2 αλήθειες, 1 ψέμα

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ναι το ένα ήταν, αφιέρωσα μια χρονιά στο λαιμ ήταν αρκετη για να στιγματίσει εκείνον τον δόλιο υπολογιστή για πάντα μετά το ζούσα με μπ3γιουτιουμπκονβερτερ. Το ψέμα ήταν το τελευταίο πάρτ όλα καλά πήγαν στο πρώτο τραγούδι που κατέβασα μετά από κάνα μήνα είχα κατεβασει αλλά ντ άλλων πολλές φορες


Δεν ξέρω αν έχουμε γίνει τόσο γραφικοί και ανοιχτά βιβλία εδώ μέσα ή έχει ανέβει τοσο το επίπεδο μετά από τόσο χρόνο που αφιερώνουμε σ αυτό το θρεντ (καλά να ναι η καραντίνα)
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ουφ, βαριέμαι...

1. Δεν έχω πιεί ποτέ μπίρα στη ζωή μου.



2. Έχω δύο παιδιά που με μισούν.



3. Είμαι ο, τι πιο έκφυλ@ κυκλοφορεί στο φορουμ αυτή τη στιγμή.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
νταφαακ, ποιος δεν εχει πιει μπυρα ποτε?
θα πω το 2
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου αρέσει που κανείς δεν αμφισβητεί το 3... η διαδικτυακή μου υπόληψη έχει όντως πληγωθεί ανεπανόρθωτα. ευχαριστώ.

το 1 είναι. Πρέπει να έχω πιεί μια-δυο φορές δηλ αλλά τώρα το θυμήθηκα.

στο 2 αναφέρομαι στα κατοικίδιά μ που όντως με μισούν για καποιο λόγο :(
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Πάμε αλλη μια:

1. Μου έχει σπάσει το φρένο στο αμάξι σαν φρέσκος οδηγός, ενω έτρεχα και έβρεχε και το σταμάτησα με το χειρόφρενο.

2. Είμαι περισσότερο διαβαστερός τύπος, παρά οπτικός. Απολαμβάνω ένα καλό βιβλίο και αφομοιώνω έτσι καλύτερα τις πληροφορίες.

3. Αυτό που πραγματικά φοβάμαι, είναι μην πεθάνω μόνος μου χωρίς οικογένεια δική μου γύρω μου και να έχω αφήσει κάτι πίσω στον κόσμο να μην είμαι δηλαδη άλλος ένας χαραμοφάης σαν πολλούς που δεν έχει προσθέσει κάτι.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,571 μηνύματα.
του Valder όλα είναι κλασικές παγίδες. Όλα είναι αλήθεια αλλά αλλάζει η λεπτομέρεια πάντα.

Θα πω το 1
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
του Valder όλα είναι κλασικές παγίδες. Όλα είναι αλήθεια αλλά αλλάζει η λεπτομέρεια πάντα.

Θα πω το 1

Συνήθως έτσι κάνω ναι, αλλά εδω κάνει μπαμ το ψέμα για όποιον με ξέρει. Για να δουμε αν θα το βρείτε.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
του Valder όλα είναι κλασικές παγίδες. Όλα είναι αλήθεια αλλά αλλάζει η λεπτομέρεια πάντα.

Θα πω το 1
Και εμένα όλα αλήθεια μου φάνηκαν αλλά όχι αυτό με τον χαραμοφάη που δεν αφήνει τίποτα πίσω του αλλά αν ήταν θα το έλεγε , το 1 είναι ιστορία άρα αλήθεια γιατί λέει όποιος τον ξέρει θα τον βρει, μια ιστορία δεν τη βρίσκεις, εκτός αν έχει πει ότι δεν οδηγάει ξέρω γω και όποιος τον ξέρει θα το βρει . Άρα το 2 μήπως .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Και εμένα όλα αλήθεια μου φάνηκαν αλλά όχι αυτό με τον χαραμοφάη που δεν αφήνει τίποτα πίσω του αλλά αν ήταν θα το έλεγε , το 1 είναι ιστορία άρα αλήθεια γιατί λέει όποιος τον ξέρει θα τον βρει, μια ιστορία δεν τη βρίσκεις, εκτός αν έχει πει ότι δεν οδηγάει ξέρω γω και όποιος τον ξέρει θα το βρει . Άρα το 2 μήπως .

Νε. το 2. Είμαι μακράν πιο οπτικός και ακουστικός τύπος. Πιάνω απίστευτη ποσότητα πληροφοριών και τη θυμάμαι για χρόνια. ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ το διάβασμα.
 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Για να δοκιμάσουμε κι απ’ αυτό

1. Μικρότερος έβαλα τους γονείς μου και το μισό μου σόι να με ψάχνουν για καμιά δυο ώρες όταν το έσκασα από το καφέ που βρίσκονταν για να δω κάτι κλόουν σε κοντινό λούνα παρκ.
2. Σε χαλαρό ραντεβού που δεν πήγαινε καλά και ήταν τελειωμένη υπόθεση, χάζευα αγώνα Μουντιάλ από οθόνη διπλανού μαγαζιού, με αποτέλεσμα η κοπέλα να εκνευριστεί και να φύγουμε άρον-άρον.
3. Καλοκαιρινό μεσημέρι με ντάλα ήλιο και 30 βαθμούς υπό σκιά έκανα με δυο φίλους 8 χιλιόμετρα πεζοπορία με σαγιονάρες, για να φτάσουμε σε παραλία, αφού πρώτα χάσαμε το λεωφορείο που πήγαινε εκεί και το επόμενο ερχόταν σε τουλάχιστον 2 ώρες.
 

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Για να δοκιμάσουμε κι απ’ αυτό

1. Μικρότερος έβαλα τους γονείς μου και το μισό μου σόι να με ψάχνουν για καμιά δυο ώρες όταν το έσκασα από το καφέ που βρίσκονταν για να δω κάτι κλόουν σε κοντινό λούνα παρκ.
2. Σε χαλαρό ραντεβού που δεν πήγαινε καλά και ήταν τελειωμένη υπόθεση, χάζευα αγώνα Μουντιάλ από οθόνη διπλανού μαγαζιού, με αποτέλεσμα η κοπέλα να εκνευριστεί και να φύγουμε άρον-άρον.
3. Καλοκαιρινό μεσημέρι με ντάλα ήλιο και 30 βαθμούς υπό σκιά έκανα με δυο φίλους 8 χιλιόμετρα πεζοπορία με σαγιονάρες, για να φτάσουμε σε παραλία, αφού πρώτα χάσαμε το λεωφορείο που πήγαινε εκεί και το επόμενο ερχόταν σε τουλάχιστον 2 ώρες.
Αν και θα μπορούσε να είναι οποιαδήποτε λεπτομέρεια, θα πω το 2.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Για να δοκιμάσουμε κι απ’ αυτό

1. Μικρότερος έβαλα τους γονείς μου και το μισό μου σόι να με ψάχνουν για καμιά δυο ώρες όταν το έσκασα από το καφέ που βρίσκονταν για να δω κάτι κλόουν σε κοντινό λούνα παρκ.
2. Σε χαλαρό ραντεβού που δεν πήγαινε καλά και ήταν τελειωμένη υπόθεση, χάζευα αγώνα Μουντιάλ από οθόνη διπλανού μαγαζιού, με αποτέλεσμα η κοπέλα να εκνευριστεί και να φύγουμε άρον-άρον.
3. Καλοκαιρινό μεσημέρι με ντάλα ήλιο και 30 βαθμούς υπό σκιά έκανα με δυο φίλους 8 χιλιόμετρα πεζοπορία με σαγιονάρες, για να φτάσουμε σε παραλία, αφού πρώτα χάσαμε το λεωφορείο που πήγαινε εκεί και το επόμενο ερχόταν σε τουλάχιστον 2 ώρες.
το 3 υπερβολη
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Για να δοκιμάσουμε κι απ’ αυτό

1. Μικρότερος έβαλα τους γονείς μου και το μισό μου σόι να με ψάχνουν για καμιά δυο ώρες όταν το έσκασα από το καφέ που βρίσκονταν για να δω κάτι κλόουν σε κοντινό λούνα παρκ.
2. Σε χαλαρό ραντεβού που δεν πήγαινε καλά και ήταν τελειωμένη υπόθεση, χάζευα αγώνα Μουντιάλ από οθόνη διπλανού μαγαζιού, με αποτέλεσμα η κοπέλα να εκνευριστεί και να φύγουμε άρον-άρον.
3. Καλοκαιρινό μεσημέρι με ντάλα ήλιο και 30 βαθμούς υπό σκιά έκανα με δυο φίλους 8 χιλιόμετρα πεζοπορία με σαγιονάρες, για να φτάσουμε σε παραλία, αφού πρώτα χάσαμε το λεωφορείο που πήγαινε εκεί και το επόμενο ερχόταν σε τουλάχιστον 2 ώρες.

Το 3 είναι εξαιρετικά πιθανό σενάριο για Ελλάδα καλοκαίρι, το 1 επίσης πολύ κλασική παιδική κίνηση, οπότε θα πω το 2 που μπορεί να είναι μισοαλήθεια αλλά δε σηκωθήκατε να φύγετε πχ, συνέβη κάτι άλλο. Ή μπορεί να μην ήταν μουντιάλ.
 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Το 3 περιέχει το ψέμα. 8 χιλιόμετρα υπό τέτοιες συνθήκες είναι απάνθρωπο, δεν είμαι ούτε τόσο σκληρός ούτε τέτοια μαζόχα για να το κάνω. Ήμουν όμως αρκετά για να κάνω γύρω στα 4 χιλιόμετρα. Το είχαμε μετανιώσει πριν το κάνουμε, αλλά δε βαριέσαι.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1. Μια μέρα στην δουλειά σε οικοδομή πάτησα δύο φορές καρφί με το ίδιο πόδι.

2. Θα μπορούσα να είμαι πλούσιος αυτή τη στιγμή και να είστε όλοι οι μισθωτοί μου σκλάβοι αν δεν είχα κάνει μια συγκεκριμένη αγορά πριν 10 χρόνια.

3. Έχω σπρώξει τον αδερφό μου μέσα από τζαμαρία και χρειάστηκε 35 ράμματα στο βραχίονα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
1. Μια μέρα στην δουλειά σε οικοδομή πάτησα δύο φορές καρφί με το ίδιο πόδι.

2. Θα μπορούσα να είμαι πλούσιος αυτή τη στιγμή και να είστε όλοι οι μισθωτοί μου σκλάβοι αν δεν είχα κάνει μια συγκεκριμένη αγορά πριν 10 χρόνια.

3. Έχω σπρώξει τον αδερφό μου μέσα από τζαμαρία και χρειάστηκε 35 ράμματα στο βραχίονα.
Απορια? Η μετοχη ηταν η Αμαζον? 😂😂😂ή το bitcoin?
To 3 ειναι δεν το πιστεύω σαν κατι να λειπει τα αλλα μου φαίνονται οκ
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1. Μικρότερος έβαλα τους γονείς μου και το μισό μου σόι να με ψάχνουν για καμιά δυο ώρες όταν το έσκασα από το καφέ που βρίσκονταν για να δω κάτι κλόουν σε κοντινό λούνα παρκ.
παντα αναρωτιομουν αν οντως υπαρχει παιδακι που του αρεσαν οι κλοουν ή ειναι αστικος μυθος....good to know!

χακερ το 1
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@CiNeFiL κι εμένα μου άρεσαν πάρα πολύ οι κλόουν.


Χάκερ το 3, μπορεί το ψέμα κάλλιστα να είναι ο αριθμός των ραμματων ή το μέρος
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top