5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
4)εχω septum αλλα η μαμα ΔΕΝ το 3ερει
μα δεν το έχει δεί;;; :P

-----------------------
στο θέμα μας:
1)Έχω ως όνειρο να πάω τουλάχιστον μία φορά εξωτερικό, να μάθω ιταλικά και να παίζω βιολί.
2)Δεν μαρέσει η γυμναστική αλλά λατρεύω το χορό.
3)Έχω κακαριστικό και πραγματικά αξέχαστο γέλιο:D.
4)Μαρέσει η ταβανοθεραπεία και το να σκέφτομαι πράγματα που αποκλείεται να συμβούν αν και θα ήθελα
5)σε λίγα χρόνια θα ήθελα να κάνω side labret piercing

αυτάαααααα:P

Frida_sp

New member

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δν τ φοραω μπροστα της ρεεε!!

1)κουρευτηκα σημερα
2)εχω facebook μ μια φιλη μ
3)εχω κ tumblr
4)εχω κ msn...
5)αγορασα αδιαβροχο αλλα δν εχω τι να βαλω στν ανασταση

μαριώ

Active member

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
  • μεχρι τα 12 δεν ετρωγα αλλο κρεας εκτος απο κοτοπουλο, η χοιρινη μπριζολα μου φαινοταν χαλια.

• ακομα δεν ξερω κολυμπι παροτι φετος εκανα φιλοτιμες προσπαθειες

• οταν ασχολουμαι με δουλειες του σπιτιου προσπαθω για το βελτιστο αποτελεσμα απο αποψη συμμετριας και καθαριοτητας (σε σημειο να συγκρινω εως χιλιοστο το υψος βιβλιων για να τα βαλω στη σωστη σειρα απο το μεγαλυτερο στο μικροτερο)
  • οταν γεννηθηκα λογω μικρης διακοπης της γεννας το πανω μισο του κεφαλιου μου ηταν μπλαβι ενω τα μαλλια που ειχα ως εμβρυο ηταν ακαταστατα. η μαμα μου αργοτερα μου εξομολογηθηκε οτι καποια στιγμη μου γυρισε την πλατη και κοιταγε το μωρο της διπλανης που ηταν πανεμορφο.:worry:
  • το αποτελεσμα της εφηβειας ηταν για μενα στροφη 180 μοιρων. απο μικρη κουκλιτσα, καλη μαθητρια, με ροζ νυχια, ροζ δωματιο, κουκλακια και ευαισθητη να ειμαι υπερμαχος της λογικης (σε βαθμο αναισθησιας), να διαβαζω ελαχιστα και να εχω ξεγραψει ο,τιδηποτε girly (εκτος απο το δωματιο το οποιο λειτουργει σαν υπενθυμιση του παρελθοντος). τελευταια αναπολω τις παλιες μερες κυριως γιατι μου φαινεται αδυνατο να ξαναγυρισω εκει.
  • μικρη ημουνα ησυχη σε βαθμο κακουργηματος. συχνα η μαμα φωναζε "μαριαα" "ναι;" "ζεις;" "ναι" . καθομουν και επαιζα μονη μου. Ακομα μου αρεσει να περναω χρονο μονη μου αλλα ως αναισθητη διωχνω τους ανθρωπους απο γυρω μου απροκαλυπτα. (εκφραζομαι λιγο ωμα στο στεκι αλλα μαλλον τα διατυπωνω μηπως και τα συνηδητοποιησω αυτα που κανω)
  • θυμαμαι ακομα μια ιστορια που περιεγραψε ενας συμμαθητης μου μες στην ταξη στην β΄δημοτικου. Οτι ειχε παει να αναψει το φως οντας βρεγμενος και τον χτυπησε ρευμα. απο τοτε το σκεφτομαι καθε φορα που αγγιζω διακοπτη,

Τελευταία επεξεργασία:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
1)έχω μεγάλη αδυναμία στα λούτρινα
2)είμαι εθισμένη στις ταινίες
3)θέλω κάποια στιγμή στο μέλλον να πάρω ένα σκύλο:kissing:
4)πίνω πολλά λίτρα νερό τη μέρα
5)θα ήθελα να είχα μάθει μπαλέτο μικρότερη,τώρα είναι αργά...:/:

Στρουφιτα

New member

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.
1.Ειμαι πολυ καλη στον γραπτό λογο.
Μαλιστα σκεφτομαι να ασχολιθω κι
επαγγελματικα (εχω καιρό μπροστά μου)

2.Ειμαι παντοτε χαμογελαστη!!!
Ποτέ δεν χανω το χαμογελο μου.
Γιατί το χαμόγελο μου είναι η δύναμη μου...

3.Οταν ημουν μικρή το κομμωτήριο
το ελεγα κουρευτιριο. (Ειχε και λιγη λογικη
αφου εκεί κουρευομαστε.)

4.Δεν ειμαι απο τον Ωρωπό αλλά απο
την Αθηνα απλα εχω μετακομίσει.

5.Εχω μπει μια και τελευταία φορα
παραστατης!!! Στην εκτη δημοτικού
την 25η Μαρτίου.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,999 μηνύματα.
1. Η σοκολάτα και ο καφές ειναι οι αδυναμίες μου. Ο συνδυασμός τους ειναι ακομα καλύτερος.
2. Οταν ειμαι κουρασμένη κάθε απόπειρα να επικοινωνήσετε μαζί μου θα παει χαμένη :P Δεν λειτουργώ οταν ειμαι κουρασμένη
3. Το όνειρο μου ειναι να ταξιδέψω στην Ασία (Ιαπωνία κυρίως)
4. ...καιιι να εχω μια καλη επαγγελματική πορεία, γενικά ειμαι φιλόδοξη
5. Θελω πολυ ενα σκυλάκι :(

Διομήδης Κουκουβάγιας

Active member

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 257 μηνύματα.
1 To Κουκουβάγιας δεν είναι το πραγματικό μου επώνυμο, αλλά Διομήδης είναι το όνομα μου :D
2 Είμαι ομοφυλόφιλος :yes:
3 Τις γυναίκες τις αγαπάω πολύ γιατί είναι το "κλειδί" σε όλα :kissing:
4 Είμαι σε θέση να γνωρίζω ανά πάσα στιγμή τι συμβαίνει σε ένα βαπόρι (δικό μας) που αρμενίζει πχ στη νότια κίνα, μέχρι πόση "βρωμιά" έχει πιάσει η γάστρα του, και πόσο επηρεάζει αυτό την ταχύτητα πλεύσης του :cool2:
5 Γνωρίζω για τους περισσότερους από εσάς, πολύ περισσότερα από όσα φαντάζεστε :redface:

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...