2 αλήθειες, 1 ψέμα

Burp

New member

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Το παιχνίδι έχει ώς εξής:

Ο καθένας λέει 3 χαρακτηριστικά για τον εαυτό του ή τις συνήθειες του, εκ των οποίων τα 2 είναι αλήθεια και το 1 είναι ψέμα.:D
Οι υπόλοιποι καλούμαστε να βρούμε ποιό είναι το ψέμα, όταν αυτό βρεθεί τότε συνεχίζει κάποιος άλλος λέγοντας 3 χαρακτηριστικά.:D

Let the game begin λεπόν και αρχίζω:

Κάθε μέρα διαβάζω τουλάχιστον 3 ώρες
Έχω 500+ βιβλία
Κάνω 40 λεπτά να λούσω τα μαλλιά μου

Ποιό είναι το ψέμα;

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.
Εγώ λέω το γ.

jrot6

New member

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Και εγω το γ..

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
το γ και γω!
ποτε θα μαθουμε ποιο οντως ειναι??!?

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.
μπουρπ μίλα ο λάος σου αναρωτιέται αν την βρίσκεις με το διάβασμα ή την βρίσκεις με το λούσιμο :P

Burp

New member

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ωραία :D

το β είναι ψέμα
πολύ θα θελα να χα 500, μέχρι τα 350 έχω φτάσει:(

next please :D

εδιτ φαντ και με τα 2 τν βρισκω:D

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.
:clapup:
(ειπα κι εγω τοσα βιβλια!! 350?? βιβλιοφαγος!:P )

λοιπον ας βαλω εγω
1. αγαπω τη δουλεια μου
2. δε μου αρεσει η πονηρια των ανθρωπων
3. ειμαι κοκκινομαλλα

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
το γ λαθος.

Burp

New member

κοκκίνομαλλα αποκλείεται να είσαι εκτός αν έγινες προσφάτως :P

αλλά τα άλλα μου φαίνονται πολύ αληθοφανή άρα γ :D

love_angel

New member

1. το σπιτι μου ειναι πολυχρωμο
2. θα παω την αλλη βδομαδα στα μπουζουκια
3. ειμαι ερωτευμενη

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Burp

New member

εγώ το α :D

jrot6

New member

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 668 μηνύματα.
γ

love_angel

New member

το β!
το νοεμβρη παω ηλιαδη!:P

prime

New member

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
εγώ βάζω? :hmm:
ας βάλω...

α) τρώω τα πάντα ανάλατα
β) τρώω πολύ φέτα
γ) σιχαίνομαι τις σοκολάτες

Valder

Well-known member

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,536 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...