Χρόνια Πολλά σε όλους!

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους τους μπαμπάδες του κόσμου,
μην τους ξεχνάμε και θυμόμαστε μόνο την γιορτη της μητέρας!

Χρόνια πολλά μπαμπά

Γιατί είναι πιο διαδιδομένη η γίορτή της μητέρας?
ενω του πατέρα όχι τόσο??

gianakin

New member

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Στερεοτυπα,στερεοτυπα :D

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Παιδιά συγνώμη λάθος μου :/
στις 19 είναι όχι σήμερα, :worry:
πριν λίγο κοίταξα το ημερολόγιο :)

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Τι δωρο να του παρω; Σημερα καπνισε αργιλε (εχει ξανακαπνισει βεβαια) και ειδα οτι το χατικε πολυ, μηπος να του παρω εναν αργιλε απο ενα μαγαζι εδω κοντα που πουλαει μεγαλουν, μικρους μεσεους με πολυ λιγα λευτα; Εχω δει εναν αρκετα μεγαλο που ειναι πανεμορφος και θα του αρσει σιγουρα με μονο 20 ευρω!

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους χαζομπαμπάδες!

Να αλλάξει τίτλο το thread σε "Χρόνια Πολλά σε όλους" γενικά και κάθε φορά που γιορτάζει κάποιος να του λέμε χρόνια πολλά χωρίς να χρειάζεται να κάνουμε νέο thread ή να spamάρουμε στα ήδη υπάρχοντα.

bunny217

New member

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Τι δωρο να του παρω; Σημερα καπνισε αργιλε (εχει ξανακαπνισει βεβαια) και ειδα οτι το χατικε πολυ, μηπος να του παρω εναν αργιλε απο ενα μαγαζι εδω κοντα που πουλαει μεγαλουν, μικρους μεσεους με πολυ λιγα λευτα; Εχω δει εναν αρκετα μεγαλο που ειναι πανεμορφος και θα του αρσει σιγουρα με μονο 20 ευρω!
Ναι εαν του αρέσει είναι μια πολύ καλή ιδέα
Εγώ είμαι μακριά και γλιτώνω το δώρο :D

bunny217

New member

Χρόνια πολλά στους Αργυρηδες

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χρόνια πολλά και σε εμένα :(
Χρόνια πολλά αλλά...γιατι? Οι Γιάννηδες δεν γιορτάζουν, γενεθλια δεν έχεις, αρα...τι?

Γιάννης

New member

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.
Δεν είναι και πολυ μακρυά τα γενέθλια μου μόνο κανα 2 μήνες, κάνω προπόνηση απο τώρα για να λέω ευχαριστώ στα χρόνια πολλά :)

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Κάτσε βρε, πως γινεται να γιορτάζεις σήμερα? Γιάννη δεν σε λένε? ʼρα 7/1 δεν γιορτάζεις? Όχι 1/7! :P

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
Independence Day σήμερα!!!

Subject to change

Founder

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Independence Day σήμερα!!!
Τι λες βρε? independence day ειναι στις 4/7!! Μήπως σε μπέρδεψε το προσεχες ημερολόγιο?

YoMaNaTiOn

New member

Ναι! Λάθος! Αλλά τι μας νοιάζει; Εμείς γιορτάζουμε; :hehe:

bunny217

New member

Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Κάτσε βρε, πως γινεται να γιορτάζεις σήμερα? Γιάννη δεν σε λένε? ʼρα 7/1 δεν γιορτάζεις? Όχι 1/7! :P
Γενέθλια 'έχει σε 2 μήνες και κάνει προετοιμασία :hehe:

bunny217

New member

Χρόνια πολλά στις Λουκίες!
έχουμε καμία??

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,072 μηνύματα.
οπς... γιορτάζουν οι Λουκίες σήμερα? να πάρω μια φίλη μου να της ευχηθώ!

bunny217

New member

ναι το είδα σε ατζέντα που λέει τις γιορτές.
Εορτολόγιο του φόρουμ= bunny :hehe:

bunny217

New member

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...