.λατρεύω τα προιόντα της trimar
5.από αύριο αρχίζω Τάνγκο!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
1. Βγαίνω από το σπίτι μου πολύ σπάνια (έχω να βγώ πάνω απο 2 μήνες)
2. Η ζωή μου πάει από το κακό στο χειρότερο και σκέφτομαι να αυτοκτονήσω πίνοντας 10 λίτρα κόκα-κόλα και 5 λίτρα αψέντι
3. Γράφω από την Ζανζιβάρη μιας και με κυνηγούν στην Ελλάδα για πολλαπλά εγκλήματα (βιασμούς, ληστείες και άλλες ανείπωτες πράξεις)
4.Όποτε τυχαίνει να μαγειρέψω και βάλω βασιλικό στο φαγητό ασυναίσθητα τραγουδάω "βάααασιλικός θα γίνω στο παραθύ -ι- ρι σουου , στο πα-ρα- θύ ρι σουουουουουου"
5. Ξεκίνησα μαθήματα μπραζίλιαν ζίου ζίτσου










Ένα από αυτά είναι αλήθεια και δεν είναι το μπραζίλιαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Να μαντέψω το 4!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1. μολις εφαγα 1 παγωτακι
2.οταν ημουν μικρη εβλεπα 5 ταινιες την ημερα:redface:
3.σιχαινομαι τα παρτι (μη ρωτατε γιατι):redface:
4.δεν πιστευω σε καμια θρησκεια
5.το μονο που θελω τωρα ειναι να βρεθω σε ενα απομωνομενο μερος και να παιζω κιθαρα και να βλεπω ταινιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top