5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Λατρεύω τα μαξιλάρια- στο κρεβάτι μου έχω τρία. Στο ένα κοιμάμαι, το άλλο το παίρνω αγκαλιά και το τρίτο απλά για να πιάνει χώρο :redface:
2. Προτιμώ να τρώω γλυκά παρα φαγητό- δεν έχω πρόβλημα να σκιπ το γεύμα και να φάω αντ αυτού σοκολάτες, πάστες, πραλίνες, μπλα μπλα μπλα...
3. Από τότε που με είχε δαγκώσει σκύλος (μη ρωτήξετε πού, γιατί δε θα σας πω :S) φοβάμαι να με πλησιάζει σκυλί στο ένα μέτρο. Αν είναι ήσυχο δεν έχω πρόβλημα, αλλά πρέπει πρώτα να με πείσει και εκεί είναι το δύσκολο :angel:
4. Θέλω να πάω να δω όπερα- μου έχει καρφωθεί και θα πάω.
5. Πρέπει να αρχίσω δγιάβασμα για την εξεταστική- έχω βάλει στόχο να περάσω 7 δις τάιμ. Για να ιδούμε :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
1) πεισμώνω αφάνταστα όταν ο άλλος μου λέει τι να κάνω...και κάνω το ακριβώς αντίθετο (ξεροκεφαλιά το λένε νομίζω αυτό :redface: και φυσικά δεν μου βγαίνει πάντα σε καλό!!!) Αλλά δεν μπορώ κσι να το ελέγξω...μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι.....!!!

2) για να μείνω ξύπνια πίνω τσάι, γιατί ο καφές μου προκαλεί υπνηλία και ανακατωσούρα...:D
( αυτό πάλι το λένε ανωμαλία:D:D)

3) λατρεύω τον χειμώνα, το κρύο και τις βροχές και απεχθάνομαι το καλοκαίρι...(που από την πολλή ζέστη είσαι σαν βόδι :mad: και μέχρι να κουνήσεις το ένα πόδι βρωμάει το άλλο.....)

4) λατρεύω ό,τι έχει σχέση με ιστορία και όνειρο ζωής είναι να γίνω μορφωτική ακόλουθος σε πρεσβεία (Αχ!!!!:P:P)

5) Το "χαιδευτικό" μου από τα παιδιά της παρέας είναι "κόρη του Τσε". Αυτό τα λέει όλα!?!?






Έχουμε το ίδιο ένα (χε χε)

:verymad: 1. Πεισμώνω αφάνταστα όταν ο άλλος μου λέει τι να κάνω...Ειδικά όταν είναι άσχετος και δεν εχεί καμία δουλειά να μου υποδήξει κάτι.

:bounce: 2. Είμαι χορευτής και δάσκαλος παραδοσιακών χορών.

:hello: 3.Στην Κέρκυρα ζω από την 1η Μαρτίου μόνιμα.

:mastigio 4.Δεν μου αρέσει το ψέμα και η κοροϊδία.

:clapup: 5.Είμαι καλά όταν βλέπω τους γύρω μου χαρούμενους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
1. το πλήρες όνομά μου είναι Jesse Woodson James ειδικότητά μου
οι ληστείες τραίνων και τραπεζών.

2.
Οι γονείς μου ήταν οι Robert S. James και Zerelda Cole James
τα δύο μου αδέρφια Jesse E. James και Mary James Barr

3. Παντρεύτηκα την ξάδερφή μου Zee και έκανα δύο παιδιά
τον Jesse James Junior και την Mary Susan James.

4.
Δολοφονήθηκα στις 3 Απριλίου του 1882, σε ηλικία 35 χρονών.
Από τότε ζω αιώνια.

5. Το όνομα του του δειλού και προδότη δολοφόνου μου είναι
Robert Ford ο οποίος και θα καίγεται αιώνια στην κόλαση.




:)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Μου αρέσει να μιλάω για το φαγητό: να ανταλλάσσω συνταγές, να μου διηγείται ο ιχλίμπεντιχ τι έφαγε.
2. ...γι' αυτό και με μία φίλη μου, που αλληλογραφούμε μες στη μέρα πολύ, αναλύουμε τι φάγαμε, τι έχουμε μαζί στο ταπεράκι, κλπ.
3. Έχω αναπτύξει μία υποχονδριακή σχέση με το ματάκι, που επίμονα φοράω στο δεξί μου χέρι.
4. Λατρεύω το μέλι.
5. Έχω βάλει στόχο να μην κοιμάμαι μπρούμυτα. Ή έστω να μην αποκοιμιέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Τα χέρια μου παγώνουν πολύ εύκολα, συνήθως όταν έχω άγχος για κάτι.
2. Έχω λατρεία στα μαλλιά μου
3. Διαβάζω σε όλους τους χώρους του σπιτιού, πιθανούς και απίθανους- μόνο το εσωτερικό της ντουλάπας δεν έχω δοκιμάσει ακόμη!
4. Η διάθεσή μου αλλάζει άρδην σε περιόδους εξεταστικής :X
5. Συνήθως όταν κυκλοφορώ μέσα στο σπίτι είμαι αφηρημένη γιατί βιάζομαι ή σκέφτομαι διάφορα και κοπανάω πάνω σε επίσης διάφορα χωρίς να το καταλάβω. Το συνειδητοποιώ πολύ αργότερα βλέποντας τη μελανιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
1)Δεν ξέρω να κάνω ποδήλατο.Θελω πολύ να μάθω.Είναι ενα απο τα μεγάλα όνειρα μου...και ας σας ακουγεται μικρο και συνηθισμενο εσας τους υπερισορροπημενους(Σας μιλαω για ισορροπια μηδεν!)

2)έχω μία φίλη.Πραγματική.Κανω παρεα και με αλλους αλλα οτι και να γίνει εκεινη θα ειναι παντα η αδερφικη μου φιλη.

3)Θελω να φυγω απο την Ελλαδα και να ζήσω σε μια ξενη χωρα σε ενα μακρινο και απομερο 2οροφο με μεγαλο κηπο και πολυ ηλιο.

4)Οταν ημουν μικρη(3η δημοτικου περιπου) ντρεπομουν να ακουσω μουσικη γιατι οι δικοι μου οταν με εβλεπαν να ακουω μουσικη και να μου αρεσει μου ελεγαν "αχχ το Μαρακι μας ακουει μουσικη...μεγαλωσε!" και εγω ως αντιδραστικο την εκλεινα...Ωσπου στο τελος αρχισα να ακουω κανονικα μουσικη χωρις να με νοιαζει τι ελεγαν και θυμαμαι οτι ειχα ξεκινησει να ακουω μουσικη με Πλουταρχο(οταν ειχε πρωτοβγει)(τωρα καμια σχεση τα μουσικα μου ακουσματα)

5)καποιες φορες αναρωτιεμαι πως θα ηταν αν οι γονεις μου ηταν χωρισμενοι.Καποιες φορες θα ηθελα να ηταν.Καποιες αλλες οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

escaflowne

Νεοφερμένος

Ο escaflowne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
1.Exω το κακο να προσπαθώ να πείσω τους πάντες πως αυτο που μου αρέσει αρέσει και σε εκείνους, και αν οχι πως κανουν λάθος και δεν το έχουν ακόμα καταλάβει.:/:

2.Τρελαίνομαι για μήλα (μπορώ να φάω και 6-7 σε μία μερα)

3.Η διάθεση μου αλλάζει πολύ εύκολα, μπορεί ένας σπαστικός θόρυβος (πχ μια φουσκα απο τσίχλα) να μου χαλάσει την μέρα...μέχρις ότου να βρεθέι κατι που θα την ξαναφέρει στα ίσια της.

4.Δέν έχω πιεί ποτέ φραπέ

5.Μιλάω πολύ και οταν μιλάω μιλάω πολυ δυνατά, μου λένε συνέχεια να μην φωνάζω ενώ εγώ πιστέυω πώς μιλάω κανονικά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Προσπαθώ να κόψω τον καφέ.
2. Μέσα μου λέω ότι δε χρειάζεται, άλλωστε τον απολαμβάνω.
3. ...αλλά ίσως ξεκινήσω ομοιοπαθητική.
4. Λατρεύω το μέλι, αλλά ζαχαρωμένο.
5. Θέλω να διαβάσω ένα βιβλίο στα γαλλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
1.μολις παντρευτηκα! (πριν 5 μερες) κι ειμαι πολυ ευτυχισμενη κι ας μην ξερω το γιατι.
2.την καταβρισκω διαβαζοντας παιδικα βιβλια
3.τρελαινομαι να καθομαι στην καρεκλα του οδοντιατρειου
4.αγαπημενο μου φαγητο ειναι το ρυζι με γιαουρτι
5.θελω να εξαφανισω το κινητο μου........για την ακριβεια,τα κινητα του κοσμου ολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
1.Tον τελευταίο καιρό πίνω καφέ μόνο αν θέλω να ξενυχτήσω...
2.Δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ αν πρώτα δεν κάνω ντουζάκι-αλλιώς νιώθω ότι κουβαλάω όλη την μέρα πάνω μου.
3.Δεν μου αρέσουν καθόλου τα χρωματιστά μανό-παίρνω συνέχεια σκληρυντικά στο χρώμα του γαλλικού ή σκουρα μπορντώ, τα άλλα χρώματα μου φαίνονται λίγο φτηνιάρικα
4.Λατρεύω το φαγητό- και μετά λιώνω στο Pilates για να μην παχύνω...:whistle:
5.Χάνω συνέχεια τα κλειδιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
  1. Αν με βάλουν να προπορευτώ για να φτάσουμε κάπου, αφού κάνω 78356876 κύκλους και αφαιρεθώ 5-6 φορές θα φτάσουμε..
  2. Τον αδερφό μου θέλω να τον αρπάξω απ το μαλλί και να τον φέρω σβούρες, να τον κοπανήσω σε όποιον τοίχο βρω και να τον δαγκώνω μέχρι να ουρλιάξει. Αλλά τον αγαπάω πολύ αν και δεν ταιριάζουμε καθόλου.
  3. Γελάω με ηλίθια αστεία μέχρι δακρύων
  4. Το σπίτι μου είναι πεντακάθαρο και τακτοποιημένο αλλά οι τσάντες μου είναι ένα χάος.
  5. Όταν ήμουν μικρή κρυβόμουν στα πιο απίστευτα σημεία για να κάτσω να διαβάσω με την ησυχία μου ή να παίξω game boy γιατί ο μικρός μου αδερφός με ακολουθούσε παντού και έκανε ό,τι κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1) εχω τρελη αδυναμια στον πατερα μου, μαλιστα οταν ημουν πιο μικρη του ''κανα σκηνη'' αν ασχολιοταν με αλλα παιδια λεγοντας δικος μου ειναι ο μπαμπας!
2)το σπιτι μου στη λαρισα ειναι (αν και καταβαλω υπερανθρωπες προσπαθειςς) παντα ενα αχουρι... το φτιαχνω το πρωι και ταπογευμα ερχεται η παρεα μου και το ισοπεδωνει:P
3)εκλαιγα οταν εφυγα απο το σπιτι μου για να ζησω λαρισα, σε σημειο να ειμαι ειμαι στο τσακ να γυρισω πισω για να ξαναδωσω
4) το ονειρο μου ηταν να σπουδασω ιστορια και αν κ το επιανα δεν πηγα λογω κορεσμου του επαγκελματος
5)ειμαι μοναχοπαιδι:( και κακομαθημενο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
1) Είμαι εντελώς αναποφάσιστη! Για να αποφασίσω κάτι παίρνω 1000 συμβουλές και πάλι δε κάνω τίποτα απο ότι μου λένε!
2) Δεν είμαι ποτέ περιποιημένη μέσα στο σπίτι.Ποτέ ομως!
3) Έχω υπερμετρωπία, και έχω να βάλω τα γυαλιά μου έξω απο το σπίτι γύρω στα τέσσερα χρόνια.
4) Κάνω ξιφασκία..Τώρα πια όχι προταθλητισμό.
5)Δε πίνω καφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. εκνευρίζομαι απίστευτα με όσους προσπαθούν να με πείσουν ότι "αυτοί ξέρουν" τι σκεφτόμουν
2. θέλω να χαστουκίσω έως να μελανιάσουν τα μάγουλα τους όλους όσους αμφισβητούν τις καλές προθέσεις κάποιου άλλου
3. το να δώσει κάποιος λεφτά/τσιγάρο/φαγητό σε μικρό παιδί στα φανάρια, είναι αποδοχή της κατάστασης και ισοδυναμεί με έγκλημα
4. το να σωπαίνεις όταν θα έπρεπε να πάρεις θέση, για μένα σημαίνει ότι έχεις ήδη πάρει θέση και συμφωνείς με τον άλλον
5. θεωρώ ότι ο ανταγωνισμός ανάμεσα σε γυναίκες, δείχνει ανύπαρκτη προσωπικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Σιχαίνομαι τα κρουασάν περιπτερου.
2. Δεν τρώω γενικά είδη περιπτερου. Είπαμε κοιλιόδουλη, αλλα αυτήν την "πλαστικιλα" εγώ δεν την μπορώ.. :zemanfou:
3. Γράφω τυφλό σύστημα στο pc.
4. Τα παπούτσια που φοράω τώρα έκαναν 15 euro.
5. Το δαχτυλίδι μου 90.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Οταν αρρωσταινω, εστω και λιγο, γινομαι πολυ στριντζο (οχι πως δεν ειμαι γενικοτερα:redface:, αλλα λεμε τωρα)
2. Εχω συνεχεια αναμμενα αρωματικα κερια στο χωρο που βρισκομαι
3. Εκνευριζομαι στη θεα και μονο των αποξηραμενων και πλαστικων λουλουδιων
4. Μπορει να επικρατει ενα χαος στο δωματιο μου, ξερω ομως που βρισκεται το καθετι και χανω τα παντα οταν μπει κακο χερακι και το συμμαζεψει.
5. Δεν εχω κανει ποτε διατροφη ή διαιτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Aπό το απόγευμα ακούω το ίδιο cd μουσικής που έγραψε η μαμά μου ως καλοσώρισμα στο "νέο" σπίτι.
2. Μόλις (κι επιτέλους) μετακόμισα μετά από μια χοντρή ανακαίνιση που κράτησε σχεδόν τρεις μήνες.
3. Έχω βάλει στόχο να είμαι έξι κιλά ελαφρύτερη ως τις 2 Ιουλίου, αλλά δυστυχώς δεν με βλέπω να το τηρώ. :(
4. Παρόλα αυτά εδώ και ένα μήνα κάνω συστηματικά (στατικό) ποδήλατο με εμφανή αποτελέσματα στα πόδια μου :D
5. Είμαι υπέρ του δέοντος ευερέθιστη τελευταία και εκνευρίζομαι με το παραμικρό οδηγώντας όλους τους γύρω μου στην παράνοια.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1) οταν λαρισα θελω να ρθω πειραια... και οταν ειμαι πειραια κανω σα τρελη μεχρι να φυγω λαρισα παλι(αβυσος η ψυχη μου αβυσος!)
2)εχω μονο 3 πραγματικους φιλους και απο παιδικους μιλαω μονο με μια κοπελιτσα μεταλου:P που ομως μαγαπαει και ας ειμαι γαβ γαβ!!
3)συνεχεια τσακωνομαι ασχημα με τη μητερα μου και καθε φορα την αγαπαω πιο πολυ
4)αν με αφησεις μπορω να τρωω ολη μερα μεχρι σκασμου:(
5) απο το δημοτικο ταλαιπωρουμαι με διαιτες... ευτυχως πλεον ειμαι σε φαση ''συντηρησης''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
5 άχρηστα πράγματα για μένα... :redface::P

1)Σιχαίνομαι τους υποκριτές και τους γλείφτες! Επίσης τα ψεύτικα φιλιά στον αέρα που δίνουν πολλοί μεταξύ τους. Αν δεν θες να φιλήσεις, σφίξε το χέρι! Σε υποχρεώνει κανείς γλυκιά μου;
2)Λατρεύω τα ταξίδια με αεροπλάνο! Η αγαπημένη μου στιγμή είναι η απογείωσης.Πώρωση!!!
3)Σιχαίνομαι μέχρι θανάτου τις ραδιοφωνικές διαφημίσεις του Jumbo! Κακόγουστες και χυδαίες, χαϊδεύουν τα κατώτερα ένστικτα του μικροαστού κοιλαρά! Πολύ ευχαρίστως θα χαστούκιζα (το λέω κομψά!) τον καλλιτεχνικό διευθυντή... Παρεπιπτόντως μόλις άκουσα μία!
4)Είμαι τόσο ατσούμπαλη που δε πάει άλλο.. Κινητή κατάστροφή με έχουν χαρακτηρίσει.. Η μαμά μου!!Ποιός αλλος;;
5)Είμαι αλλεργική εκτός απο τα κουνούπια και στα ακάρεα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
1. Μπορεί να κάτσω μια μέρα ολόκληρη και να κάνω ασκήσεις στα δάκτυλά μου. Για να σκληραίνουν και για να μαθαίνω να κάνω κόλπα...:D

2. Όταν κάποιος αρχίζει να μιλάει πολύ δυνατά χωρίς λόγο εκνευρίζομαι γκκρ. Πρόσφατα έκλεισα το τηλέφωνο της μητέρας μου, που μιλούσε με μια φίλη της. Αφού πρώτα της το πήρα απ'τα χέρια και είπα στη φίλη της: "Όταν μάθει να μιλάει σαν άνθρωπος θα σε ξαναπάρει" :confused:

3. Θεωρώ υποχρέωσή μου να στολίζω όοοο,τι δώρο μου κάνουν οι δικοί μου. Ακόμα κι αν δεν ταιριάζει πουθενά.

4. Μ'αρέσει να κλέβω τα πράγματα της αδερφής μου. Από βιβλία μέχρι δαχτυλίδια. Κι όταν το συνειδητοποιεί να της κάνω σκηνές που δεν μοιράζεται τα πάντα μαζί μου...:)

5. Βαριέμαι να δοκιμάζω ρούχα. Τα παίρνω, όποτε νιώσω έτοιμη τα φοράω και αν δε μου κάνουν το συζητάμε αν θα τα επιστρέψω. Βαριέμαι να το κάνω κι αυτό...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top