5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Μετά από 3 χρονια στα ξένα μιλάω πιο ευθέως για τα λεφτά και ψάχνω πιο κυνικά το ποσο κοστίζει κάτι κι αν το αξίζει.
2. Έμαθα να μαγειρεύω μονη μου στα 23 μου.
3. Μερικές φορες μιλάω πολύ κυνικά.
4. Γί αυτό ανακαλύψαμε ότι κάποιοι φίλοι του ichliebedich με... φοβούνται...
5. Η μαμά μου δε μας μαγείρευε παραδοσιακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε τη θυμάμαι να μας έχει κάνει παστίτσιο η μουσακά, πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Ε να δηλαδή τη μία την μαγείρευε στην κατσαρόλα,σαν αυτές τις μεγάλες που είχα οι μάγισσες, και την άλλη την έκανε στα κάρβουνα.:P

Λογικά παραδοσιακά φαγητά του τόπου εννοεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1. Εκνευρίζομαι, απογοητεύομαι και στεναχωριέμαι εύκολα, γι αυτό έχω ελάχιστες επαφές.

2.Δεν εμπιστεύομαι κανέναν(μέγιστη κατάρα). Μόνο στα βασικά για ειρηνική συμβίωση

3.Έχω μανία με την απολύμανση και την καθαριότητα.

4.(μα καλά, έχω και τίποτα καλό;) Όταν αποφασίζω να εμπιστευτώ σε λογικά πλαίσια ένα άτομο δεν κάνω πίσω μέχρι να φάω καμιά "σφαλιάρα".

5.Λατρεύω τα μακαρόνια ολικής αλέσεως, ειδικά τις πένες. Μιαμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Ειμαι εθισμενη στην αγορα ρουχων, παπουτσιων και χειροποιητων κοσμηματων.
2. Οταν αγχωνομαι ξεσπαω στα φρυδια μου. Στην τριτη λυκειου, λιγο πριν τις εξετασεις ειχα σχεδον για φρυδι μια γραμμη. Καθοοοολου ωραιο.
3. Εχω βαψει το μαλλι μου κοκκινο, περτικαλι, δαμασκηνι, blue black. Το χω κανει καρφακι, του χω κανει φραντζες, το χω κοψει μπροστα μακρυ πισω κοντο, γενικως του χω αλλαξει τον αδοξαστο. Εδω και κανα δυο χρονια το χω αφησει εντελως στην ησυχια του, και το μονο που κανω ειναι ενα ισιωμα οποτε καθαρισω τις ακρες και παω κομμωτηριο.
4. Προτιμω να ειμαι στα σκοταδια οταν ειμαι μπροστα στον υπολογιστη.
5. Στην οθονη μου αυτη τη στιγμη υπαρχουν 13 ποστ ιτ, και κανενα δεν αφορα δουλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Το 21.27 είναι ένα νούμερο που θα με ..καταδιώκει για πολλά χρόνια
2. το 21.31 επίσης
3. Φέτος ξεκίνησα χορό παρόλο που το σκεφτόμουν εδώ και ...5 χρόνια
4. εδώ και 3 μέρες ακούω την ίδια Playlist επί ένα 8ωρο στη δουλειά Non-stop
5. Σκέφτομαι να την αλλάξω από βδομάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Όταν σκέφτομαι και είμαι απορροφημένη ή αφηρημένη παίζω με τα μαλλιά μου στριφογυρίζοντας τις άκρες- ακόμα κι όταν είναι ίσια. :redface:
2. Υπάρχει μόνο ένας λόγος για να γίνω απότομη απέναντι σε κάποιον και αυτός είναι να μου την πέσει απροκάλυπτα και χωρίς καθόλου τακτ. Θα τον βάλω στη θέση του και αν επιμείνει σε σημείο να γίνει ενοχλητικός μπορώ να γίνω ακόμα και αγενής... Δεν είναι η καλύτερή μου, μα το προτιμώ να τα ξεκαθαρίζω αυτά ευθύς εξ αρχής. :redface:
3. Το κινητό μου είναι σχεδόν σε μόνιμη βάση στο αθόρυβο. Μου φαίνεται ενοχλητικό για τους άλλους το να χτυπάει ό,τι ώρα να ναι (έχει τύχει να με πάρουν τηλ και στις 5 το πρωί :P), αλλά αυτό έχει ως αποτέλεσμα οι μισοί που με παίρνουν να μη με βρίσκουν αμέσως, αλλά μετά από 5-10 λεπτά ή και μία ώρα
4. Έχω να φορέσω φούτερ, από τότε που πήγαινα δημοτικό. Το αυτό ισχύει για πουλοβεροειδή με χοντρή πλέξη, μπουφάν-λες και θα πάμε ταξίδι στην Αλάσκα και μποτάκια :X
5. Έχω πάνω από δέκα αγαπημένες ταινίες, εκ των οποίων τις 8-9 τουλάχιστον είδα κάποια στιγμή μέσα στους τελευταίους μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
1.Προσέχω απίθανα πράγματα για τον πολύ κόσμο χωρίς συγκεκριμένο λόγο...
2.Όταν νευριάζω μπορώ να γίνω απίστευτα ειρωνικός.
3.Δεν μου αρέσουν οι πάστες και γενικά τα πολύ γλυκά.
4.Έχω μανία με το μαύρο χρώμα στα ρούχα.
5.Είμαι πολυ επίμονος με κάποια θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iligirl

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
1. είμαι παρατηρητική μέχρι αηδίας (ευχή κ κατάρα!):redface:
2. κάποιες φορές γίνομαι αυτοκαταστροφική:/:
3. έχω καταλήξει από την Β Γυμνασίου ότι θα γίνω νοσηλεύτρια:clapup:
4.η υπομονή μου σπάει νεύρα:)
5. και η ετοιμολογία μου επίσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Έζησα πολύ έντονα τα 2 πρώτα χρόνια της φοιτητικής μου ζωής, θέτοντας τον εαυτό μου σε κίνδυνο πολλές φορές χωρίς να το καταλαβαίνω. Κατέληξα στο ότι ήμουν πολύυυυυ τυχερή.
  2. Λατρεύω το ψάρεμα. Έχω ψαρέψει σε θάλασσα, λίμνη και ποτάμι με αστείες ιστορίες από κάθε φορά. Προτιμώ το ψάρεμα στο ποτάμι, αλλά την ψαριά της θάλασσας.
  3. Ζαλίζω τον κόσμο με τις ομορφιές της Ηπείρου σε σημείο που γίνομαι κουραστική.
  4. Δε με ελκύουν καθόλου οι μελαχρινοί άντρες, υποσυνείδητα μάλλον σκέφτομαι πως προέρχονται από γύφτους και ξενερώνω.:P
  5. Η πρώτη μου ερώτηση όταν γνωρίζω κάποιον/α είναι από που κατάγεται. Το θεωρώ πολύ σημαντικό αν και φαίνεται χαζό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Λατρευω τις παραδοσιακες καραμελες κανελλας...:redface:
2. Τσακιζω τη σαλατα Σιζαρ απο το Γυρο Φρες..:devil:
3. Χρησιμοποιω πολυχρωμα στυλο...:)
4. Σχεδον ολα τα βιβλια μου εχουν σημειωσεις στα περιθωρια...πανω-κατω-αριστερα και δεξια του κειμενου...:redface:...οπου κενο και σχολιο:redface:
5. Μικροτερη αλληλογραφουσα με φιλους και συγκινουμαι οταν διαβαζω τα γραμματα που εχω φυλαξει ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Αν και μένω μόνη, στο μπάνιο μου έχω τέσσερις οδοντόβουρτσες (η μία είναι της Μάρκας :P).
2. Έχω μόνο μία φόρμα κι αυτή μου την χάρισαν. Τα αθλητικά που έχω επίσης μου τα χάρισαν και τα έχω βάλει μόνο μία φορά που με έσυρε μια φίλη στο γυμναστήριο :redface: (προσπάθησα να το αποφύγω λέγοντας πως δεν έχω αθλητικά, οπότε μου χάρισε ένα από τα 845438296 ζευγάρια της :P).
3. Παλιά ζωγράφιζα πολύ. Έχω ένα συρτάρι γεμάτο ζωγραφιές.
4. Έχω ακόμα την πιπίλα ενός μπιμπερό που χρησιμοποιούσα μικρή, καθώς και τα πρώτα μου κινητά σιδεράκια και τα βαφτιστικά μου.
5. Δεν έχω αγοράσει ποτέ πετσέτες ή σεντόνια (ψέματα πήρα μια φορά από ένα πανηγύρι κάτι διπλά σεντόνια :redface:) - όλα όσα χρησιμοποιώ είτε μου τα έχουν φέρει δώρο, είτε μου τα έχει χαρίσει η μαμά μου. Ούτε πιάτα ή μαχαιροπήρουνα - μου τα είχε κάνει δώρο ο μπαμπάς μου όταν μετακόμισα με τον πρώην μου για να μη χρησιμοποιώ της γιαγιάς μου που ήταν παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  1. Όταν είμαι πολύ συγκεντρωμένος σε κάτι, αλί και τρεις αλί σε όποιον με διακόψει.
  2. Δεν μου αρέσει να σημειώνω στα βιβλία, τα προτιμώ όσο πιο καθαρά γίνεται, αλλιώς το μάτι μου πέφτει στα σημειωμένα μόνο.
  3. Μετακόμισα πρόσφατα.
  4. Είμαι πολύ ικανοποιημένος από τη ζωή μου γενικότερα.
  5. Μικρός έκανα στις περισσότερες φωτογραφίες γκριμάτσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1. Έχω τρομερή αδυναμία στην μαμά μου! Μπορεί να της πηγαίνω κόντρα μερικές φορές αλλά είναι από τις μεγαλύτερες αδυναμίες μου!
2. Είμαι άνθρωπος της στιγμής! Για να κάνω κάτι πρέπει να γίνει την στιγμή που το σκεφτώ, αν το αφήσω για να το επεξεργαστώ σημαίνει οτι δεν θα το κάνω ποτέ!
3. Δεν ξέρω την προπαίδεια του 6, του 7 και του 8 και δεν ντρέπομαι καθόλου για αυτό!
4. Στο δημοτικό ήμουν απαίσια μαθήτρια, δεν διάβαζα, αντέγραφα και όλη την ώρα έπαιζα στην τάξη, ενώ στο γυμνάσιο και στο λύκειο ηρέμησα!
5. Έχω βγάλει δίπλωμα αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει σχεδόν ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
1. Είμαι σχεδιάστρια και έχω τρέλλα με την δουλειά μου.
2. Αγαπάω τον πατέρα μου πάρα πολύ αλλά με έχει απογοητέυσει και θυμώσει η συμπεριφορά του σε μερικά θέματα.
3. Λατρέυω τα σκυλάκια.
4. Δεν θέλω να μου λένε ψέμματα, με τρελένει τελείος.
5. Είμαι 1.48 ύψος και θέλω να πω οτι δεν έχω κανένα πρόβλημα εσείς έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Δεν μπορώ να φτιάχνω τα μαλλιά μου, βλ ρόλει και πιστολάκια. Άχρηστη, σας λέω!
2. Μικρή ήθελα να κάνω πλαστική για τους μαύρους κύκλους.
3. ...τελικά συμβιβάστηκα με τα σιδεράκια.
4. Έχω έντονες εκδικητικές τάσεις τελαυταία.
5. Δεν καταλαβαίνω γρι ηπειρώτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
δεν θα σταματήσω ποτέ να είμαι Harry Potter fan
έχω αλλάξει ήδη 4 δουλειές
διαβάζω with lighting-fast speed :P
εχω 2 ζευγάρια παντόφλες
και το καθένα βρίσκεται σε διαφορετικό σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Γμτ πειθομαι ευκολα (δλδ ντρεπομαι να πω "οχι"! γκρρρρ!) απο εκεινους που σου πωλουν κατ οικον καλλυντικα....παλι εκανα παραγγελια...φτου!(τλχ ηταν των 50 ευρω και οχι των 800 ευρω οπως την προηγουμενη φορα!:redface:)
2. Εχω τρελλο κολλημα με το γιασεμι...ειτε ειναι τσαι..ειτε αρωμα, ειτε κρεμα σωματος...κ.ο.κ(πρεπει να το κοιταξω...:redface:)
3. Δεν ξερω τι με εχει πιασει και τα τελευταια 6 δωρα που εχω κανει, ειναι τσαντες...:P
4. Οταν καποιος με εχει νευριασει και ειμαστε καπου μαζι, η κρυφη, ενιοτε και φανερη του σκεψη ειναι: "μαυρη η ωρα που τη γνωρισα" :redface:... δεν υποφερομαι....οταν ηρεμω με αγαπανε παλι ομως!:redface::P
5. Συναλλαζω ρολογια, αναλογα με το ντυσιμο και τη διαθεση...εχω αρκετα διαφορετικου στυλ, υλικου και χρωματων...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
1) έχψ τρέλα με τα παπούτσια.. όσα και αν αγοράζω πάντα θα υπάρχει άλλο ένα ζευγάρι που θέλω να αγοράσω
2)ποτέ δεν λέω όχι.. ειδικά όταν μου ζητάνε να κάνω κάτι για κάποιον
3)καταβάθος με εκνευρίζει όταν με κοροιδεύουνε που δεν μπορώ να πω το ''ρ'' όσο και αν το πάιρνω στη πλάκα
4)ποτέ δεν σκέφτομαι με τη λογική όσο και αν είναι σοβαρά τα πράγματα , και πάντα παίρνω βιαστικές αποφάσεις
5) το καλύτερο: με εκνευρίζει απίστευτα όταν έχει δίκιο η μαμά μου για οτιδήποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top