Χρόνια Πολλά σε όλους!

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
δεν κανει τπτ!μου πηρες γλυκο;


Eυχαριστώ πολύ γι' αυτό που μου έστειλες :)

Ορίστε το γλυκό σου:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
σου αρεσε?:)
ευχαριστω για το γλυκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Thank u!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Tsip Χρονια Πολλα και Ευτυχισμενα!! Τα καλυτερα σου ευχομαι!!:D


Ισι και Μοναχε να σας ευχομαι υγεια, πολλη αγαπη και πολλες ευτυχισμενες στιγμες στη ζωης σας που θα τις μοιραζεστε με τα πολυαγαπημενα σας προσωπα!!!:)
Πολυχρονοι και οι δυο!!!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χρονια πολλα πολλα Tsipouro και ευτυχισμενα!!!!:birthday::cake:
Σου ευχομαι οτι καλυτερο και καθε ευτυχια στην ζωη σου!!!:clapup:


Ακομα να χιαρομαστε και να χαιρονται την εορτη τους ο Μοναχος, η Ιsi και ολα τα παιδακια (μικρα και μεγαλα) που εχουν γιορτη σημερα.:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Τσίπουρε να τα εκατοστήσεις...:)

Χρόνια πολλά Ισί και Μοναχέ και σε όλους τους Δημήτρηδες/Δήμητρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ δε ξέρω τι είναι το χαλόνι :redface:, αλλά πρέπει να είναι κάτι καλό λογικά :D.
Tτς τς τς δε στα χουν μάθει καλά
Χαλόνι είναι το γκομενάκι, χρησιμοποιείται μόνο για γυναίκες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Τσίπουρε! Να μεγαλώσεις να γίνεις από καραφάκι βαρέλι! :P

Χρόνια πολλά και στον ψυχολόγο μας Μοναχό, αλλά και στην Isiliel, να χαίρεστε το όνομα σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Λολ, που τις βρίσκετε αυτές τις λέξεις εκεί πέρα βρε Ηρώ... :D
Μπορούσες να το πεις κλαρίνο που ακούγεται και πιό ωραία. :P
Σε ξανά-ευχαριστώ για τις ευχές σου πάντως, αντέ και συ με ένα καλό παιδί και πάντα με την τρέλα που δέρνει εμάς που μένουμε προς Ήπειρο! :P

Και άλλα δύο καλά παιδιά να τα μοιράσουμε στη Καλυψώ και τη Φίλντα! :D

Κορπς ο Τσιπουριάρης σε ευχαριστεί και 'σένα για τις ευχές σου. Να έχεις ένα εξίσου καλό τετραήμερο και να είσαι πάντα καλά. Καλό παιδί θες εσύ; Πρέπει να έχει περισσέψει λίγο. :P

Και φυσικά να ευχαριστήσω και τη Μάρα για τις όμορφες ευχές της! Μαρα μου να είσαι πάντα καλά, ευτυχισμένη και να περάσεις τέλεια τη ζωή σου σαν φοιτήτρια!

Κουέ με λένε και Δημήτρη, οποτε σήμερα έχω γιορτογενέθλια, όχι απλά γενεθλιά. :P Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, σου εύχομαι κάθε επιτυχία και να χαίρεσαι το μικρό Ωρίωνα.

Μάριε σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Να είσαι πάντα καλά, με επιτυχίες παντού και ερωτευμένος.

Xanp σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να είσαι πάντοτε καλά.

Νεράιδα μου σε ευχαριστώ πολύ και σένα για τις ευχές σου. Σου εύχομαι και 'σένα ότι επιθυμείς. Τα καλά παιδιά μας τελίωσαν, έχει μείνει κακό παιδί αν θες, αλλά με μια τόσο δυναμική γυναίκα δίπλα του άκακο θα καταντήσει.

Fandago (το έγραψα σωστά τώρα), σε ευχαριστώ και σένα για τις ευχές σου. Να είσαι πάντα καλά και με κλαρίνα από δίπλα (δες πάνω). Στο επίπεδο "βαρέλι" έφτασα ήδη, τώρα χρειάζομαι μεγαλύτερο μέρος για τον Τσιπουριάρη.

Σας αφήνω τώρα γιατί έχω ετοιμασίες. Τα λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κουέ με λένε και Δημήτρη, οποτε σήμερα έχω γιορτογενέθλια, όχι απλά γενεθλιά. :P

χι χι έβγαλα λαβράκι :lol:
χρόνια πολλά και για τη γιορτή σου λοιπόν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους τους Δημητρηδες και τις Δημητρες του site! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Δημήτρηδες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και άλλα δύο καλά παιδιά να τα μοιράσουμε στη Καλυψώ και τη Φίλντα! :D

Εντάξει, με τη Φίλντα θα τα βρούμε... Εκείνη Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή, εγώ Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο :angel:

πς. Χρόνια πολλά και για τα γεννέθλιά σου Τσιπουράκο, εγώ μόνο για τη γιορτή ήξερα!! Να τα εκατοστήσεις και όοοο,τι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί! Άντε και με ένα καλό χαλόνι- χοχο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Tsipouros Χρόνια σου Πολλά να τα εκατοστήσεις και να χαίρεσαι και το όνομά σου...Να έχεις πάντα ό,τι επιθυμείς και πάνω από όλα υγεία...Και να κάνεις και το μεταπτυχιακό που τόσο πολύ θέλεις... :)
Χρόνια Πολλά και σε όλες τις Δήμητρες και τους Δημήτρηδες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑ!!!

Ο,τι επιθυμείς να το καταφέρεις εύχομαι :)
Χρόνια πολλά και για τη γιορτή σου :)


------------

Moναχέ και Isi, χρόνια καλά και ειλικρινά :). Nα περάσετε σούπερ στη γιορτή σας και κάθε μέρα επίσης!

Σε όλες τις υπόλοιπες Δήμητρες και Δημήτρηδες του στεκιού [που δεν μου ρχονται αυτή τη στιγμή :redface:] χρόνια πολλά και καλά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Isiliel δεν σου εύχομαι τίποτε για να μάθεις...:P:D

Τσίπουρε, καλά μεθύσια και ό,τι άλλο κάνει ομοιοκαταληξία με αυτά...:P

Μοναχέ μου, υγεία κι ευτυχία και να μη χρειαστεί ποτέ να επισκεφτείς συνάδελφο για επαγγελματικούς λόγους.

Τέλος, στο φίλο μου το Δόκτορα, του εύχομαι καλή τύχη στη δοκιμασία του Τροχού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Tsipouro και Μοναχέ!

(στην ίσι έστειλα sms)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από μένα τα καλύτερα! :D Happy birthday Τσιπ, happy nameday Tsip, Δήμητρα, Δημήτρη! :D



Επίσης να πω χρόνια πολλά και στον Μάριο κι ας μην έχει κάτι. :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τσίπουρεεεεεεεε!!!!
Μοναχέεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!
Isiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι όλοι οι άλλοι καλέ!!!

Να μας ζήσετε! Πάντα γεροί και δυνατοί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top