2 αλήθειες, 1 ψέμα

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Για ελάτε δω

1. Έχω κάνει ραδιοφωνική εκπομπή που κράτησε από τις 10 το βράδυ ως την επόμενη μέρα στις 10 το πρωί.
2. Εχω βάλει στριπτιτζού να με βοηθήσει να ζηλέψει μια πρώην και στο τέλος μου κατσε κανονικά η στριπτιτζού.
3. Εχω ρίξει golden shower σε τύπισσα και έφυγε τρέχοντας.
το 2 ελα τωρα σε μενα μιλας :D ειναι ψεμα γιατι εσυ θα σουταρες πρωτος την στριπτιζου πριν καν σου κατσει,καλο?:clapping:
Lauren Conrad Yes GIF by The Hills
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Ας μην κρατήσω την αγωνία σε τοσο δυσθεώρητα επίπεδα. Είναι το 3 μερικώς ψέμα. Δεν έφυγε τρέχοντας.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
ΙΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΠΛΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΞ

Θα κάνω καιρό να συνέλθω μετά από αυτό που έμαθα.....
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να πω κι εγω 3 στορυ
1.Μου αρέσει να τρώω. Έχω καμπύλες.
2.Λατρεύω να βγαίνω έξω άβαφτη.
3.Τα εχω κανει όλα πουτανα. Ευχαριστώ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Ψέμα το 1.
Καλά το 3 γιατί το έβαλες; δεν υπάρχει μεγαλύτερο σιγουρακι. Στον οπαπ θα έδιναν απόδοση άσσο
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
το 3 ειναι παιδια
Ψέμα το 1.
Καλά το 3 γιατί το έβαλες; δεν υπάρχει μεγαλύτερο σιγουρακι. Στον οπαπ θα έδιναν απόδοση άσσο
αμαν @Monte Cristo ουτε 2 πραγματα δεν μπορουμε να γραψουμε :clapping:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ποιο προσωπικό μου δράμα είναι αναληθές;


1. Αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να ανασανω γιατί χλαπακιασα μια γαβάθα σούπα λαχανικών μέσα σε 3 λεπτά.
2. Αυτή τη στιγμή είμαι ζαβλακωμένη απ' τα παυσίπονα γιατί έπαθα ψύξη στην πλάτη κι υποφεεερω υποφεεερω υποφεεερω υποφεεερω πολυυυ...
3. Είμαι στο τρίτο σφηνάκι ούζο γιατί βγαίνει ο φρονιμίτης μου κι υποφεεερω υποφεεερω υποφεεερω υποφεεερω πολυυυ...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποιο προσωπικό μου δράμα είναι αναληθές;


1. Αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να ανασανω γιατί χλαπακιασα μια γαβάθα σούπα λαχανικών μέσα σε 3 λεπτά.
2. Αυτή τη στιγμή είμαι ζαβλακωμένη απ' τα παυσίπονα γιατί έπαθα ψύξη στην πλάτη κι υποφεεερω υποφεεερω υποφεεερω υποφεεερω πολυυυ...
3. Είμαι στο τρίτο σφηνάκι ούζο γιατί βγαίνει ο φρονιμίτης μου κι υποφεεερω υποφεεερω υποφεεερω υποφεεερω πολυυυ...
Το 3
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Νομίζω πρέπει να επιστρέψω στην παλιά μου τακτική που λέω 3 αλήθειες και στη 1 απ τις τρεις αλλάζω μιααα μικρή λεπτομέρεια.

Το 3 είναι. Οι φρονιμίτες μου είναι φρόνιμοι αυτό το διάστημα. Πίνω κρασί atm. Δε μ αρέσει το ούζο.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1. ενας απο τους μεγαλυτερος τεχνολογικους ενθουσιασμους που εχω νιωσει στη ζωη μου ηταν στα 12 μου οταν εμαθα για το αμφιλεγομενο επιτευγμα που ονομαζεται... limewire, οπου η πρωτη μου εμπειρια ηταν να κατεβασω το λαθος τραγουδι με τον ιδιο τιτλο
2. η πρωτη ταινια που κατεβασα στη ζωη μου ηταν το black swan, μου εμαθε πως η τοτε κολλητη μου (του 2010), εν συντομω χρονικο διαστημα μετα απο αυτο η φιλια μας τελειωσε αδοξα καθως καταλαβα οτι αυτο ηταν το απογειο του τι ειχε να προσφερει σε ολους μας αυτη η φιλια
3. η πρωτη μου κοπελα φιλη ηταν στα 7 μου με την οποια τσακωθηκαμε γιατι ειχε πει σε κατι αλλες φιλες της οτι ειναι εγκυος και ενω την πιστευαν για αρκετο καιρο (τετοια σαινια, τωρα λογικα θα ειναι μελη της νασα, απο τοτε εχω να τους δω ολους αυτους) μια μερα αφου με ειχαν ρωτησει πολλακις αν εχω νεα της για την εγκυμοσυνη βαρεθηκα και τους ειπα οτι ολα αυτα ηταν ραδιο αρβυλα. Aκολουθησε σκηνικο ανακρισης,ξεμπροστιασματος και εξομολογησεων με αφθονη τσιριχτη παιδικη κραυγη και κλαμα, εννιοτε και μπουνιτσες (προφανως και δεν συμμετειχα πηγα σπιτι μου και δεν βγηκα για το υπολοιπο καλοκαιρι καθως καταλαβα οτι περισσοτερα μου προσφερει το cartoon network απο τον εξω κοσμο)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
1. ενας απο τους μεγαλυτερος τεχνολογικους ενθουσιασμους που εχω νιωσει στη ζωη μου ηταν στα 12 μου οταν εμαθα για το αμφιλεγομενο επιτευγμα που ονομαζεται... limewire, οπου η πρωτη μου εμπειρια ηταν να κατεβασω το λαθος τραγουδι με τον ιδιο τιτλο
2. η πρωτη ταινια που κατεβασα στη ζωη μου ηταν το black swan, μου εμαθε πως η τοτε κολλητη μου (του 2010), εν συντομω χρονικο διαστημα μετα απο αυτο η φιλια μας τελειωσε αδοξα καθως καταλαβα οτι αυτο ηταν το απογειο του τι ειχε να προσφερει σε ολους μας αυτη η φιλια
3. η πρωτη μου κοπελα φιλη ηταν στα 7 μου με την οποια τσακωθηκαμε γιατι ειχε πει σε κατι αλλες φιλες της οτι ειναι εγκυος και ενω την πιστευαν για αρκετο καιρο (τετοια σαινια, τωρα λογικα θα ειναι μελη της νασα, απο τοτε εχω να τους δω ολους αυτους) μια μερα αφου με ειχαν ρωτησει πολλακις αν εχω νεα της για την εγκυμοσυνη βαρεθηκα και τους ειπα οτι ολα αυτα ηταν ραδιο αρβυλα. Aκολουθησε σκηνικο ανακρισης,ξεμπροστιασματος και εξομολογησεων με αφθονη τσιριχτη παιδικη κραυγη και κλαμα, εννιοτε και μπουνιτσες (προφανως και δεν συμμετειχα πηγα σπιτι μου και δεν βγηκα για το υπολοιπο καλοκαιρι καθως καταλαβα οτι περισσοτερα μου προσφερει το cartoon network απο τον εξω κοσμο)
Το 2. Δεν ειναι λογος αυτος χωρισμου.
Τα αλλα μου φαινονται πιο αληθινα.
 

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
1. ενας απο τους μεγαλυτερος τεχνολογικους ενθουσιασμους που εχω νιωσει στη ζωη μου ηταν στα 12 μου οταν εμαθα για το αμφιλεγομενο επιτευγμα που ονομαζεται... limewire, οπου η πρωτη μου εμπειρια ηταν να κατεβασω το λαθος τραγουδι με τον ιδιο τιτλο
2. η πρωτη ταινια που κατεβασα στη ζωη μου ηταν το black swan, μου εμαθε πως η τοτε κολλητη μου (του 2010), εν συντομω χρονικο διαστημα μετα απο αυτο η φιλια μας τελειωσε αδοξα καθως καταλαβα οτι αυτο ηταν το απογειο του τι ειχε να προσφερει σε ολους μας αυτη η φιλια
3. η πρωτη μου κοπελα φιλη ηταν στα 7 μου με την οποια τσακωθηκαμε γιατι ειχε πει σε κατι αλλες φιλες της οτι ειναι εγκυος και ενω την πιστευαν για αρκετο καιρο (τετοια σαινια, τωρα λογικα θα ειναι μελη της νασα, απο τοτε εχω να τους δω ολους αυτους) μια μερα αφου με ειχαν ρωτησει πολλακις αν εχω νεα της για την εγκυμοσυνη βαρεθηκα και τους ειπα οτι ολα αυτα ηταν ραδιο αρβυλα. Aκολουθησε σκηνικο ανακρισης,ξεμπροστιασματος και εξομολογησεων με αφθονη τσιριχτη παιδικη κραυγη και κλαμα, εννιοτε και μπουνιτσες (προφανως και δεν συμμετειχα πηγα σπιτι μου και δεν βγηκα για το υπολοιπο καλοκαιρι καθως καταλαβα οτι περισσοτερα μου προσφερει το cartoon network απο τον εξω κοσμο)
Ας πω το 1
 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Επειδή έζησα τη φρίκη και την κατάθλιψη του αδερφού μου όταν έριξαν το limewire και τότε εγώ ήμουν γύρω στα 10-11, θα πω ότι πιθανότερο ψέμα είναι το 1, αλλά ίσως το πρόλαβες στα τελευταία του.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top